Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

Ionela

Buna dimineata! La Iasi nu a plouat, desi s-au profiat cativa nori la orizont...
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

ati

Buna Dimineata Dragi Mei
Nu prea am activat an ultima vreme  ca eram antr-o mare dilema
Si acum ma-m hotarat definitiv  ca plec din tara ..
Acu 3 ani eram tot asa dar acum sunt sigur ca saptamana viitoare joi voi pleca lasand acasa plantele mele  poate  vor reusi sa le aduc cu mine la anu cand voi stabili acolo.
Ma-m suparat deja total pe acest sistem nenorocit .
Asa ca va cer scuze daca voi lipsi mai mult de pe forum va cer antelegerea
Sa fiiti cuminti si sa iubiti si mai departe plantele frumoase si si cele urate  :-* :-* :-* +hug
tel.0744253574

Locul unde totdeauna gasesti ceva interesant  http://greenfield.go.ro/

Ionela

ATI, unde vei pleca??  ::) Inteleg ca e o decizie definitiva si marturisesc ca ma bate gandul si pe mine. ::)
Sper sa-ti fie bine acolo si sa nu ne uiti. Vreau sa cred ca internetul exista peste tot si ca virtual ramai cu noi!  +hug :-*
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

costieanuconstantin

ati ,iti dorim numai bine  :)
ma gandeam , ca ati analizat profund , chestia cu vrabia si cioara !!! ??? +ham

vernil

Probabil ca Ati va pleca in Ungaria, asa banuiesc. Iar gestul lui, ca al multor altora, este de inteles. Ati, sa iti ajute Dumnezeu, sa gasesti ceea ce iti doresti!

einsteinitza

Ati, sa iti mearga bine si sa iti refaci colectia de plante deosebite ,sa reusesti sa le aduci langa tine cat mai repede. Sa ai noroc si sa iti fie viata acolo asa cum o visezi
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

penelopa

.....iar, dacă pleci, Ati, te vom găsi şi'n gaură de şarpe! >:D

ati

Dragii meii
Voi pleca an italia la un prieten foarte bun pe care am cunoscut pe un forum identic acum cativa ani si tot ma cheama ami asigura casa masa si ceva loc de munca .
Acum sa vedem cand voi ajunge acolo ce se va adevara din  promisiuni .
Este un om foarte serios si simpatic cu toata familia si sper ca ma va ajuta
Cum  ma voi acomoda imediat am s va anut
Si pana atunci va multumesc de urari.
Sa aveti un weekend cat mai placut :-*
tel.0744253574

Locul unde totdeauna gasesti ceva interesant  http://greenfield.go.ro/

einsteinitza

Si cum italienii au si ei internet, nu va trece mult si te vom avea din nou printre noi.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

edita

Buna dimineata si bine v-am regasit .Din motive obiective a trebuit sa stau departe de forum dar am revenit si inca citesc si ma minunez.Ce de frumuseti au aparut mai ales la iubitii mei trandafiri  +hypno :o Mult noroc Ati.

stefana

Ati, este vorba despre Arpi?

costieanuconstantin

intre zilele cand vine preafericitu' postas cu pensia ,mergem la gradina copilului mic !!! :)

vernil

e miezul noptii si suntem multicei pe forum ... oare de la caldura ? sau ne-o fi frica sa adormim sa nu care cumva sa mai inventeaze careva vreun impozit  ???

sicamin

Buna dimineata! Oare se va termina caldura ? Azi e putin mai racoare ,dar e inca dimineata ,asa ca mai are timp sa vina si caldura.
Sa aveti o saptamana cat mai frumoasa!

penelopa

Nu ştiu când se terminăcăldura dar pe mine m-a terminat. :( Deabia mi-am târât ciolanele azi, la serviciu! >:(

einsteinitza

La noi a fost cald pana la pranz ,cand a plouat cu fulgere si tunete. Totul musteste de apa.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

adrianam

Buna dimineata! 
Si la Craiova a plouat aseara si m-am bucurat ca mi-a udat gradina bine!  :D
La noi nu mai plouase de cateva saptamani si era pamantul tare uscat.
S-a mai si racorit un pic!

costieanuconstantin

 "De abia mi-am târât ciolanele azi, la serviciu!  "
vai draga cum poti sa vb asa la varsta ta  :-[  !!!!  ai un corp de te invidiaza colegele de la  BARA    ;) :-[  +ham :-*

penelopa

Mă lasă rece bârfa "colegelor" dar mă încălzeşte complimentul tău! ;) Merci! :-*

doina

Am aparut si eu pe aici sa ma plang de caldura  +ham
Sa aveti o zi asa cum va doriti  :D

geodezia

va plingeti de caldura si eu ma pling de ce am in gradina ca s-a umplut de iarba iar .intrai de dimineata pe racoare sa jumol iarba si e topenie dupa ploaia de vineri e jale ce buruieni au crescut . doar 2 zile nu am intrat simbata ca am fost cu Rontzi la inscriere si am trecut si pe la Sica .Salut Sica am ajuns cu bine acasa . si ieri ca a fost iar nu stiu ce sarbatoare si a fost o caldura jale si prapad asa ca am stat la ventilator si am dormit . au crescut afurisitele de buruieni ca Fat Frumos peste noapte mi-au invadat ardei si vinetele da le vin eu de hac acu ca sunt acasa . Si Es am o veste buna prietena lu Rontzi pe care o Cheama tot Roxana dar ii zicem Rox Fox am lamurit parinti sa o lase la Snspa la cu plata .Au fost asa bucuroase fetele topenia de pe lume ca au reusit sa ii faca sa se razgindeasca .parinti doar unu lucraza e electrician si fata cea mica e la Tg Jiusi vroiau sa o sacrifice pe cea mare  in avantajul  celei mici  adica sa nu o lase unde luase examenul A avut medie marisoara 8,45 asa ca nu prea aveau cei reprosa La Snspa au fost numai medii mari dara  e bine ca s-a terminat cu bine  plingea saraca fata . acu sa vedem ce face si cucuiata de Rontzi

penelopa

Te plângi tu, Geodezia, de buruieni??? Să-ţi zic că io nu mai rezolv grădina de legume decât cu ....... coasa?!!!  ;D

vernil

Quote from: penelopa on July 19, 2010, 09:15:14 AM
Nu ştiu când se terminăcăldura dar pe mine m-a terminat. :( Deabia mi-am târât ciolanele azi, la serviciu! >:(

Agata-te si tu de elicea unui elicopter, sa te mai racoresti  +ham +ham +ham

einsteinitza

Ce ma bucur, merita fata sa o lase, bravo lor.Ii tin pumnii lui Rontzi sa fie bine.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

vernil

Dupa ora 16 a fost o furtuna teribila in Bucuresti, grindina, ploaie torentiala, vant puternic. A facut ravagii in gradina, cel mai afectata este Bellaperone, crescuse foarte inalta, avea 7 tije inalte, pline de flori. Toate s-au rupt ...  >:(