Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

myky

Quote from: gabriela jalba on January 28, 2010, 10:58:59 PM
Salut!!!!
Aaaa!!!! am ajuns bine,totul e ok,e super,am mult de povestit,ma strduiesc sa fac si poze. Sintem 6 pe laptopul asta si toti vor sa sa-l frece nitel. Te puup!!!

te astept cu drag!
distractie placuta!

vivi23ro


doina

Buna dimineata , la mine iar a inceput sa ninga .......

miha

Buna dimineata...
Si la mine ninge de azi noapte...dupa ce ma chinuisem aseara sa dau toata zapada de pe trotuare la o parte...azi sunt din nou pline cu zapada... asa ca diseara am iar de lucru...  ::)

ati

Buna Dimineata  Tuturoriiii
vad ca vam cam ancurcat cu ;D ;D ;D ;D ;D
Dar eu an continuoare ma tratez  :)
Dar deja  combin cu preferata lui Bachus  :)
Sa aveti un weekend cat mai placut
tel.0744253574

Locul unde totdeauna gasesti ceva interesant  http://greenfield.go.ro/

penelopa

Bună dimineaţa, mushuroi şi dragă naşă!  :D Să-ţi fie de bine calitatea de "soacră mică" la Paris.  ;)  (Hai, că ţie pot să-ţi spun "coana Chiriţa" la Paris.  :D

ps. Măi Myky, poate chiar sunt .......... paranoia, dar o  paranoia feng-şue . ;)

stefana

Pai, mai Ati, astia se potrivesc cu palinca nu cu alte licori :D
Bine ca ai dezlegat misteru' Pene, ca nu intelegeam de ce sunt 6 pe un laptop   :o .

ozimandias


ani

Buna dimineata si pupam soacra de la Paris!
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

ozimandias

 :D
Am asa o vaga impresie ca soacra mica e in Anglia... dar nu as baga mana-n foc  :D
Asteptam lamuriri.
Eu abia atunci o pup, ca sa fiu sigura ca pupicii mei nu ajung in alta parte  :D

sicamin

Buna dimineata!!! Avem soare dar cu dinti  ;D iar zapada care a nins-o ieri e cam putina si a si spulberat-o vantul pe sub garduri  :D
Sa aveti un weekend placut!

penelopa

Quote from: ozimandias on January 29, 2010, 08:43:44 AM
:D
Am asa o vaga impresie ca soacra mica e in Anglia... dar nu as baga mana-n foc  :D
Asteptam lamuriri.
Eu abia atunci o pup, ca sa fiu sigura ca pupicii mei nu ajung in alta parte  :D

Ce mai contează, măi Ozi?? Anglia....... Paris, tot pe-acolo sunt.  ;)

georgette

Moamaaa...pai sa ne traiasca "soacra mica" si  sa fie intr-un ceas bun! :D  si 6 sa devina 7! ;) :D

Nicol Caloian

Mii de pupici pentru soacra mica si noroc cu carul la cei tineri!

Claudya

noapte buna mushuroi. ;) si vise placute  :-* :-*

Claudya


doina

Buna dimineata mushuroi !
Sa aveti un sfarsit de saptamana placut !

sophia

buna dimineata,la toata lumea1 speram sa fie si azi ca ieri(la noi a fost soare si frumos iri)caci avem in plan un om de zapada! o zi buna!! aveti grija ca azi e sarbartoare,deci putem sta mai mult pe forum,asta in caz ca suntem singurii pe comp! ;D

sicamin

Buna dimineata ! Daca e sarbatoare ,atunci voi merge la plimbare  :D. Trag o fuga pana la SemLuca sa vad ce noutati mai au.
Sa aveti o zi mai calduroasa ,nu ca pe la noi ,unde este f. frig.

vivi23ro

SICA sa imi zici si mie ce ai gasit la sem luca

Ella

Quote from: Claudya on January 30, 2010, 12:07:45 AM
Ella servim o cafea  :D  ;)

Eram online? scuze, ieri am gradinarit toata ziua, cred ca am ramas logata.

sicamin

Vivi ,in afara de seminte de tot felul -NIMIC momentan. Au primit dar le ambalau si au zis ca prin 15 feb. le scoate

vivi23ro

nu ai vazut ce ambalau? un ochi aruncat, ceva?

sicamin

Vivi ,nu am vazut dar mi-au spus ca au bulbi,trandafiri si pomi fructiferi. A mai zis ca tot ce este in catalog au ,dar dupa 15 feb.scot in mag.

liana

Buna dimineata :) Sa avati o duminica frumoasa si calduroasa :D
Poftiti la o cafea