Discutii diverse

Started by Ella, October 23, 2009, 04:33:31 AM

Previous topic - Next topic

Ionela

 :D :D :D  Sa-i stapanesti sanatoasa pe toti ;)
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

geodezia

De stapinit oi vedea eu cu sanatatea mai nasol da o scot eu pina la urma  la capat

vernil

Quote from: geodezia on May 05, 2010, 11:36:26 AM
De stapinit oi vedea eu cu sanatatea mai nasol da o scot eu pina la urma  la capat

Geodezia, eu in fata Capricornilor nu indraznesc sa comentez nimic, nu de alta, dar sunteti cei care vedeti intregul atunci cand altii se pierd in detalii nesemnificative. Ai  ezitari normale, esti in preajma unei operatii. Dar acolo, in Capricorn se afla sensul vietii - extrem de benefic - si planeta Pluton care rastoarna tot, pentru alte alternative. Va fi bine, ai incredere in tine, asa cum ai facut mereu. Sunt doar incercari. Inca o data, multa sanatate!

vernil

La multi ani, barbatilor! Azi a fost ziua voastra, asa au hotarat unii, ca 5 mai sa fie ziua barbatului.

einsteinitza

Da?
La multi ani baieti, ne bucuram sa va avem pe forum ;)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Ionela

La multi ani, baieti!  ;D ;D

Ei, cum am scapat eu din vedere, ca le scriam si poezie la Nocturna :o :o :o
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

Mihai


vernil

Mihai, dar asa este, ziua de 5 mai a fost declarata ziua barbatului!

Mihai

Pai pe mine nu m-a intrebat nimeni! :D
Asa ca ..........

Ionela

Asa ca mai bine ca n-am scris poezia :D :D :D
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

penelopa

Quote from: Mihai on May 05, 2010, 09:57:32 PM
Ce gluma buna! :D
Ce glumă vrei să-ţi spun ca să-ţi schimbi iar avatarul ăla  "răcit", caruia îi curge nasul  ??!!
Uite, gluma zilei:
Corcodel m-a rugat azi să-i arăt o poză de grup de la întâlnirile noastre. I-am găsit  pozele de la întâlnirea de 8 martie de la Geta.
Mi-a zis să-i spun cine sunt fetele. Şi, încep:
- Asta-i Geta, asta-i Ştefana, asta-i Nicol, asta-i Genţiana, asta-i ......  ???, nu ştiu, nu-mi dau seama. :(
- N-ai altă poză?
- Ba da. Şi deschid următoarea poză. Încep din nou: asta-i Geta, asta-i Ştefana, asta-i Nicol, asta-i Genţiana, asta-i ........  ??? Nu ştiu, băi, cine-i asta, dă-o'n puii mei, nu vrei să ţi le zic pe celelalte?
La care Corcodel începe să râdă în hohote, spunându-mi:
- Vai de capul tău, nici pe tine nu te mai recunoşti!!!  :D :D
ps. Îmi ieşise total din cap că eram şi eu în grup. ;D

vernil

Esti mortala, Penelopa! Cum sa nu te recunosti in poza ?  :D :D :D

einsteinitza

Hai ca nu se poate, n-am mai ras asa de multa vreme. :D :D :D :D :D :D
Da, Mihai, cauta un avatar mai simpatic, asta  parca mereu ii tuna si-i fulgera.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

geodezia

avem meteorologi pe aci sa ne spuna daca vine zapada si la noi?

vernil

Au anuntat ca vineri va ploua in toata tara, dar ploile incep intai in vestul tarii. E nevoie de apa.

geodezia

ploaia e buna da sa nu vina zapada

Ionela

Pene, cat pe ce sa cad de pe scaun :D :D :D

Ce aveti cu avatarul omului?? E drept ca imi placea ariciul  :D :D :D
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

einsteinitza

Si mie, iar avatarul asta se stramba la noi ;D
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

vernil

Ascult stirile si sunt siderata ...  >:( >:( >:(


diana


vernil

Quote from: simonaelena on May 06, 2010, 09:18:16 PM
De ce?

Masurile anticriza propuse de guvern ... pai amaratii aia care abia de traiesc cu 6-7 mil.pensie, le mai reduci ... profesorii, medicii si toate celelalte categorii sociale ... iar tu nu faci absolut nimic, economia stagneaza ... nu e nimic constructiv, care sa ne ajute sa depasim momentul ... >:(

simonaelena

Credeam ca te referi la povestea cu hackerii  ;) Ai dreptate, masurile astea.......  :o :o :o :o

geodezia

Da de ce le plingeti de mila ? CA doar pensionarii sau dus buluc sa voteze pentru o plasa de faina si malai si ulei ,ca doar au fost 10 milioane la vot nu au fost ca altadata 4 milioane si sa arate cu degetul ca nu au votat .Acum sa iasa in strada ca la iarna ii ia sigur dricul din casa. De facut ne-am facut-o noi romanasi cu mina noastra  cind s-a  pus stampila acolo in cabina de fiecare in parte .Da asta e .Ca acum degeaba zicem ca eu  nu i-am votata realitatea e alta .Sunt la guvernare sa scoata tara din criza acum ca asa au promis .Oricum salarii de 1000 de euro nu au cum sa ne faca .alocatie la copii de 200 ron nu au facut-o drumuri nicht .Asa ca sa vad pina unde rabdam Eu mi-am luat masura de criza pun inelul si ciuciu mincare