ce izolatie necesita un solar

Started by vladislav25, May 20, 2011, 10:40:38 PM

Previous topic - Next topic

PuiuTM

Monica,
In primul rand trb o izolatie buna, lumina, si mai ales o ventilatie. Pe suprafata de 20 mp nu poti face multe, deci nu recomand investitia. Poti in schimb sa faci o cultura clasica, de doua ori pe an, una primavara tarziu iar a doua, toamna devreme, cand difarentele de temperatura zi-noapte nu sunt mari.
Pt. alte amanunte va stau la dispozitie.
Livius Hurjui
0720197137, 0754589312
www.phoenix-spor.ro

vladislav25

Sautare tuturor, de 4 ani m'am axat pe legumicultura, dar anul asta as vrea sa mai produc ceva bureti, in mare gandul tot la ei mi'a ramas....au fost super!


liviualex

SALUT AM 23 DE ANI SI  NU AM CULTIVAT NICIODATA CIUPERCI .nu stiu de ce dar cred ca am o pasiune pentru ciuperci am citit cam toate discutiile de pe acest forum si cred ca am invatat cate ceva teoretic.am o bucata de pamant si dispun cam de 150000.eu cred ca mi-ar ajunge pentru a incepe un proiect.am cateva idei culese de ici colo de pe forum dar cineva ma indrumat ca ar fi mai ok sa incerc sa obtin fonduri europene nerambursabile.credeti ca este o varinta mai ok?????daca m_as inscrie si la scoala de ciupercari am o sansa in plus ??multumesc anticipat pentru raspunsuri