Promovari si avansari

Started by Aricica, March 31, 2007, 07:57:35 PM

Previous topic - Next topic

cara

roxi, prevad ca amush o sa te felicitam pe tine la rubrica asta!  :-*

rox94ana

Debia astept. dar pana atunci mai am de numcit.
Avansarea de face automat sau de catre administrator?

stefana

Roxi, stii cum se spune? Incet-incet departe ajungi.
Iar avansarile nu presupun interventia nimanui.

vernil

Roxi, cum este vremea in COnstanta ?

miha

Raspund eu pana intra Roxy...e foarte cald... ;) adica...perfect pentru cei veniti in concediu la mare... ;D

georgette

Deci Felix e "vinovatul" pentru avansari??..Atunci draga Felix,n am ce ti face,  va trebui sa ti asumi responsabilitatea...primeste si de la mine "imbratisarea" parfumata a crinului ..care.. cu uimire, am descoperit ca am devenit!!!   ;) :D

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

costieanuconstantin

Quote from: georgette on August 22, 2008, 01:10:49 PM
Deci Felix e "vinovatul" pentru avansari??..Atunci draga Felix,n am ce ti face,  va trebui sa ti asumi responsabilitatea...primeste si de la mine "imbratisarea" parfumata a crinului ..care.. cu uimire, am descoperit ca am devenit!!!   ;) :D

sunteti din giurgiu ?

martipan

Quote from: georgette on August 22, 2008, 01:10:49 PM
Deci Felix e "vinovatul" pentru avansari??..Atunci draga Felix,n am ce ti face,  va trebui sa ti asumi responsabilitatea...primeste si de la mine "imbratisarea" parfumata a crinului ..care.. cu uimire, am descoperit ca am devenit!!!   ;) :D
Aaaahh,a trebuit sa aamintesti de crini  ::) ::) ::) !
Acuma iar visez la octombrie,de-abia astept sa primesc frumusetile acelea de le asteptam cu sufletul la gura....aproape in fiecare seara google-esc putin sa le mai vad florile  :D :D :D !

georgette

pai..Crin sint si eu!.. :D :D :D..cum sa uit de ei?!!..nici o secunda nu mi ies din cap..tu ii cauti numa noaptea ,eu ii visez si cu ochii deschisi!

martipan

Pai de-aia si ziceam de crini :P !
Las' ca nu mai avem mult :)) !
Doar vreo luna :))

georgette

ori moare magaru'
ori..imi pica.. "petalele" .. :D :D de atata asteptare...DAR MERITA!
sI NU MAI ZIC NIK ACI..CA ACUM AM VAZUT UNDE NE AFLAM  :o..fug cat se mai poate..
Scuze  shefu'!

martipan

 :D :D :D :D Ca bine zici,oricum,eu si Cara avem o lupta seculara la Nocturna ;D !

nico.agat

      Nu s-a mai scris demult .
   Felicitari sincere celor avansati si multumesc pentru promovare.Ieri am constatat ca sunt Narcisa sper ca e culoare galben ! Nu stiu cum am ajuns aici pentru ca eu ... mai mult cu cersitul .Oare merit?
    Multumesc fetelor pentru ce m-ati inavatat.
   

[attachment deleted by admin]

Nicol Caloian

Felicitari Nico! Cat de curand o sa te vedem lalea si tot asa ajungi roza.

doina


nico.agat

           :-*  fetelor, multumesc doina si nicol pentru felicitari si la mai multe promovari!

BIJOU

Quote from: nico.agat on October 16, 2008, 03:33:46 PM
           :-*  fetelor, multumesc doina si nicol pentru felicitari si la mai multe promovari!
:P :P :P

BIJOU


IMI CER MII DE SCUZE AM GRESIT CU ACEL MESAJ

doina

No problem, Bijou , daca mai gresesti poti folosi butonul din dreapta sus al postarii tale Remove , parca asa scrie  ;D

adita

Mai, inca nu-i primavara si io-s deja ghiocel? :-[
Multumesc mult, sunt incantata, desi, nu prea am depus efort ca sa merit titlul.
O sa fac tot ce pot sa va impartasesc din experienta mea.

Erwin

Mai adita tu esti un ghiocel precoce :))
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

Erwin

Quote from: nico.agat on October 15, 2008, 08:41:37 PM
 Ieri am constatat ca sunt Narcisa sper ca e culoare galben!

Daca nu e galbena o coloram cu un marker. Ce zici?
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

Francesca

Vai ce bucuroasa sunt acum.......ieri eram lalea azi deja sunt crin :o va multumesc frumos si sper sa merit numele ce mi s-a dat.

doina

Felicitari Francesca  :D. Speram sa fii alaturi de noi cat mai mult timp si sa cresti ;D