Promovari si avansari

Started by Aricica, March 31, 2007, 07:57:35 PM

Previous topic - Next topic

Nicol Caloian

Special pentru tine:
1 O cafea filtru (tare) la prima ora
2 Ocafea cu arona de vanilie pentru ora 10
3 Un irish cofe cand vrei tu
.........

Si la sultima cafea pentru companie Irish cream cat doresti
:D  :D  :D

cara

bun tare, v-as promova mai des daca ar tine de mine!  :D

lovetulip

Cafelele sunt pentru mine?Daca da,multumesc.Beau 4 pe zi si sunt deajuns.Daca facem socoteala cafelelor, sa stii ca o depaseste pe cea a premiului castigat.Si nu-mi place sa raman dator.

Nicol Caloian

Stiam ca regina cafelelor e Cara dar daca ii faci concurenta repetam "meniul si pentru tine. Dar probabil ca la compania ultimei cafele doresti altceva, un Henesyde ex. Sau ai alte preferinte?

martipan


martipan

Cafele pt toata lumea si de la mine :D :D :D !
Mi s-a parut mie ca vad multe stele(mai multe decat de obicei si deloc verzi),asa ca m-am decis sa ma invrednicesc sa citesc:"Roza"...roza?   ??? ....Ei bine,da :D !
Multumesc muuult!

cara


Nicol Caloian


martipan

Multumesc,multumesc!Sa ne fie de bine cafelele! :D

sicamin

Felicitari martipan (roza) si ai grija sa nu intepi ;)

cristianabv

Multumesc si eu pentru promovare!! Ce bine ma simt...

cara

Quote from: cristianabv on March 03, 2008, 10:08:21 PM
Multumesc si eu pentru promovare!! Ce bine ma simt...



[attachment deleted by admin]

maryana89

multumesc pentru promovare!!!mai ales cand la butoniera avem darurile naturii!!!!!!!
http://community.webshots.com/user/maryana89?vhost=community&vhost=community
"Natura si credinta sunt asemanatoare, caci credinta transforma pe om si, prin aceasta transformare, creeaza natura."(DEMOCRIT)

cara


Nicol Caloian

Paunito, pune-te pe treaba, sa te vad roza in curand!

lyana

multumesc si eu muuuult pentru promovare ma simt si eu putin mai mare ;D

cara


larisa

Felicitari,Lyana pentru promovare,sa te vad ca infloresti ca trandafirul ,cit mai repede

lyana

mersi mult fetelor si eu va doresc mult succes cu florile cat mai frumoase sa le aveti cu flori multe si mari :-* :-* :-*

gabriela iuliana

Sincere felicitari celor promovati si multumesc mult de promovare :),trebuie neaparat sa fac o poza cu o frumoasa narcisa. :)si sa o pun la avatar.

Nicol Caloian


gabriela iuliana


maryana89

multumesc Nicol! dar cu doi baieti pe calc.nu prea am loc si atunci cand apuc si eu mi se mai intampla sa cada netul sau sa nu pot posta dar v-am spus in materie de flori sunt cam spre mediu asa ca deocamdata mai invat !si experimentez  :D
http://community.webshots.com/user/maryana89?vhost=community&vhost=community
"Natura si credinta sunt asemanatoare, caci credinta transforma pe om si, prin aceasta transformare, creeaza natura."(DEMOCRIT)

gabriela iuliana

Multumesc mult de promovare,abia dupa ce am reusit sa fac o poza enei narcise si am expus-o la avatar,observ ca sunt lalea ;D :D :D  ,asa ca trebuie sa ma pun pe treaba sa fac o noua poza cu o lalea. :D :)

lyana

si eu am inflorit destul de repede ,m-am transformat din frumoasa narcisa in superba lalea pentru care va multumesc mult...si va doresc numai flori frumoase si sanatoase :-* :D