Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

gabriela jalba

Lala,te anunt cind trec pe la tine,poate gasesti si un hirlet.... Eu am pus-o intr-un ghiveci si am de gind sa o tin in casa peste iarna.
     Geta,numai Dzeu ma poate opri din avintul meu spre Slanic!!!!  Pene vine si ea,ca nu lasa ea gasca fara Sagetator !!!
  Es , la citi doritori sint,cred ca-ti mai trebe ceva pensiuni.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

einsteinitza

Eeeei,din pacate nu toti ce vor si ajung.Dar ne descurcam,in caz ca mai e nevoie de locuri.
Mai intai sa propuneti fiecare o data,sa putem alege perioada cand poate mai multa lume.Ma gandeam la primul weekend din octombrie,ce ziceti?
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

lala

Mai fetelor,internetul face minuni!!Sper sa fim cat mai multe la degustarea mierii de la Vio!!! :P

vernil

Eu vin sigur, asa ca vreau sa ma treceti deja in concediu ... mai ales ca imi doresc sa va cunosc pe toti, daca s-ar putea  :-*

larisa

Eu citesc ,si-mi pling de mila ,nici in primavara nu am putut si nici in toamna nu ajung ,dar asta e ,sper sa va intilniti citi mai multi si sa va distrati de pomina

cara

io nu pot in primul we ca-mi duc copilu' la scoli....  :'(

einsteinitza

Pai ia sa ne organizam putin.Cati veiti in primul week-end? Cati vreti in al doilea?Va rog sa va inscrieti ca sa pot face rezervari.
Pentru cei ce nu stiu,le spun ca eu am doua pensiuni la Slanic si pot sa va asigur cazare in conditii chiar foarte bune, martori sunt cei participanti la editia precedenta. :D
Asa,se poate veni pentru tot weekend-ul fara grija ca sunhteti mai mult pe drumuri.

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

cara

eu nu am nevoie de cazare, daca pot sa vin o sa vin sambata dimineata si plec seara. dar asta daca intalni8rea are loc in we nr 2  ;D

diana

 Eu mai mult ca sigur pot in al doilea WE! ;D Eu am nevoie de cazare ca avem drum lung ;D

vernil

Ce inseamna al 2-lea week-end ? A doua sambata din octombrie ? Pentru mine este cam tarziu, din pacate, asa ca ma inscriu pentru 4-5 octombrie. (adica cazare o noapte). Sper sa vin si cu sotul.

ioana_ralu

Tocmai am vb cu sotul si s-ar putea sa venim si noi.

gabriela jalba

Pentru mine data este indiferenta.Principal e sa ne intilnim cit mai multi.Cara nici nu stii ce pierzi cu venit dimineata si plecat seara!!!!!. Nu am stiut cind s-a facut 2 noaptea!!!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

einsteinitza

Ioana draga,ne bucuram dar te rog opteaza pentru data.
Cara,are dreptate Gabi,nu poti sta mai mult? Nici n-apucam sa vorbim asa.Mai ales ca toamna e mai buna pentru furat flori din gradina,iar lopatica e acolo,va asteapta( cei care au mai  sapat la mine stiu) :D
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

georgette

Pe 4-5 as putea veni si eu...pe 11 am parastasul de 1 an ,deci nu poate fi scapare..voi,Pene si Gabi Jalba cand veniti? vreau sa va vad si pe voooooi!

einsteinitza

Repet rugamintea.Cei ce doresc sa se intalneasca cu noi la Slanic sa spuna ce parere au de cele doua date propuse.Asa,fixam data cu cei mai ulti doritori.
Hai,faceti un efort,va spun ca merita.Ne-am simtit grozav,am facut nenumarate schimburi si a fost si ca un sfarsit de saptamana la un gratar.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gabriela jalba

Geta,eu pot veni la orice data,daca nu intervine vreo URGENTA!!!! Deci vin la data la care stabileste majoritatea.Mada,Pene,Turturica,Nicol,Ozi,Opia,Vio,Ionut,Fleurf,+ toti amatorii, ce faceti? Vorbiti!!!!!
Geta,tu nici nu-ti poti imagina ce mult imi doresc sa ne vedem.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Fleurf

 Eu n-am preferinte. Cand pot cei mai multi. Am o singura preferinta: sa fie cald sa putem dormi in masina sa nu mai ocupam si noi o camera.

mamaruta

Eu nu pot promite nimic; daca voi fi prin Bucuresti, in perioada cand mergeti voi, vin si eu.

lala

Gata vin si eu indiferent de data,dar daca apare ceva neplanificat(e vorba de serviciul sotului),va anunt din timp.

lovetulip

Gabi...am pregatit bagajul.Cara...sa nu uiti de mir.Poate-mi trimiti si mie.Ai grija sa nu fie fals. :D
http://www.trilulilu.ro/viovaslui/216877e0d2f64e

gabriela iuliana

 >:(Vio e cam rau caci sotul are mania vitezei dar il cumintesc eu ,sau daca nu, preiau eu conducerea caci am si eu carnet ;),acum sa vad exact cand va fi ,ar fi frumos sa puteti merge si voi...iar de data cred ca primul wekeend,caci al doileea se las prea rece..

lovetulip

Multumesc.Dar sunt doua Gabriele care s-au oferit sa ne aduca si pe noi la Slanic.Cu cea de la Pascani stabilisem din primavara.Ea ar ocoli ceva drum venind prin Vaslui.Mai lesne e sa venim cu voi de la Murgeni.Sa o asteptam pe Gabi Jalba sa vedem ce spune.Noi am vrea sa stam 3 nopti la Slanic.Ramane de vazut.
           Vio

gabriela jalba

Vio,nu-i nici o problema!!!! Daca e mai simplu sa mergi de la murgeni,e ok!!!! Eu nu ma supar,atit timp cit stiu ca veniti e bine. Vorbeste cu Es de cazare ca sa stie ce are de facut. Eu plec din Pascani vineri dimineata ,si din Slanic,duminica dimineata. Cit despre frig.....la Es e cald!!!! Ea da cald si din centrala si din inima  :-* !!! pt a sta noaptea afara la vorbe ne luam hainite ca de toamna la munte. Poate fi super!!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

vernil

Gabriela, abia astept sa ne intalnim. Care este perioada, primul weekend sau al doilea ?

gabriela jalba

Eu zic sa lucram ordonat: pina pe 14 septembrie,scrieti optiunile cei carora nu va e indiferenta data. Pe 14,ES face tabelul.De partea celor mai multi,trecem si "indiferent -ii ". OK ???
Deci
primul weekend :3+4+5 oct   sau   
al doilea weekend :10 + 11+12  oct  !!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=