Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

sicamin

Vivi ,sa-ti traiasca" bebelina" sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii !
Acum ai 2 printese  :-bd

trandafira

SA FIE SANATOASA SI SA AIBA NOROC IN VIATA! E DULCE FOC.

claude

Sanatate si noroc si tie si bebelusei!  :-bd
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot


vivi23ro

apropiatii imi zic ca seamana leit cu prima cind era mica.. cam asa zic si eu , diferenta e ca nu are ochii albastri

einsteinitza

Sa creasca mare si fericita, sa va aduca numai bucurii!
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

anasstasia

Vivi, sa-i dea Dumnezeu multa sanatate, iar voi sa va bucurati de ea!

Trofin Petrina

Va urez tot binele din lume :x Vivi, sa iti traiasca si sa te fericeasca  ;;)
http://ninutz.sunphoto.ro/

https://www.facebook.com/petrina.trofin


"Nu uita ca descinzi din Dumnezeu, dar ca depinzi numai de tine."
                  Vladimir Ghika

paunita

sa creasca mare ingerasul , sa fie sanatoasa ,sa va aduca numai bucurii si impliniri !

geodezia

Sa fie santoasa si frumoasa .. sa va umple viata de bucurii ... sa fii fericita si tu si ele ...

vivi23ro

multumesc toturor din suflet  Felicia cea mare are acum varicela  si sta acasa asa ca are timp sa o studieze,... se pare ca au imunitate cit sint nou nascuti

claude

La mine s-a topit jumatate din stratul de zapada si temperaturile raman ridicate zilele urmatoare iar la meteo s-a anuntat ca de joi vine iar gerul...vai de gradina mea  :'(
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

sicamin

La noi a plouat toata noaptea si a topit jumatate din nameti.Bine ca nu a inghetat sa faca derdelus pe strazi.Acum nu mai ploua dar nici ger nu e .


einsteinitza

La noi a nins, dar la pranz a iesit putin soarele. Nu s-a topit multa, insa daca si maine va fi asa se cam duce si la noi.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

penelopa

Felicitari, Vivi!
Imi aduc aminte cat de mult iti doreai un copil  :) si acum, ai 2  ;)
Sa-ti traisca, sa fie sanatoase fetele si sa aiba parte de baieti de treaba ... cand s-or marita  :)

vivi23ro

eei PENE... adevarul e ca nu m am grabit cu prima... dar asa cum a remarcat si doctorita  cu a 2 am fost hotarita :x

paraschivvvv

Nu am stiut Vivi de bucuria mare ce o astepti si acum vreau sa-ti transmit tot binele din lume cu sanatate,fericire pentru noua membra a familiei si aceleasi urari parintilor, sa creasca si sa ingrijeasca cele doua minunate floricele ce le aveti.Doamne Ajuta!

Rux

Si mie imi place sa ma bucur  de bucuria altora ,asa ca Vivi , ma alatur si eu celor care ti-au facut urari pentru micuta ta . In acelasi spirit ,evident .

vivi23ro

am avut sticker cu virsta gestionala  , acum se vede  doar ca s a nascut.. trebuie sa o inlocuiesc :)

claude

Cum e iarna pe la voi? E cineva chinuit de viscol? La mine e frig la ora asta, sunt -10 grade, dar peisajul e de basm, e totul plin de promoroaca

"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

rodi

foarte fain peisajul, claude.... in fata e linia soselei ?!

claude

Da, asa este, e soseaua, trece prin fata acelor salcii, iar in plan apropiat e lacul   :)
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

einsteinitza

De vis, vad ca e si soare!
La noi ninge dar a fost si promoraca de dimineata.  Noaptea au fost -4. Mie imi place vremea asta. Parca nu sunt sarbatori fara zapaqda.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

rodi

Inseamna ca am trecut de nenumararte ori pa langa tine claude. te invidiez pentru bucatica de lac din fata ta !  ;;)

flordel

Arata ca-n povesti, Claude! +dns