Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

gabi_gabriella

Quote from: viovaslui on September 24, 2008, 10:04:58 PM
Sa vedem daca citeste,poate ne ajuta.Dai tu o fuga la ea sa le iei?

Daca vreti eu va cumpar , dar mai departe ????

lovetulip

Quote from: gabi_gabriella on September 25, 2008, 10:35:06 AM
Quote from: viovaslui on September 24, 2008, 10:04:58 PM
Sa vedem daca citeste,poate ne ajuta.Dai tu o fuga la ea sa le iei?

Daca vreti eu va cumpar , dar mai departe ????
Eu zic sa trimiti pe adresa Corinei la Slanic dar numai daca ajung pana sambata.Daca nu,ramane cum am stabilit.
                     Vio

lala

Pentru slanic-din albumul meu vreti ceva? ??? ???

vernil

Quote from: viovaslui on September 24, 2008, 09:36:08 PM
Vrea cineva ceara?Sa ridice 2 degete.

Vio, as fi interesata de propolis si laptisor de matca ... Contra cost, normal.

cara

Quote from: lala on September 25, 2008, 04:51:44 PM
Pentru slanic-din albumul meu vreti ceva? ??? ???

ai cumva echeveria de dat?  ::)

gabriela jalba

ES, vezi ca gindul meu prinde radacini???!!! La mai mare!!!!! Corina,nu cumpara bere pt baieti,ca am vazut rindul trecut ca fiecare e cu preferintele lor. Lasa ca o sa-si cumpere ei,ca doar CENTRU' e la o aruncatura de bat.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

lovetulip

Quote from: vernil on September 25, 2008, 08:56:11 PM
Quote from: viovaslui on September 24, 2008, 09:36:08 PM
Vrea cineva ceara?Sa ridice 2 degete.

Vio, as fi interesata de propolis si laptisor de matca ... Contra cost, normal.
Propolis da, laptisor ba.Va aduc la toti cate putin propolis.Contracost ba.

lovetulip

Quote from: gabriela jalba on September 25, 2008, 09:40:31 PM
ES, vezi ca gindul meu prinde radacini???!!! La mai mare!!!!! Corina,nu cumpara bere pt baieti,ca am vazut rindul trecut ca fiecare e cu preferintele lor. Lasa ca o sa-si cumpere ei,ca doar CENTRU' e la o aruncatura de bat.
Eu nu am baut alcool de 6 ani.Sa nu ma ispititi. :D

stefana

Din motive medicale, sotul meu a invatat si marcile de bere fara alcool  ;D. Ca nu putea renunta la ea  ;D

myky


costieanuconstantin


myky

Quote from: lala on September 25, 2008, 04:51:44 PM
Pentru slanic-din albumul meu vreti ceva? ??? ???
mai e valabila oferta de hosta variegata?

ioana_ralu

Quote from: einsteinitza on September 24, 2008, 08:43:21 PM
Lista participanti
Vernil,Gabi,Nicol,Vio,Georgette,Ioana,cu camere rezervate la mine
Ozi,Cara cu camere in alte parti
Pene,Stefana,Myky,poate Mada,fara ramanere peste noapte.
Am uitat pe cineva?
Spune-mi te rog ce camera mi-ai opritca sa stiu ce bani pregatesc.Mai am o rugaminte si sper sa nu te superi.Cam in doua zile iti spun sigur daca vin ,pentru ca fetita mea are probleme cu stomacelul si nu stiu daca isi revine pana saptamana viitoare.Daca nu-i trece repede nu voi putea veni

gabriela jalba

Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

lala


myky

eu inca nu stiu sigur daca ajung la slanic, teoretic, vineri sunt la munca si as pleca sambata catre voi macar pentru cateva ore, dar luni vine seful cel mare la serv. si inainte de plecarea in CO. a anuntat ca vrea sa 'revolutioneze' armata romana (imi lipseste iconul caruia i se face sila), toata lumea este depresiva cu gandul la ziua de luni, au mai plecat si dintre colegii mei in misiune asa ca suntem putini.
lala, cam ce inaltime are hosta?

diana

Asa de mult as vrea sa vin si eu!!  :'( Daca ma hotarasc in ultimul ceas sa apar, am unde dormi, Es?  ??? Daca venim (toti 3 ;D),  plecam sambata dimineata din Iasi si ramanem o noapte. Sper sa rezolv problemele si mai ales sa ma fac bine... :-*

vernil

Multa sanatate, Diana! M-as bucura tare mult sa ne intalnim  :-*

mamaruta

Myky, fii sigura ca nu da seful tau tocmai luni....cu militaria de pamant. Deci, sambata, vii la Slanic...nu mai comenta si nu ne mai aburi. Vin si eu cu pene si geta, stam cateva ore...si ne intoarcem in Bucuresti. Simplu, bre...

myky

totu e sa nu schimbe programul si sa fiu sambata la munca.
mai rau e ca ma gandisem sa trimit plantele pe care le am de dat, prin nicol sau pene, dar nici cu ele nu ma pot intalni.

einsteinitza

Myky, Mada,ma bucur,chiar daca stati [utin.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

ozimandias

Es, eu nu am reusit sa-mi rezerv camera la Slanic. Vin in ideea ca trebuie sa fie o camera goala pe undeva. (tot ce am gasit pe net spun ca au rezervat  :o). Daca vin si nu o sa gasesc totusi camera, o sa plecam seara. Daca se intampla sa nu mai poata veni cineva si ai o camera libera, o s-o pot lua eu.
(acu', noi astia cu copii mai mici.... ti se imbolnavesc de azi pe maine si nu ai ce face. Stii, prima data cand trebuia sa vin de vineri seara, am patit si eu la fel: vineri dimineata tuse, raguseala... unde sa mai pleci cu copilul...)

In alta ordine de idei, doreste cineva oxalis triangularis? S-a inmultit in dusmanie acesta :D


vernil

Ozi, daca poti, da-mi si mie oxalis triangularis.

ozimandias


vernil

Es, eu zic sa pastrezi toate camerele pentru forumisti, se vor ocupa. Iar cei care au copii mici, de cativa anisori, nu poti sa stii niciodata ce boala ii apuca, Doamne fereste! Fetita Ioanei este micuta, are pana in 2 ani, vreemea este schimbatoare ... Nu vorbesc in numele Ioanei, dar ma gandeam ca nu prea are cum sa-ti dea un raspuns ferm ...