Denumire forum - Discutii si propuneri

Started by Felix, April 02, 2007, 03:01:07 PM

Previous topic - Next topic

E bine "Gradina Florilor" sau mai cautam ?

Da
8 (72.7%)
Nu
3 (27.3%)
Ma Abtin
0 (0%)

Total Members Voted: 4

Voting closed: October 31, 2007, 07:55:02 PM

vernil

Ganditi-va ca forumul va fi cautat de iubitorii de plante romani. Si atunci trebuie sa fie in romana. Larisa, cu tot respectul, sa nu parafrazam e-gradini ... Doamne fereste! De acolo au plecat foarte multi oameni care iubeau plantele si au ajutat enorm la dezvoltarea acelui loc virtual (aproape 4 ani), dar care au fost azvarliti efectiv afara. Lacomia, egoismul, lasitatea ...
Ma bucur ca v-a placut sugestia mea. Sper sa ajunga cat mai multi iubitori ai plantelor aici, este o locatie virtuala foarte placuta si primitoare.

stefana

Si eu am votat pentru  ;D. Frumos nume ai ales, Vernil.

penelopa

Mie imi este indiferent cum se va numi numai oamenii sa ramana la fel..... OAMENI!

Felix

Votarea s-a incheiat...rezultatul este clar...."Gradina Florilor" este noul nume :)
Sa ne traiasca ! ;)
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

stefana

Acum am vazut si eu deasupra paginii . Sa fie intr-un ceas bun botezul asta!

vernil

De fapt, noi suntem florile, pentru ca fiecare purtam la avatar numele unei plante.
Sa fie intr-un ceas bun! Si sa ramanem mereu OAMENI, sa nu ne lasam coplesiti de orgolii sau alte rele.

Felix

"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

gabriela jalba

NASAAAA!!!! ti-ai facut o pomana ca ai botezat copilul!!!!! Sa creasca mare si tare!!!!!!
    ma uit ca intr-un an( +3luni,cit are forumul) am petrecut cu voi 7zile 6ore si 38 de minute !!!!!  O saptamina din viata!!!!! 
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

larisa

Si eu ma bucur de noua denumire.Sper si cred ca vom ramine aceeasi  oameni iubitori de frumos si de oameni