Probleme tehnice

Started by Aricica, May 06, 2007, 11:44:12 AM

Previous topic - Next topic

opiadc

         am incercat azi sa intru in musuroi de pe un calculator care are explorer si difender si nu m-a lasat, a zis ca e infestat cu troian;
     la mine, cu mozilla, ma lasa; nu stiu ce antivirus are asta!

gabriela jalba

pai si pe mine ma lasa sa lucrez,si in timpul asta ma avertizeaza ca este, si eu ii zic sa-l dileasca, si-l dileste,si gata,eu imi vad de treaba.Cred ca mozila il suprima fara sa-ti mai zica.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

myosotis

Cam de cand tot povestiti voi de "troian" mie mi se intampla urmatoarea chestie. Cand deschid forumul .... imi apare o pagina in rusa  ??? ....apoi, o inchid si mai incerc de doua - trei ori, dupa care reusesc sa intru. Eu nu am nici un antivirus, deci nu pot verifica chestia cu troianul.

lovetulip

Am reinstalat Windows si cand am deschis mush hop...iar troian

Codruta

Si mie imi apare frecvent pagina in rusa...si am antivirus.

Felix

"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

Myrela

Multumesc Felix !!! mi-a lipsit forumul!!!!!!!!!!!Asta da cadou de iepuras  :D
http://myrela.sunphoto.ro/
Din IUBIRE ne nastem, pentru IUBIRE traim, doar cu IUBIRE ,,plecam,,.

Nicol Caloian

Felix!  :-*  :-*  :-*  :-* ............... :-*
Vorba Carei, intrasem in sevraj din lipsa de musuroi.
Imi plce grozav noua combinatie de culori.  Arata tare fain. Multumim muuuult.

lala

 :o :o :oEu chiar am crezut ca v-am pierdut,ca nu mai pot eu sa intru in forum !Mi-a lipsit musuroiul, in zilele astea ploioase am navigat aiurea.....

liana

Ma bucur ca s-a rezolvat ...zilele astea a fost pustiu fara voi.

floare mica

Cind vroiam sa intru pe forum imi aparea mereu pagina ciupercilor  ;D am avut asa... o presimtire ca forumul se pregateste sa aiba alta fata....
Multumim Felix  :-* :-* :-*

stefana

 ;D si mie imi place mai mult cum arata acum. Iar de lipsit, ce sa va mai spun  ::) : chiar daca nu prea scriu, va citesc mereu.

Johana

Arata bine noua grafica! Verdele din fundal e placut si cald! Imi place! ;)

gabriela jalba

Doamne ce-am mai suferit!!!! Felix esti mare!!!! Cind dai bucurie la atitia,ti se va intoarce buluc!!!! Nu se poate cumva,prin mesaj "all" sa fie anuntati toti membrii ca pot intra? Eu am primit multe Email-uri si telefoane prin care ma intrebau ce-i cu forumul. Am sa incerc sa mai anunt,dar poate tu,Felix,ai cumva posibilitatea sa o faci pt toti. Sanatate muuuulta!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Felix

Mai are cineva probleme ????(sper sa nu) :))
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

myky


ozimandias

Se pare ca nici eu nu mai am probleme. In ultimul timp, pana se incarca pagina forumului.... ma plictiseam. Si, oricat de dor imi eara de voi, preferam sa inchid (calculatorul cu totul, ca se bloca).
Multumim inca o data!!!

Erwin

ne bucuram ca toate problemele s-au rezolvat; asa ca hai sa mush-uroim! :-P
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

gabriela iuliana

 :ocind am intrat nu imi venea sa cred ,ma gindeam ca am incurcat site-ul :D,ff frumoasa treaba Felix,felicitari.Am fost 2  zile la Iasi si nu am putut sa intru pe forum , imi venea sa -l sting pe fratele meu de git ,credeam ca-i de vina calc lui ;D,oricum ma bucur mult ca s-au rezolvat problemele. :)

lyana

multumim mult Felix ,adevarat ca am suferit ca nu puteam intra dar acum a rasarit soarele si totul e ok in noua infatisare verde  ;D  ;)

cara

de-acum sper sa nu se mai confunde topicele cu probleme  ;D

gabriela jalba

Bravo,Cara!!! Stiam eu ca tu o sa gasesti solutia!! :-*
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

gabriela jalba

De ce in lista membrilor ,nu apare " Floarea soarelui" ? Stiam ca trebuiesa vina si o tot cautam sa-i urez bun venit....Am gasit o postare de-a ei,la concursuri,si iar cat in lista....si iar nu-i...
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Felix

Daca un user nu mai apare in lista inseamna ca nu mai exista ca membru al forumului..:) sau poate si-a schimbat nickul.
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

opiadc

                 Am o intrebare:care sunt criteriile dupa care o postare e considerata noua si cum se actualizeaza, ca de exemplu azi dupa ce i-am scris lui Ionut un mesaj la Achimenes tot ii dadeam sa-mi arate raspunsurile la postarile mele si nu mi-a aratat rubrica respectiva;abia dupa cateva ore am intrat direct la achimenes si am vazut ca el imi scrisese in intervalul in care eu tot verificam si pace buna, ca mie nu-mi arata ca cineva imi raspunsese ceva! ???
               Pe langa faptul ca sunt mai multe rubrici la care am postat si nu imi apar niciodata in lista cand dau cautare dupa raspunsurile noi la postarile mele;si s-a intamplat sa le vad tarziu, si eu ma oferisem sa dau ceva plante si nu-mi place sa nu ma tin de cuvant, asteptam feed-back-ul!
              Si azi cu Ionut am patit-o original, pt ca ii promisesesm ca-l ghidez sa scrie mesaje si daca nu se descurca....se baza ca il ajut ....si eu pauza, ca asteptam atentionarea...noroc ca e baiat descurcaret ;)