Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

larisa

Pene ,ma bucur ca starea sotului tau se amelioreaza ,ceea ce conteaza e sa vada la ceilalti multi optimism ,stiu ca e greu sa fii mereu pe placul celorlalti ,dar uneori e ,f important .am trecut si noi ,asta toamna prin asemenea situatie cind cumnata mea ,a fost depistata la un control de rutina si a trebuit sa stea 6 luni in spital .-ne gindeam la ce e mai rau ,dar ea era fumatoare inraita ,muncea mult si nu prea minca ,asa ca a ajuns-o ,bine ca nu a fost ceva contagios ,ca de asta ne era frica ,ca are copii,acum e bine mersi ,a reluat munca dar nu si fumatul ;D

Nicol Caloian

Pene, e o usurare si ma bucur sa aud ca Forin este mai bine. Cu nadejde in Cel de Sus si toate vor intra in normal. Pentru tine numai ganduri bune, curaj si tarie in continuare.  :-*

lala

Pene,chiar ma bucur ca ai un ton optimist,multa sanatate sotului tau!

georgette

Fratilor,se mai tine intalnirea de la Slanic? si cand anume?

einsteinitza

Pentru ca ai intrebat,rtaspund acum desi voiam sa mai astept doua zile sa fiu sigura.Oricum,dupa cum se contureaza intalnirea va avea loc in primul week-end din octombrie.Incepand de azi se primesc inscrieri ;)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

einsteinitza

Rezervare automata ;)  Gabriela Jalba,de vineri,nu?
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

georgette

"Bucurestiul" cand vine? ma lipesc si eu de careva?

lovetulip

Venim de vineri dar cine ne ia si pe noi?

vernil


einsteinitza

Ma bucur,Vio.,Vernil.Cine vrea camera sa spuna.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Nicol Caloian


vernil

Eu sigur vreau, pentru 2 persoane

einsteinitza

Vernil,Nicol,de ce nu veniti de vineri seara,asa avem sambata zi intreaga de povestiri.Oricum va rezerv camere,dar daca veniti de vineri chiar mai tarziu relaxarea e altfel si avem timp sa sporovaim mai mult. :D
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Fleurf

 Si eu vreau camera. Sambata vin.

vernil

As veni de vineri, insa nu am cu cine sa-l las pe Nero, labradorul. Doar daca vin fara sot ... as putea veni de vineri, sa-l ingrijeasca pe Nero  ;D

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

vernil

Ai zis ca este relaxare ... pai stii ce m-ar alerga pe acolo, dupa mirosuri si alte alea ... eu nu suport sa-l vad ca sufera ... iar el stie si ma exploateaza  ;D

gabriela jalba

Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

gabriela jalba

Gabi vineeee!!!!! si-l aduce si pe Vio!!! ;)
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

georgette

Fetele din bucuresti,ma puteti lua si pe mine careva ,cu puiutul? ca sa stiu de cand rezerv camera??daca nu se poate  scrieti si voi aci,si atunci sa vad cu gara..sa cer lamuriri!

penelopa

Geta, dacă întâlnirea la Slănic nu va fi pe 17 oct. (atunci trebuie să fim în Vaslui), te  (vă) luăm noi.

lovetulip

Quote from: penelopa on September 11, 2008, 12:44:01 PM
Geta, dacă întâlnirea la Slănic nu va fi pe 17 oct. (atunci trebuie să fim în Vaslui), te  (vă) luăm noi.
Bai...intalnirea e la Slanic nu la Vaslui.Sa stiti ca va culc in podul cu paie daca ma trezesc cu voi aici.

georgette

 :D :D :D acu' cum ne o fi norocu'!si de om ajunge la tine Vio, ne ia Gabita si pe noi si ne aduce la slanic..si uite asa om ajunge pina se termina intalnirea!!
Multumesc Pene!iti dai seama cat o sa ne toace gura pe drum???..cine conduce? sa nu ne dea jos..nu de alta ;) :D :D

gabriela jalba

Vio,ma ispitesti cu podul cu fin!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

ioana_ralu

Eu mi-am luat deja liber pe 4 si 5.Dar sper sa nu intervina nimic intre timp(nu as vrea sa incurc pe nimeni)