Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

dorinas

Lasa Vernil ca si Cara e o prietena adevarata, am cunoscut-o live abia ieri si parca ne stim de-o viata. :D

cara

dorina, insist sa ne studiem arborele genealogic, ca ceva-ceva stramosi comuni tot avem!


(macar vreun bunic ce-o facut cu ochiu' peste gard la vecina....  :D )

vernil

Bre, si eu am avut veri buni in Sacele. Nu studiati si arborele meu ?  ;D

cara

il studiem, cum nu?
si daca are afide il stropim cu Pirimor!   :D

vernil

Daca trebuie, o facem si p'asta, dar incercam intai local, sa vedem efectul  ;D

cara

te pomenesti ca om descoperi ca strabunii nostri faceau schimb de rasaduri amu vreo mie de ani!  :D

mamaruta

Asa este: Dorina e o prietena adevarata, o femeie deosebita si o mare iubitoare de flori!  :-* :-* :-*

cara

...si sa nu ne faci tu lipeala mai demult, mai Mada! ntz-ntz-ntz!


;D

mamaruta

Cred ca am vorbit despre Dorina, cand am fost la tine....nu mai stiu, poate ma insel (ma lasa neuronii de tot!)

cara

ai vorbit, ai vorbit, deci cel putin un neuron e viabil!  :D

costieanuconstantin

Quote from: cara on July 31, 2008, 10:21:41 PM
te pomenesti ca om descoperi ca strabunii nostri faceau schimb de rasaduri amu vreo mie de ani!  :D

strabunicul din partea mamei are placa comemorativa la darste

Codruta

Quote from: cara on July 31, 2008, 10:21:41 PM
te pomenesti ca om descoperi ca strabunii nostri faceau schimb de rasaduri amu vreo mie de ani!  :D

Daca vreti sa doborati si un record atunci trebuie ca arborele vostru sa aiba radacini mai adanci de 3000 ani ca doi nemti si-au gasit deja stramosii de atunci ;D

vernil

Este un program pe calculator prin care iti poti gasi oarece rubedenii, daca stii numele strabunicilor. Am descoperit ca numele meu, dinainte de casatorie, provine din Moldova  :-*. Tot cautamd, am aflat ca ma inrudesc cu un important personaj  din sfera muncii mele. Ne-am bucurat amandoi, mai ales ca si colaboram mult imrpeuna si ne intelegeam perfect ...

Myrela

Nebanuite sant caile ....................net-ului :o
http://myrela.sunphoto.ro/
Din IUBIRE ne nastem, pentru IUBIRE traim, doar cu IUBIRE ,,plecam,,.

penelopa

Nu-mi faceti si mie lipeala cu Dorina ? .... ca va las sa-mi studiati si mie arborele ginecologic  :D

opiadc

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
       Oare asta cum s-o fi studiind?

vernil

Poate vreun "nene" de pe aici sa fie interesat, Pene  ;D

Nicol Caloian

Quote from: vernil on August 01, 2008, 09:16:44 PM
Este un program pe calculator prin care iti poti gasi oarece rubedenii, daca stii numele strabunicilor....
Si nu ne dai si noua acces la programul asta?

costieanuconstantin

Quote from: vernil on August 02, 2008, 08:10:21 AM
Poate vreun "nene" de pe aici sa fie interesat, Pene  ;D

de scorburi  ;D  ;) :D .      daaa !!! , nu stii niciodata peste ce dai in scorbura  ;) ;D :D

GetaV

bine v-am gasit! acum sunt in vizita la   Fleurf si impreuna navigam prin musuroi.Ne pare rau ca Nicol si Vernil nu au venit si ele asa ne-am fi cunoscut direct.

[attachment deleted by admin]

Myrela

Navigare placuta si petrecere frumoasa! ce mi-ar fi placut sa fiu cu voi..........da' va astept la mine!!!!!!!!
http://myrela.sunphoto.ro/
Din IUBIRE ne nastem, pentru IUBIRE traim, doar cu IUBIRE ,,plecam,,.

vernil

Mergem marti la Fleurf, adica pe 5 august.

Fleurf

 Cine mai doreste sa vina marti il astept cu tot dragul. Sunt in concediu!

Codruta

Ce mi-ar mai placea sa fiu si eu marti (si nu numai) cu voi. Sunt acum inca 3 saptamani in concediu medical dar din pacate nu imi pot lua talpasita. Va doresc o intalnire cat mai placuta si nu uitati de noi, cei care au ramas acasa ;D

lala

Eeeeeeeeeei daca as fi si eu in Bucuresti,dar poate cand voi veni la copii..... ??? ???