Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

penelopa

............ in timpul serviciului si la mine in birou caci...... "cand Motanul nu-i acasa ...."

myky

te omoooor!
placerea a fost maaaare! o omor metaforic vorbind pt poza
a sunat pene adunarea la ea in birou de mai avea sa aterizeze si-un avion :D


penelopa

ps:  inainte de a-mi da duhu`, va mai spun un secret:  spre deosebire de celelalte 3, Myky este extrem de frumoasa dar nu-i fotogenica  :(

Si mi-a adus niste planteeee... super!  Printre ele si o..... " cordelina d`aia   cu frunze grena.

myky

e,na! zice asa in speranta ca o sa scape :-\

gagicile de la extreme (care asa de  la prima impresie sunt super de treaba, si daca sta pene pe langa ele nici nu au cum sa fie altfel) sa "puie mana sa scrie si ele de una alta", stiu ca citesc forumul si le asteptam cu drag!


cara

n-am poze, fac doar o informare: azi m-am intalnit cu erwin! (cre' ca-s prima care-l vede!  ;) )
ne-am vazut la gara, el era in tranzit prin brasov...
fain baiet, tre' sa ma credeti pe cuvant!  :D mi-o adus o sacosa de butasi de begonii. (daca se prind toate o sa ma rugati sa va dau si voua!  ;D

deci, erwin e plecat pana saptamana viitoare, diana e ocupata pana peste cap cu scoala si cu alexia, asa ca ati ramas cu mine!
putem pune de-o chermeza, putem face taraboi sau...putem sa fim cuminti. ce alegeti?  :D

larisa

Oricum noi suntem bine crescute ,si nu vom sari pe masa nici pe casa

gabriela jalba

Te invidiez!!! Asa un "begonar",merita cunoscut!!!! Cit despre butasi..prinde-i si creste-i tu ,pe toti...ne-om bucura si noi de ei cind n-o sa mai ai unde pune,si-n cepi :3 begonii,contra1...
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Erwin

Daca saptamana trecuta ati ramas cu Cara, saptamana asta am schimbat rolurile. cara e ocupata si am eu timp berechet...
Legat de intalnirea cu Cara, da, a fost fain, pacat ca a fost asa scurta. Si intre noi fie vorba, mi-a placut cara; e cocheta si iubeste begoniiiiiileeeeeeeee! :D
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

penelopa

Pai, da. Sigur ca le iubeste........ ca doar sunt de la tine  :'(

myky

da poze? poze sa exista si mai esti si ditamai moderatoru', ce exemplu dai?

gabriela jalba

Ce vrei tu??,pozele-s probe!!!!!!..:
"...noi doi si-o..."...punga de lastari de begonie!!!!   Acum sa dea Dzeu sa i se prinda!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

mamaruta

Pene, daca tot faci ture prin tara, nu uita si de poze. Promit si eu poze cu einstein si Cara, ca tot sper sa le intilnesc la Slanic si Brasov.

penelopa

Daca reusesc s-o conving pe Simonaelena.... e, OK.
Restul ............. ( :D) e mai usor de convins (sau de pacalit !!!)  ;D

simonaelena

Da' de unde stiai ca nu-mi place sa fac poze?

mamaruta

Fara poze, Simona? Nu pot sa cred!

simonaelena

Crezi ca am scapat? Poate n-o cunosti pe Pene! ;)

gabriela jalba

miercuri voi trece si eu prin Sibiu....Mada si prin Deva!!! am sa incerc sa tin legatura cu tine,ca pote avem timp sa ne stringem in brate,macar.Pina seara trebuie sa fiu in Arad.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

penelopa

La Sibiu am particpat la o reuniune de promovare a turismului romanesc.
Ia uitati, aici, promovare:  :D

[attachment deleted by admin]

costieanuconstantin

ptiuuu!!!, sa nu va deocheati, frumoasa vitrina ;) ;) ;) :D

mamaruta

Nu o cunosc pe pene, decit din poze! sa inteleg ca azi am facut cunostiinta si cu tine, simonaelena? daca da, ma bucur mult!!!! :-*

mamaruta

Gabi, eu te-as stringe tare in brate (si nu numai pe tine), dar ma tem ca ne vom ocoli miercuri.
Dar, la Arad, nu rata ocazia sa mergi aici, nu o sa iti para rau deloc:
http://www.arflora.ro/index.html
Vorbim la telefon!

sicamin

Cum pe tine te cunosc personal Pene,cred ca  Simonaelena e cea de langa tine.
Bravo !!! va plimbati cat mai puteti ,ca acum vine timpul de lucrat in gradina si nu mai aveti timp de plimbat. :D :D :D

gabriela jalba

Frumoase sinteti amindoua!!!!Sa va mai vedeti!! Si sa ma vad si eu cu voi!!!    MADAAAAAAA!!!! nu ma duuuc acolo!!! Doamne!! vrei sa plec plingind??!!! mai bine,nu!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Nicol Caloian

Doamneee, cat invidiez pe cei care pot calatori! Cand credeam ca voi avea pauza m-au cadorisit cu inca un curs, iar eu am un dor de duca de visez si noaptea ca plec la drum. Ma bucur pentru intalnirea voastra.