Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

penelopa

Cara,  te rog sa-ti informezi "amicii" ca ne vom cocota pe turnul de control!

Simona,  tinem aproape!

cara

Quote from: penelopa on April 04, 2007, 11:47:12 AM
Cara,  te rog sa-ti informezi "amicii" ca ne vom cocota pe turnul de control!

ok, am notat! si sa tineti cate un butas in dinti, ca no-ti fi voi singurele in turn si sa va putem recunoaste!  ;D ;D ;D

penelopa

OK , Cara. S-a facut!
Spune-le ca "aia" cu "craca"n gura",  EU sunt!

cara

Quote from: penelopa on April 04, 2007, 12:00:11 PM
OK , Cara. S-a facut!
Spune-le ca "aia" cu "craca"n gura",  EU sunt!

:D :D :D

Aricica

Quote from: penelopa on April 04, 2007, 09:50:06 AM
Si ca sa va fac in ciuda,  pe 12 aprilie  va avea loc intalnirea de gradul 3 (dupa 2 ani de prietenie virtuala) cu Gabriela Jalba.

Sa-nteleg ca esti prima care o vede pe Gabriela cand se intoarce in tara de la fiica ei???  ;D  ok si de ce nu puteti dragelor sa veniti si la mine? in Bucurestiu' asta aglomerat ca un furnicar? ;D :D
Tare mult mi-ar place sa stam la palavre ... desi eu nu pot sa ma laud cu o prietenie atat de lunga de 3 ani - o cunosc pe Gabriela Jalba de aproape un an - tot mi-e draga foc si mi-as dori sa o intalnesc.  :)

penelopa

Sunt prima care o vede pe GJ la... plecare in Olanda.
La venire..... cand o veni!

Aricica

Quote from: penelopa on April 04, 2007, 12:21:33 PM
Sunt prima care o vede pe GJ la... plecare in Olanda.
La venire..... cand o veni!

Aha... bine ca ma lamurisi... atunci n-are timp de stat la palavre langa o cafea  ;) ... poate o astepti si la intoarcere si va rataciti impreuna pana la mine  ;) ;D

penelopa

.............. sau,  poate te ratacesti tu pana la noi. Sa vezi si tu ce inseamna sa iesi/intri din/in  Bucuresti de pe DN1.

Aricica

Quote from: penelopa on April 04, 2007, 12:48:24 PM
.............. sau,  poate te ratacesti tu pana la noi. Sa vezi si tu ce inseamna sa iesi/intri din/in  Bucuresti de pe DN1.

Crede-ma ca stiu ce inseamna Pene. Urasc sa strabat Bucurestiu cand tre sa mergem la mare sau la Braila (la rude ;D )... si nu-mi place nici cand tre' sa mergem la Pitesti (la alte rude  ;D ) ... si eu care credeam ca te pot convinge pe tine mai usor sa ajungi aici  :D :D

penelopa

Eu,  dupa cum ai vazut,  sunt  mai usor de convins! Cu GJ e problema. Nici nu mi-a zis cand se intoarce (cred ca nici ea nu stie) si-apoi,  cu bajele,  cu oboseala de pe drum..... Mai vedem pana atunci!

cara

va anunt cu mandrie ca a mai avut loc o intalnire forumistica! m-am intalnit ieri cu daveco, la ea acasa! (m-a rugat sa-i mai dau niste...plante pt ceai  :P, ca s-a simtit tare bine dupa tratatia de la debutul ei pe forum!  :D :D :D
urarea de paste v-am facut-o de la ea!
oare de unde o sa vina urmatoarea invitatie?  ::)

;D

simona2

Bravo Cara , deci te-ai plimbat . Nu ne povestesti si noua cum a fost intalnirea ? Ce flori ai vazut ?  :-*

turturica

Va rog sa nu uitati de "Simfonia lalelelor" de la Pitesti!!!
Are loc intre 20 si 22 aprilie, adica in mai putin de doua saptamani!

myky

cara draga, ai dat cu praf de mers pe pantofi, tu te plimbi si pentru mine, eu sunt de o comoditate crunta din punctul asta de vedere

turturica

hello!!!

Ce faceti? Nu v-ati facut planuri pentru Pitesti?
Eu as putea veni duminica, pe 22 .
Daca mai sunt plante, sa stiti ca duminica sunt mai ieftine!!!

penelopa

Pana la intalnire,  ia afiseaza-ti "fata"  la albumul forumistilor sa te recunoastem cand venim la Pitesti.
Vezi tu, mai gugustiuco,  ca "Simfonia lalelor"  are loc la voi cand lalele se cam trec si cand avem atata treaba in gradina!
Daca am avea vreo soferita prin Bucuresti,  poate ca ne-am fi adunat si am fi venit. Dar n-o stiu decat pe Cara-soferita de BV.

Aricica

Quote from: penelopa on April 16, 2007, 03:59:21 PM
Pana la intalnire,  ia afiseaza-ti "fata"  la albumul forumistilor sa te recunoastem cand venim la Pitesti.
Vezi tu, mai gugustiuco,  ca "Simfonia lalelor"  are loc la voi cand lalele se cam trec si cand avem atata treaba in gradina!
Daca am avea vreo soferita prin Bucuresti,  poate ca ne-am fi adunat si am fi venit. Dar n-o stiu decat pe Cara-soferita de BV.
Pene draga, am sa incerc sa-mi conving consortu' sa-si sacrifice o zi (in principu duminica pe 22) sa ne duca la Pitesti la Simfonie, daca sunt doritori...

penelopa

Ar fi supeeer,  Aricica.  Eu ma inscriu. Spune-i lui Lorri ca-l vom rasfata!

Aricica

Quote from: penelopa on April 17, 2007, 09:26:08 AM
Ar fi supeeer,  Aricica.  Eu ma inscriu. Spune-i lui Lorri ca-l vom rasfata!
Ok Pene. Vine si Elena cu noi?
Mai merge si altcineva la simfonie?

simona2

E musai sa faceti poze , dragutelor !  :-*


penelopa

Aricica,  inca n-am intrebat-o pe Elena daca merge si ea. Dar la cum o stiu,  precis are treaba!
Mai vorbim pana  duminica.

Aricica

Quote from: penelopa on April 17, 2007, 04:11:41 PM
Aricica,  inca n-am intrebat-o pe Elena daca merge si ea. Dar la cum o stiu,  precis are treaba!
Mai vorbim pana  duminica.
Ok Pene, astept o confirmare de la tine pana sambata (sau 2 daca vine si elena:), poate de data aceasta nu are treaba ;D :))

penelopa

Aricica draga,  Elena are si de data asta..... multa treaba!
Ma roaga si te roaga s-o iertam dar nu poate veni cu noi.
EU.. merg! Mi-am "pregatit"  inainte sotul si n-a mai comentat.
Ramane sa stabilim la ce ora plecam si cum ne intalnim (la  tel).

Dar,  poate mai vrea cineva din Bucuresti sa mearga cu noi ?!

Turturica,  turturea.............. venim!

Aricica

ok Pene, asa ramane...
E posibil sa mai mearga cineva de aici, dar nu stiu sigur pana vineri seara.
Vorbim pe tel.