Probleme tehnice

Started by Aricica, May 06, 2007, 11:44:12 AM

Previous topic - Next topic

mihail

Duminica ? se supara pina si popa....Infine,si eu mai pacatuiesc daca e frumos si pot lucra in gradina.Plantele nu stiu de asta.

Mada,nu ai facut bine invitatia,nu-i atractiva,e prea simpla,directa.Uite ,stii ce ?....fa o "cerere cu dop".Poate tine.De ce nu spui ca defapt intimplarea este duminica.Off.

opiadc

            Fii pe pace....ca el doarme cu un ochi mereu deschis... :) vede el ce-ai scris...

            Ca sa nu ziceti ca ma ascund-desi am fost printre putinii care si-au trecut de la inceput orasul la profil :), nu stiu sa-l pun la vedere, adica langa avatarul inexistent... m-am tot uitat dupa rubricilea alea de le-ati zis mai sus, dar nu le-am vazut pe nicaieri... >:(

     

mihail

este simplu..cauta butoanele indicate de Felix .

mamaruta

Felix, intalnirea e duminica! Si eu vin cu sacosa plina de vinars....(na, mihaile, ca am facut invitatia cu dop).
Felix, eu mai frumos nu stiu sa te invit...da' vino si tu, ca ma fugareste mihail (desi nu stiu cum ar fi sa alerge un moldovean dupa o ardeleanca, nascuta bucuresteanca... :o :o) ca nu te-am invitat cu stil...
care alte ocazii, frate? ca eu vin de la mii de km....de cate ori pe an crezi ca traversez muntii patriei?
Mihail, acu' chiar ca mi-am dat foc la valiza!

ozimandias

Quote from: opiadc on March 23, 2009, 10:55:01 PM


         Eu astept postarea cu nr 2000! :D
    Crezi ca s-ar potrivi aici, Ozi?
O intalnire!
:D


Edit later: acesta este mesajul meu cu nr. 2000!
:D

opiadc

Quote from: mihail on March 23, 2009, 11:35:36 PM
este simplu..cauta butoanele indicate de Felix .
Multumesc pt nimic! daca mi-as fi dat seama unde sunt nu mai intrebam odata;dar e bine si fara locatie, cine vrea o gaseste in profil!

ozimandias

Draga mea Opi, te invata mama. Uite:
Te duci sus unde scrie Profile. Click. Se deschide o noua pagina. Vezi? Asa... Acum, in stanga te uiti unde scrie Forum Profile Information si apesi pe el. Gata? Ok. Acum te uiti unde scrie Personal Text  (ce scrii acolo apare jos, sub avatar pe care ti-l vei pune cu aceasta ocazie) si mai jos este Custom Title (ce scrii acolo apare sus, unde apare la mine Bucuresti).

Gata? Hai sa te vad localizata!

opiadc



             Multumesc, Ozi! :) Esti o draguta!
    Am gasit si eu aseara butoanele, dar nu stiu de ce nu mi-a salvat locatia;de aceea intrebasem;acum vad ca a vrut! :D
   O fi si asta cu toane, ca vremea de afara! :)
     

vivi23ro

in mod sigur sint unele butoane cu toane , la mine de x nu se poate seta sa fiu vazuta on line

Felix

Sigur nu au toane butoanele :)Doar ca nu sunt folosite corespunzator :)
De ex la tine,vivi..laProfile..Account related settings...era debifata casuta in care scria "show others your online status"...
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

mihail

As vrea sa profit ca inca mai sinteti aici.
Am o intrebare: nu ar fi posibil ca pe "calendarul" forumului sa fie trecuta ora cind apune si rasare soarele ?
Eu o gasesc utila ca informatie,dar nu asi vrea sa va pun la munca suplimentar.
Aceasta informatie,eu-de exemplu-o extrag de pe forumul de astronomie. (www.astronomy.ro)
Revenind,gasesc ca ar fi o informatie utila,putind asfel,sa-ti gradezi munca in gradina.


p.s :daca doriti pot eu sa o "completez"in calendar.

vivi23ro

Mersi Felix.. am dat de capul ei... pina cum tot asa am stat of line ca nu reusisem sa bifez show you on line si nu stiam de ce...mersi

ozimandias

Ce-i drept, nu s-a facut sondaj, dar parca am cazut de acord sa nu modificam mesajele decat in sensul de a le corecta... Altfel ne-ar fi fost luata posibilitatea de a edita mesajele...

Va rog, haideti sa fim oameni seriosi, sa terminam cu aluziile si cu iluziile... sa ne bucuram ca suntem aici intre prieteni si  daca nu ne mai regasim prietenii aici sa ne pastram demnitatea.
Va rog!

mihail

eu am modificat astazi o postare,deoarece cineva s-a suparat pe mine.Am considerat ca este mai bine asa,ca sa nu oripilez in continuuare.Nu-mi propusesem asta.Am incercat sa pastrez exact aceleasi idei dar exprimate sec.
Evident ca nu am dorit sa lezez pe absolut nimeni.

cara

Quote from: mihail on March 30, 2009, 07:29:39 PM
eu am modificat astazi o postare,deoarece cineva s-a suparat pe mine.Am considerat ca este mai bine asa,ca sa nu oripilez in continuuare.Nu-mi propusesem asta.Am incercat sa pastrez exact aceleasi idei dar exprimate sec.
Evident ca nu am dorit sa lezez pe absolut nimeni.

желтая карточка!  :D :D

myky


cara

e dupa regula jocului!  :D

mihail

asta-i un fel de "nu zaitz pagadi ?

cara

sunt singurele cuvinte pe care le stiu in rusa. le-am invatat de la colegul meu, dupa ce s-a intors din Armenia, in '93  ;D

Claudya

imi merge foarte greu forumul astazi. :( astept o gramada sa se deschida un subiect.si cand vreau sa scriu mesaj semnele nu apar(smyle) dupaia apar foarte greu numai cateva. :-[ pana acum nu am avut treaba mergea foarte bine. oare ce se intampla? ???

Codruta

Asa a fost si la mine pana acum o ora dar se pare ca si-a revenit. Acum merge bine.

lovetulip

Nu mai vad moderatori pe forum.Pot scrie fara a fi cenzurat pana ce descopera Felix?Sau mai bine nu...Stiu ca aveti numarul lui de telefon.

                                     Vio

diana

Quote from: vio on April 14, 2009, 08:57:14 PM
Nu mai vad moderatori pe forum.Pot scrie fara a fi cenzurat pana ce descopera Felix?Sau mai bine nu...Stiu ca aveti numarul lui de telefon.

                                     Vio

Vio, moderatori sunt, dar stau ascunsi bine :D :D

stefana

Quote from: vio on April 14, 2009, 08:57:14 PM
...Pot scrie fara a fi cenzurat ...
Deci asta este motivul pentru care erai suparat, ca ti-au fost sterse mesaje?

Felix


Stati fara grija...moderatorii sunt aici :)..
Referitor la cenzura...imi place sa cred ca aici,la noi, nu exista cenzura...limitele discutiilor sunt date de limitele bunului simt :)..clar specificate in Regulament .
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci