Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

gentiana

Neata,e o vreme cetoasa si uricioasa afara si eu deja m-am saturat de frig si umezeala
(spuneti ca sunt alintata,razgaiata sau cum vreti,dar vreau sa vad ghiocei sa stiu ca am sanse sa-mi vad iar gradina inflorita

GetaV

La mine chiar se vad ,iar daca pana sambata chiar se incalzeste vor inflori

gabriela jalba

Doamne!!! parca sinteti in alta tara!!!! La Pascani si spre Suceava ceataaaa!!1 lapte gros!. Zapadaaaaa!! gramada. Dar gata,se incalzeste de acum. S-a dus forta iernii !!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

GetaV

Nu zice "hop' suntem in fe-martie :D ;D

gabriela jalba

te rog!!! lasa-mi speranta!!! M-am saturat de iarna!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

GetaV

Pe mine cel mai tare ma deranjeaza zilele mohorate ,cu ceata ,ploaie,umezeala .Daca este soare poate sa fie cate grade or vrea ,dar iubesc lumina lui

gabriela jalba

ma faci sa oftez...De cind n-am mai vazut soarele!!!! Sufar enorm din cauza asta.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

GetaV

Hai ca de maine se anunta soare si caldurica :D :D

vivi23ro

poate la voi, la noi pe vreo 10 zile se cam anunta nori si ploi

gentiana

si de duminica cica se raceste iar

GetaV

Pana duminica ne bucuram de sambata .Vremea nu se raceste, intra in normalitate ???

vivi23ro

neata, sau ziua pt mine ... ca s trezita de 4 ore....

sicamin

Buna dimineata! Vivi macar noi banatenii avem SOARE si putem sa ne bucuram de dimineata  ;)

vivi23ro

daa, desi eu il vad cam in ceata ;D

simonaelena

Neata!
Am trecut pe la "discutii diverse" si am descoperit ca trebuie sa anunt un moderator (nu stiu care  :D) ca merita pupici  :-* :-* :-* :-* :-*

La noi cred ca o sa fie soare azi, sper ca si pe forum. Sa aveti o zi frumoasa!

vivi23ro

de ce treb sa l anunti?poate se autosesizeaza...


vernil

Buna dimineata, sa aveti o zi frumoasa!

gentiana

Nu stiu cum e la altii,dar la mine e ceata(si afara si in casa)

sophia

buna dimineata si o cafea!!!! si vrem soare!!! ieri cat am fost la servici soare si frumos ,sper si azi sa ies cu copiii   afara ,ca mi-e dor sa stau mai mult de o ora afara cu ei! poate le mai trece cheful de nazbatii!!!

sicamin

Buna dimineata!Multumim de cafea sophia.
Ieri a fost si la noi cald,dar de dimineata,ca dupa masa au fost nori si a batut vantul. Noaptea a pluat ,dar acum e senin,asa ca poate iese iar soarele. :D

doina

Buna dimineata , buna cafeaua Sophia  :-*
La mine a rasarit soarele si se anunta o zi placuta .

sophia

ce frumos este sa impartasesti cu persoane care nu le nu le-ai vazut niciodata,dar  pe care simti ca le cunosti asa o pasiune de mare..... admiratia pentru frumos,flori ....ma bucur ca am descoperit acest forum :-* :-* :-* :-* :-*

Nicol Caloian

Buna ziua, de cum, ca e aproape pranzul. E soare si la Bucuresti si o vreme tare placuta. Sa aveti un we minunat.

sicamin

La ora asta beau un ceai si ma uit pe geam sa vad cum PLOUA  :'(. Cred ca pamantul e saturat deja ca raman balti din apa de ploaie. ;D
Sophia,acum mai stam la cafeluta si in cursul zilei ,dar cand incep "muncile " in gradina,eu beau cafeaua dimineata devreme si intru la comp. noaptea. :D