Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

Nicol Caloian

Trece-ma la "indiferent", desi cred ca primul we ar fi mai bine.

vernil


einsteinitza

Da,Gabi,foarte bine ca ai sistematizat lucrurile. :)
Fleurf,nu ai cum dormi in masina :o
E deja foarte rece noaptea,iar atunci va fi si mai si,vor fi cateva grade.Nici o sansa sa dormi in masina.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Fleurf

 Atunci rezerva-mi si mie o camera.

georgette

Si eu primul we..credeti ca pot sa mi aduc si "puiutul" de 10 ani? e cumintel!!

Fleurf

 Sigur ca poti georgette. Si  eu vin cu puiul cel  mic (8 ani) si probabil vor mai veni si altii.

diana

Cred ca voi face si eu un efort sa ajung in primul WE! Bineinteles imi aduc si eu puiul ;D..numai ca al meu e mai mic ::)

myky

Quote from: einsteinitza on August 28, 2008, 08:35:22 AM
Repet rugamintea.Cei ce doresc sa se intalneasca cu noi la Slanic sa spuna ce parere au de cele doua date propuse.Asa,fixam data cu cei mai ulti doritori.
Hai,faceti un efort,va spun ca merita.Ne-am simtit grozav,am facut nenumarate schimburi si a fost si ca un sfarsit de saptamana la un gratar.
pana nu vad planificarea la serviciu, nu pot sa zic nica.
dar ma gandesc serios sa vin.

ozimandias

Nici eu nu pot spune inca daca pot veni sau nu.  ::)

georgette

Atunci daca ii aduceti si voi si va avea cu cine  sa se joace ,ma gandesc serios sa venim de vineri..barem sa simtim si noi!! :)

ioana_ralu

Eu vin de sambata ca nu am decat 2 zile libere,numai sa-mi spuneti cand.Bebita mea are 1 an si jumatate

vernil

IOana, daca vrei mergem imrpeuna si te ajut si eu cu bebita, ca-i scumpa si cuminte. Poate reusim sa ne impartim cu masinile, sa fim impreuna si pe drum. Daca se poate. :-*

lala

vernil ia vino tu singura si adu cu tine toate hoyle(e rau nu ???)alea faine si vedem noi cum le impartim :D :D :D

vernil

Fara atac la persoana! ca eu atat iubesc planta asta, ca simt cum devin si eu liana verde si mirositoare !

lala

Am vazut ca le iubesti si ai o multime :ocolectie nu gluma :o :oAm si eu un puiut,dar nu stiu de care e ???o sa fac o poza si poate ma ajuti cu identificarea ei ;)

vernil

Cand vor creste ale mele, sigur voi taia din ele. Le colectionez de 2 ani, astept sa le vad inflorite.

martipan

Stim,si cu totii asteptam momentul acela  :D :D :D ...adica sa infloreasca,care altul  :P ::) ?

vernil

Mai, ai o viteza la scris, ca peste tot apari, ca si topaila ala de te reprezinta  ;D

lala

da cum o fi putand sari atata,raman cu gatul stramb daca-l urmaresc ;D ;D

martipan

 :D :D :D :D Scriu rapid,mi-am format mana de cand cu netul asta  :D :D :D !
Topaila al meu e un dragalas,nici nu l-am mai schimbat (aveam obiceiul sa-mi schimb avatarul foarte des) cand am vazut ca face asa multa senzatie  :D :D  :D :D:P

gabriela jalba

Mai Topaila, da' n-ai putea veni la intilnire? Vezi ce de copilasi vin! Hai,ca daca nu te jopci cu ei,cu mamicile lor,sigur iti va face placere sa stai la discutii.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

martipan

As putea sa vin,eventual sa va salut fugitiv,cand plec de la camin spre casa,altfel nu prea am cum...vedem ce stabiliti voi,si mai vorbim,ca trebuie sa ajung si acasa ;D in ziua aceea ....oricum,nu promit nimic,plus ca habar nu am sa ajung acolo  :D !

Nicol Caloian

Pai nu-i o problema prea mare. Poti sa te cuplezi cu cineva care vine cu masina sau macar sa te recupereze de pe undeva, in drum. Si parca eista telefoane? (pentru apeluri de urgenta  ;D )

penelopa

Nici eu nu am preferinţe la data întâlnirii.
Sper numai să iasă până atunci Florin din spital.
(Am înţeles că-l mai ţine  acolo 3 săptămâni- o lună).
Mulţumesc lui D-zeu că evolueză  înspre bine şi nu s-a confirmat diagnosticul cel mai rău.
Caverna a rămas curată şi s-a mai restrâns. El se simte bine fizic şi are un moral pozitiv).

martipan

Dap,Nicol,o sa vad ce si cum stabiliti,si apoi mai vedem ;) !
Ma bucur mult,Pene,ca se simte mai bine si ca nu e prea grav !
Doamne-ajuta sa se intoarca acasa cat mai grabnic si mai sanatos !