ANUNT IMPORTANT!

Started by Felix, August 11, 2006, 02:28:10 PM

Previous topic - Next topic

doina

Condoleante Codruta , eu stiam dar nu am avut girul tau sa dau vestea .
Chiar daca fratele tau nu mai este , fizic , langa tine ramane mereu in sufletul tau  si de acolo de unde este va veghea asupra ta .

GetaV

Si eu am stiut ..sa pastrez tacerea .Sincere condoleante!

penelopa

Nici eu nu am avut "girul" nimaniu, dar am considerat ca nu intotdeauna "tacerea" este o solutie si poate alina o suferinta.. :(
Asa am simtit si asa am procedat.  :(  Daca am gresit, e numai dreptul Codrutei sa fie suparata. :(
ps. Codruta este, in exclusivitate, "descoperirea" mea!

ani

Condoleante Codruta, suntem alaturi de tine in aceasta incercare cumplita!
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

adrianam

Im pare rau pentru pierderea pe care ai suferit-o! Sincere condoleante! >:(

Fleurf

Sincere condoleante Codruta! Dumnezeu sa-l odihneasca in gradinile sale!

lyana

Codruta, sincere condoleante,stiu ca este foarte greu dar gandul ca fratele tau este intr-o lume mai buna iti va alina din tristete tie si mamei tale! :-* :-*

georgette

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! Suntem alaturi de tine Codrutule! :-* :'(

penelopa

Jorjet, dar cu tine, ce-i  ???

Claudiu

Codruta, imi pare rau. Condoleante.
Sincer, nu stiu unde pleaca toti cei care ne sunt dragi. Nu stiu unde pleaca nici ceilalti. Stiu insa un lucru, ca toti cei care ne-au fost dragi continua sa traiasca in noi si dupa ce ei au plecat. De aceea, cand ne despartim fizic, avem datoria sa mergem mai departe. Sa incercam sa traim asa cum ne-ar fi dorit ei, astfel ei vor continua sa traiasca prin noi, stand de vorba cu noi prin intermediul amintirilor. Linistea lor depinde de linistea noastra, pentru ca spiritual nu ne despartim niciodata. Dar nu e usor, dar nu avem de ales. Asta e viata, un dulce-amar, in final singurul bagaj ce ne e permis sunt amintirile.
Odihneasca in pace.

GetaV

Eveniment,a aparut Georgette :D

Ionela

"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

sicamin

Speram ca ia fost bine pe unde a umblat! ;)
Bine ai revenit Georgette  :-* :-* :-* !

penelopa

E bine, e bine! :) Am "atacat-o" io pe MP ! ;D .......... cică, a fost într-o pauză de net, dar va recupera. ::)

einsteinitza

Atunci bine ca are net, ca de florile ei nu prea mai stim nimic, si avem mari goluri ;) Georgette, ai treaba, sa recuperezi.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Codruta

Un alt topic de care nu stiam ca exista pana acum cateva minute... Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase. E bine ca v-a spus Pene ce s-a intamplat si de ce am disparut. As fi vrut sa o fac eu dar pur si simplu nu am fost in stare. Imi este tare greu oricum iar de cate ori vorbesc despre aceasta tragedia durerea e amplifica.
Sper din tot sufletul ca fratele meu si-a gasit linistea.

penelopa

Aşa e, Codruţa!
Şi tu, ca o "veterană" TM ce eşti,  îţi poţi găsi liniştea alături de noi.  ;) :-*

Ionela

Codruta, ma bucur sa te revad! :-* :-*
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

Codruta

Si eu ma bucur sa va revad :-*

georgette

DRagii mei..va imbratisez pe toti! N-am stiut ca  aparitia mea a fost sesizata cu atata bucurie..credeam ca numai voi mi-ati lipsit mie  ,nu si invers :D :D :D
Sunt ca dupa o calatorie ceva mai lunga dar  cand  te intorci acasa dispare orice oboseala..multumesc tuturor pentru caldura cu care m-ati intampinat! :-* :-* :-*
Es.. stiu ca am goluri multe si mari de recuperat.. sper sa mi recuperez " forma" cat de curand iar albumul meu sa revina si el la zi! ;)

si scuze de off topic..daca nu vedeam  titlul si postarea Codrutei  :-* nu stiam sa intru pe aci..curiozitatea m-a impins insa sa vad ce mai e  important  de anuntat :D

Ionela

Georgette, mi-amintesc de vremuri cand versuiam gonind pe cai... Te-am asteptat si iata, azi ma bucur! :-* :-* :-* :-*
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

georgette

Quote from: Ionela on July 09, 2010, 10:52:35 PM
Georgette, mi-amintesc de vremuri cand versuiam gonind pe cai... Te-am asteptat si iata, azi ma bucur! :-* :-* :-* :-*
Si eu Ionela mi amintesc.. si daca mi voi recuperra  "viersul" vom  goni  din nou pe cai..dora n-o sa -i lasam fara jocheu! :D

Ionela

"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

vernil

Si eu ma bucur ca le revad pe Codruta si Georgette!  :-*

doina

Codruta , Georgette bine ati revenit printre noi  :D , mi-ati lipsit  :-*