Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

georgette

Quote from: opiadc on November 13, 2008, 12:32:39 PM


               Sa fie 10? Ca si data trecuta? Sau 10,30 , daca e mai convenabil!Si acelasi loc?
               Eu merg unde ziceti voi! :D :D :D daca preferati alta locatie!
                  Georgette, pai ia si copilul cu tine! ;)
Sa l fac "forumist" fara sa si dea seama... ;) :D..nu stiu ce sa zic..eu cam simt cand intind coarda prea tare...

stefana

Quote from: georgette on November 13, 2008, 12:19:11 PM
... ca sa nu mai vorbesc ca as starni o adevarata 'avalansa 'daca ii mai spun ca ramane singur acasa cu copilu'...
Ei sa vedeti ce grozav e atunci cand praslea creste iar cel mare e deja la casa lui  ::)...
Ca vine o vreme cand amandoi (senioru' si junioru') abia asteapta sa pleci de acasa (bineinteles cu conditia sa le lasi o cratita de snitzele si cartofi de prajit in congelator). Sa se poata juca linistiti pe calculator sau sa se uite la meci, fara sa-i bati la cap ca e treaba de facut si ei nu te ajuta  ;D ;D

Fleurf

 Chear ar trebui sa vin, dar puneti si voi o locatie unde sa-mi vina usor sa ajung ca nu stiu f bine capitala  ;D Poate ma vad si cu Geta V . Ce zici Geta, vii si tu?

Fleurf

 Chear mi-ar placea sa vin, dar trebuie sa vad cum "fentez" doua obligatii pe care le am sambata  ;D

Nicol Caloian

Sambata dimineata trebuie sa astept pe cineva. Daca ajunge in timp util, poate ajung si eu la intalnire.

GetaV

De data asta vin .Spuneti unde cand si la ce ora si ne vom intalni.

myky

de pene nu stiu sa plece undeva, dar pt. ea este f. dificil sa ajunga la intalnire, am sa o sun, totusi.
sa imi spuneti ce mai doriti, pt. stefana am puiul de anthurium, pt. vernil strepto, mai e cineva neonorat?

Fleurf

 Ziceti-mi cum ajung si eu acolo. De unde e mai usor din Piata Victoriei sau de la gara? Incerc si eu sa ajung, dar mai spre 11, daca voi reusi sa pasez celelalte obligatii  ;D

vernil

Myky, te rog mult, daca mai ai oxalis verde cu mijloc grena.  :-* Iar mi-au furat ghiveciul de pe hol. L-am trecut la culcare si pe holul blocului e rece ... Macar de nu ar arunca pamantul, sa vada ce minune are acolo ...

ozimandias

Quote from: Fleurf on November 14, 2008, 09:37:34 AM
Ziceti-mi cum ajung si eu acolo. De unde e mai usor din Piata Victoriei sau de la gara? Incerc si eu sa ajung, dar mai spre 11, daca voi reusi sa pasez celelalte obligatii  ;D
De la Piata Victoriei, metroul e direct. De la Gara trebuie schimbat la Piata Victoriei, cred. Ideea e ca trebuie sa iei metroul care merge spre IMGB si sa cobori la statia Eroii Revolutiei (e a doua dupa Piata Unirii). Cum iesi din metrou, in partea stamga e un mall ( ;D). Acolo. La   etajul II.


stefana

Quote from: Fleurf on November 14, 2008, 09:37:34 AM
De unde e mai usor din Piata Victoriei sau de la gara?
Daca vii de la Piata Victoriei ajungi perfect cu metroul: faci 20 de minute, 5 statii. Cu masina strabati tot bulevardul central, apoi Dimitrie Cantemir (sau cum s-o numi acum) si la capatul lui o iei la dreapta pana la Eroii revolutiei, unde te asteapta cineva dintre noi..
Edit: Am postat odata cu Ozi :D

penelopa

V-am mirosit, cotoharlelor! :D
Incerc sa vin si eu,
Myky, pentru tine an un pui de ....... catel  :D
Mai vrea cineva? Spuneti-mi ca sa stiu cati aduc  ;D

myky

 :D :D :D, hai sa te vad, pene ce mancare ii dai?
vezi, poate raceste copilu pe drum.

Fleurf

 Gata! Am aranjat! O sa vin cu metroul din Victoriei si cum n-am mai fost pe acolo spuneti-mi daca trebuie sa ies pe o anume gura?
Ce sa va aduc?

Fleurf

Cine vrea campanula bleu? Daca nu are Myky iti aduc eu oxalis, Vernil.

vernil

Sarut mana, adu-mi campanula, te rog!

myky

ti-am pregatit oxalisul, vernil.
dar poate sa-ti aduca si fleur, cu cat mai mult cu atat mai bine, nu? :D

ozimandias

Fleurf, parca la Eroii Revolutiei nu e decat o gura de metrou. Oricum, iesi tu din metrou si trebe sa vezi mall-ul... E inconfundabil... :D

myky

sunt doua guri, dar cum iesi si stai cu fata la chioscuri, mergi la iesirea din stanga

Fleurf

 Multumesc de indicatii! Daca aveti un lastar doi de plante verzi curgatoare aduceti-mi si mie, ca eu nu prea am din astea decat hedera helix si as avea nevoie pt la scoala.
Mai am niste lastari de muscate vrea cineva?

Nicol Caloian

Quote from: Fleurf on November 14, 2008, 06:41:22 PM
Multumesc de indicatii! Daca aveti un lastar doi de plante verzi curgatoare aduceti-mi si mie, ca eu nu prea am din astea decat hedera helix si as avea nevoie pt la scoala.
Mai am niste lastari de muscate vrea cineva?
Nu vrei un asparagus? Ramurile au aproape 2m. Eu am doi si vreau sa dau unul.

georgette

Fleur eu am cevga curgator..sa i zic clorofitum?! ???daca vrei iti trimit!

vernil

Ce bine ar fi daca ar ajunge si Cara ! Poate ne face o surpriza !
Hai sa recapitulam, maine la 10:30 la Mall Pieptanari.


myky

georgette, ajungi si tu maine?