Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

Erwin

Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

penelopa

Gasca la Grota miresii

[attachment deleted by admin]

penelopa

Tot la ........"a miresii", Turturica isi initia fiul

[attachment deleted by admin]

penelopa

Iar Ozi ......... se  izolase la cap de pod

[attachment deleted by admin]

penelopa

Iar pentru asta, va rog sa gasiti cel putin ........ 5 asemanari  :D

[attachment deleted by admin]


turturica

Ma bucur din suflet ca v-am intalnit ( o stiam doar pe Pene ) ;
Vio ,multumesc pentru irisi (al meu e cel mai frumos din lume , sic!), si pentru miere -nu numai  feciorul a fost incantat !

Pene, esti de coma! ;D

stefana

Quote from: penelopa on May 19, 2008, 12:05:47 PM
Iar pentru asta, va rog sa gasiti cel putin ........ 5 asemanari  :D
Eu am gasit una  ;D : va aratati fasolea amandoi ...

ozimandias




[attachment deleted by admin]

The message does not meet the minimum word requirements (5 words).

penelopa

 :D  Eram deja  al 3-lea transport la masina.

Myrela

Ma tot uit la pozele voastre [ cu sotul, desigur] si ne apuca o jaleeeee, pacat ca am ratat.......de data asta!!
http://myrela.sunphoto.ro/
Din IUBIRE ne nastem, pentru IUBIRE traim, doar cu IUBIRE ,,plecam,,.

stefana

Bineinteles ca multumirile ii sunt adresate si gazdei  , care ne-a pus la dispozitie tot ce se putea, ca sa ne simtim bine (inclusiv ustensile de jumulit gradina).
Corina, nu stiu cum o sa te descurci la toamna  ;D , mai bine de atat, nu se poate  :-*

einsteinitza

Multumesc ca ati venit si ati facut totul sa iasa perfect.Ma b8ucur ca a iesit bine asta vad mai ales din faptul ca ati fost foarte fericiti la intalnire de nici nu pomeniti ce v-a placut prin gradini ;)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

stefana

Pai trandafirii nici nu erau infloriti, ca nu am mai fi prididit cu laudatul (si pozatul, bineinteles)  ::).
Iar clematita aia pliina de flori era asa de biiine ascunsa  ;D...
Lacul il stie deja toata lumea si te invidiaza in secret

myky

eu declar public, chiar daca nu am fost la slanic, cat de mult o invidiez, pentru gradini si pentru disponibilitatea de a avea atatia oaspeti! FELICITARI!!!!!!!!!!!

penelopa

Es, ne-a  placut tare mult!
Noi n-am mai zis nimic fiindca imaginile spun totul. Cuvintele ar fi de prisos.

einsteinitza

Va mai astept cu mult drag.M-am simtit extraordinar cu voi,chiar daca m-am impartit in doua.
PS. A inflorit irisul negru ;)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

penelopa

Ia, uite, Es, ce ma astepta acasa

[attachment deleted by admin]

einsteinitza

O minune! Eu n-am apucat sa descarc pozele.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gabriela jalba

Vio,mie personal,mi-ai facut o surpriza cu irisii!!!! Dedicatia ta e minunata,cu atit mai mult,cu cit irisul daruit fiecareia din noi reprezinta o anume fateta;floarea sugereaza ceva reprezentativ....sau eu is inclinata spre analiza si ...filozofie.... Voit,sau nu,esti un fin observator.

[attachment deleted by admin]
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

gabriela jalba

               Imi doream de mult timp sa ne cunoastem personal,cit mai multi de pe forum,si uite ca s-a facut si asta! ES,TOTUL  A FOST OK !!!! Pacat ca timpul a fost scurt.Pentru mine a fost ceva mai bine,dar intr-o zi sa ajungi ,sa te cazezi,sa haladuiesti in Slanic, sa mai si cumperi cite ceva,sa mai dai un ochi prin gradinile Corinei, sa socializezi,sa ....superconcentrata zi!!!!!! Imi pare rau ca a trebuit sa plec mai devreme...dar drumul a fost luuuuuung. Spre casa am facut o deviere si la vulcanii noroiosi din zona Buzaului.Am ajuns seara ,pe la 19 acasa.
      La intoarcere vorbeam cu Romel in masina si mi-a zis: ai niste forumiste super!!!!!(normal,ca barbatii nu pot fi decit la fel cu sotiile!!!) si chiar ziceam ca o sa zic la care va pricepeti la calculatoare...un loc'sor in care sa punem toate pozele ce ne leaga....Asa ca albumul forumului...PERFECT!!!!!

[attachment deleted by admin]
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

einsteinitza

Vio,multumim pentru irisi,un gest in plus langa surpriza cu pachetelele de la Slanic.
Chiar si sotul meu care nu prea a apucat sa va cunoasca,mai mult pe Mada si Gabi si respectivii soti,a zis ca sunteti o gasca pe cinste si ce buna idee am avut.Abia astept utrmatoarea intalnire.M-am si uitat cand ati plecat ce face vita :D
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

mamaruta

M-ati coplesit!
A fost o intalnire foarte frumoasa, demult nu am mai ras si nu m-am simtit asa relaxata si cu sentimentul ca sunt alaturi de prieteni adevarati.
Si chiar daca sunt o plant-fanatica prin definitie, va port si pe voi in suflet intotdeauna (mi_bios chiar imi spunea acum ca am o inima mare, incap multi in ea - dar asta seamana a lauda  ;D ;D).
Vio, esti un om deosebit! Sunt onorata ca te am langa mine pe 2 forumuri si ca pot sa iti admir florile.
Einstein merita toate laudele, ne-a primit cu mare drag, ne-a lasat sa ii devastam gradinile - iar eu am profitat, ca de obicei, doar imi cunoasteti ''apucaturile''.
Cred ca sotii nostri chiar s-au simtit bine, dl Caloian a fost senzatia serii de simbata, cand ne-a amuzat cu multe glume; bucatarii sefi au fost Romel si sotul lui pene, deci va inchipuiti ca tot gratarul a fost delicios; gurile rele spun ca......a fost bataie pe carnatii ecologici ai lui Mateo, care a fost fericit ca a putut sa va faca o ''placere ardeleneasca''.
Pe turturica si pe Nicol nu le stiam, dar au fost la inaltime...ma si gandeam ca ne cunoastem, parca, de o vesnicie!
Nu ne intrebati cite sticle de vin, bere, etc....am consumat, toata gasca.....asta e un detaliu secret...nici macar Mateo nu si-ar putea aminti! oricum, am stat sambata seara pina la ore tirzii (2.00), nici macar nu am timut cont de oboseala.....eram impreuna si asta conta...si chiar nu vroiam sa treaca timpul asa repede.
O sa pun si eu poze in album..cat de curind; fetele stiu ca sunt in campanie....si doar noaptea mai pot citi si eu pe forum cite ceva.
PS - sper ca ati admirat evolutia lui pene la bara, pe scara...si cu masca!


mamaruta

Gata, au venit si pozele, ca mi-a sarit somnul (si tot trebuie sa recuperez mesajele de pe 2 forumuri):
http://s11.photobucket.com/albums/a177/mateuca/La%20Slanic/

larisa

Nici nu stiti cit va invidiez si cit regret ca nu am putut veni si eu la intilnirea voastra dar ma bucur sincer pentru voi ca v-ati cunoscut in realitate si nu doar de pe forum,ca aveti momente de neuitat