Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

simonaelena

Mi-a dat eroare cand v-am salutat, si m-am trezit cu doua postari. Sterge cineva, ca pe mine nu ma lasa?

vernil

buna dimineata ! In sfarsit, soare la Bucuresti!

sicamin

Buna dimineata! soare si la noi ! :D

penelopa

Quote from: simonaelena on June 03, 2010, 09:00:28 AM
Mi-a dat eroare cand v-am salutat, si m-am trezit cu doua postari. Sterge cineva, ca pe mine nu ma lasa?
Şi eu păţesc la fel. :(
Cică, să-i raportăm adminului.
Heeeelp, Felix!!!!

vernil

Ca si voi, nu stiam ce se intampla! Empatie! :D

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

adrianam

Buna dimineata la toata lumea! :)

Si eu am un program mai incarcat si nu mai apuc sa intru sau sa mai fac poze la plantele inflorite.
Am primit in urma cu o saptamana pachetul de la eutopia si abia azi dimineata am fact poze la cei trei trandafiri primiti (din 20 comandati).

Bine macar ca cei primiti sunt mari si plini de boboci!  :)

einsteinitza

Ai comandat la ghiveci, sau acum ai primit trandafiri cu radacina nuda?
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Ionela

Buna ziua de-acum!

Despre eroarea care apare - am avut-o ieri cam jumatate de zi. La un moment dat a disparut tot asa cum aparuse. Sa stiti ca tot ce scrieti apare pe forum, chiar daca va apare si eroarea si va cere Try again. Felix nu are timp acum sa vada care este sursa ei - eu credeam ca e ceva in neregula cu calculatorul meu. El a zis ca tine de forum.

Asadar scrieti ca se vede ;)
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

geodezia

Eu n-am mai zis nimic ca am constata ca se vede dar de ex nu imi mai aparu pe mail toate mesajele la topicurile puse de urmarire
Buna dimineada !!!!!!
soare putin si pe la noi dar un frig dimineata brrrrr iar imi inghetara toate cele . Offf ca nu e bine sa iti doresti nici ploaie nici caldura da dupa iarna aia grea care fu parca o tira sollei nu ar strica .Va anunt ca pe Godeanu este zapada inca nu s-a topit si cred ca de acolo vine frigul la noi la Tg jiu Ma si m-a batut alaltaieri frigul si vintul de cred ca ma apuca o raceala din aia crunta ca sunt tare molesita .Si-o mai face efectul vaccinul din octombrie?

vernil

Cineva trimite in eter versuri, daca ma concentrez , poate reusesc sa intru in legatura cu el si ii zic sa intre la noi, la nocturna. Da' ce ne facem daca sunt mai multi ?  ;D  Oricum, sunt cunoscute versurile, doar putin modificate.  Imi tot vine sa spun, ca si ei, "Nu va fie frica, ca si astia pica !" asta fiindca tot vorbeste dl gr-al Strainu de razboiaie psihotronice.

Ionela

Cine trimite versuri in eter?? :o ??? 

Tre' sa zicem asa: Fiti curajosi si hotarati!
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

vernil

Quote from: Ionela on June 03, 2010, 12:58:31 PM
Cine trimite versuri in eter?? :o ??? 

Tre' sa zicem asa: Fiti curajosi si hotarati!

Io sunt ca o parabolica, receptionez si emit.  :D  Multi ar putea sa faca asta, daca si-ar linisti putin gandurile.

Ionela

Buna dimineata! Parca ar fi cazul sa se opreasca ploile... ::)
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

stefana

La Bucuresti cerul este bleu-impecabil. Cred ca se face foarte cald azi.

geodezia

Neata si la noi cer senin dar vesti rele . ne desfiinteaza asa ca iar oameni pe drumuri

sicamin

Buna dimineata ! inca nu se vede soarele ,dar bine ca macar nu ploua.
Sa aveti o zi buna!

irina

buna dimineata tuturor

einsteinitza

Buna dimineata tuturor.
Buna Irina, gata , ai scapat?

Azi prestez gem de rabarbar cu capsuni ;D ;D
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

sicamin

ES spor la treaba! Eu am prestat gem saptamana trecuta ,dar fara rabarbar ,ca inca sant mici frunzele.

Ionela

Vai!... Rabarber cu capsuni :P :P Imi ploua in gura :D :D

Geodezia, imi pare rau.  :(
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

simonaelena

Combinatia asta n-am facut-o niciodata, pare insa foarte tentanta. La mine capsunile se coc mai tarziu, cam deodata cu cocazele si le combin. Fiica-mea spune ca este cel mai bun gem pe care il fac.

einsteinitza

Geodezia, imi pare tare rau.Iti tinem pumnii sa treci si peste asta.

La mine abia au inceput capsunile, aseara am cules un castronas, azi probabil inca unul. E prima data cand fac cu rabarar de la mine, asa ca sa vedem ce iese. ;D ;D ;D

Simona, pune si tu te rog reteta ta de gem de coacaze cu capsuni.Am doua ronduri de capsuni mai tarzii, inca sunt verzi, si voi incerca atunci cu coacazele.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

simonaelena

Corina, nu am o reteta propriu zisa. Efectiv culeg tot ce e copt in gradina si pun la gem. Pe langa coacaze pun afine, zmeura, tot ce gasesc copt.
Zahar pun cam 300 g la kg de fructe si ata. Nu folosesc gelfix si alte prostii. Coacazele au proprietate de a gelifia, asa ca nu e novie de adausuri.