PENNY MARKET

Started by yorasta, February 26, 2012, 10:40:43 PM

Previous topic - Next topic

yorasta

Acum la penny gasiti dracena cu 9,99 si seminte de flori,legume,fructe si plante aromatice la pretul de 1,69 si pe data de 01-07 martie veti gasi buchet de lalele 5 fire la 9,99 , bulbi mix la 4,99 , trandafiri la ghiveci la 9,99 , bulbi de primavara la plic diverse sortimente la 3,99 si gazon la 1kg la 19,99. Va pot tine la curent cu ce flori vor aduce in fiecare joi ca atunci se schimba promotia , eu va pot anunta cu cateva zile mai devreme daca doriti asta

anasstasia


gabriela jalba

Bag seama ca ti-a mai ramas ceva buget netocat !!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

flordel

Multumim Yorasta ca te-ai gandit si la noi! :-bd

yorasta

de azi gasiti tot ce v-am scris eu mai sus

einsteinitza

E foarte bine ca te-ai gandit, avem informatii proaspete.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

yorasta

da aseara s-a schimbat promotia , in fiecare joi intra noua promotie

yorasta

De joi 8 - 14 martie gasiti la penny urmatoarele ----- gerbera si primula obconica in ghiveci de 10,5 cm la 9,99  ;D , bughet 7 fire trandafir la 11,99 , seminte legume ,flori diverse sortimente la 0,99 , pamant de flori 4l la 1,79 , set clipsuri pt. plante la 12,99 , ustensile pt. gradinarit din inox diverse modele la 9,99 , ghiveci teracota 4 compartimente la 12,99 sunt un fel de 4 ulcioare , bolta pt. plante agatatoare/urcatoare la 39,99 , manusi pt. gradinarit diverse culori la 3,99 , set sosete pt. gradina 9,99  =)) pantaloni de lucru ideali pt. gradinarit la 34,99 , lampa solara 9,99 , set lampa solara 4 bucati la 29,99 , suport in forma de pitic pt. scobitori la 4,99 decoratiune pitic suport pt. flori 24,99 , aspresor gradina 7 moduri de udare 19,99 , set irigatii 9 piese la 39,99 , pompa de stropit plante cu presiune la 39,99 , foarfeca gradina deluxe la 14,99 , cleste/foarfeca telescopica de gradina de la 24,99 , fierastrau pt. crengi 11,99  , cam atata  :P

yorasta

am omis ceva pitic de gradina cu lampa solara diverse modele 49,99

claude


set sosete pt. gradina 9,99  :o  Glumesti?  :D
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

anasstasia

Or fi sosete din cauciuc, adica gumari  =))

yorasta

sincer inca nu le-am vazut cum arata ca sunt in concediu dar in pliant scrie set de 3 perechi

einsteinitza

Cred ca sunt din acelea verzi mai groase... ???
Multumim Yorasta, e buna ideea ta.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

yorasta

nu sunt verzi sunt diferite culori dar eu va afisez aici cu gandu poate sunt produse mai ieftine ca in alte parti sau eu stiu poate va trebuieste ceva ce nu gasiti prin alte parti

einsteinitza

Ideea ta e, repet, foarte buna.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

yorasta

mc mc sper sa si ajute  ;D

Rux


gabriela jalba

Eu primesc oferta acasa si le vad cum arata. Mi-a placut chestia aia din ulcele de lut. Baza e din trei ulcele si peste ,e a patra. Arata dragut. Pentru cei de la blocuri e ideala cu plante aromate in bucatarie. Mie mi-ar place sa pun pansela in ucelele alea. Am mai vazut asa ceva la baumax , dar sigur mult mai scumpe.Acuma depinde si de calitate...
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

yorasta

pai pliantele vin intai la magazin cu tirul apoi peste o zi sau doua sau chiar in ziua respectiva vine o masina de la cei care impart pliante si le ridica , acele ulcele arata bine sa pui plantute de sezon sau ceva flori mai micute ar merge si gazon sau orice e verde  :P

gabriela jalba

La mine in tirg este un pui de penny,si nu se inghesuie nimeni pe produse nealimentare. sectorul cu altfel de produse decit alimentare arata ca...Ceva containere de plasa,cu etichete aiurea,in care-ti bagi miinile si rascolesti sa vezi ce-o mai fi pe acolo.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

larisa

ati uitat sa spuneti de sectorul verde ,unde toate plantele sunt aproape moarte dar au pretul ca in prima zi

yorasta

eu cred ca depinde de fiecare magazin , de fiecare manager , de fiecare inspector zonal si de angajati cata silinta isi dau fiecare

gabriela jalba

Larisaaa!!!! Ai venit acasa ???
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

trandafira

Quote from: larisa on March 13, 2012, 08:25:10 PM
ati uitat sa spuneti de sectorul verde ,unde toate plantele sunt aproape moarte dar au pretul ca in prima zi

Isi recupereaza TVA cand le arunca, castigul este mai mare decat prin vanzare la reducere.