Discutii diverse

Started by Ella, October 23, 2009, 04:33:31 AM

Previous topic - Next topic

simonaelena

De ce? Femeia tocmai incepe sa revina la starea ei normala!  ;)

Codruta

Se vede ca ii prieste rolul de mama chiar daca e mama de catei :D

cara

Quote from: penelopa on December 04, 2009, 01:13:42 PM
Cara, am şi io o dilemă: se vede prin lupa aia sexul fluturaşului?  :D

:D :D :D




raspuns interzis minorilor! daca ai sub 18 ani iesi afara si fumeaza o tigara!










de vreme ce e nevoie de lupa, iti dai seama ca e prea mica si pentru furnica!

simonaelena

Cara, daca la titlul topicului o sa pui un semn din ala cu 18 incercuit, o sa inregistrezi un trafic........ :D :D :D


cara

lumeeee, lumeeeee, ia:




ozimandias

Mai fomeilor, acu in Postul Craciunului la asta va sta mintea? La lupa?
:D

cara

taci tu, ca-i bai, nu vezi? am ajuns in ziar!  :o

ozimandias

Deci am cateva observatii in legatura cu trucajul ce l-ai scos:
1. duminica e 6 decembrie (mi se pare imposibil sa nu cunosti acest fapt)
2. inteleg ca prin acest afis vrei sa ne manipulezi (tot e interzis minorilor  ;D) si sa ne ducem la vot luni,

georgette

Quote from: costieanuconstantin on December 03, 2009, 10:03:10 PM
si dormi langa turn !!!?
Mai Costi,daca ti spun unde dorm s-ar putea  sa nu-mi mai ajunga plapuma ,ca-s multi care vor sa vada cat este de calduroasa! :D asa ca nu ti pot satisface curiozitatea  ;) :D (as alege eu un turn..dar cat mai departe de unde sant acu'  :P )

Ella

Tre' sa spun, sunt un om liber...voiam sa strig, dar nu se cade sa urlu la voi, ca nu a gresit nimeni cu nimic. :-*
Am avut o saptamana de groaza, am dat doua examene, le-am si luat  ;)  am scapat de un curs, mai am doua. ;D
Ma duc, sa-mi vad "puii", sa ma bucur, in sfarsit, de lucrurile normale si firesti la vremea asta.
Georgette, acum pot visa...am voie, da chiar nu stiu, ce vreau de la Mos.
Ma bate un gand, sa-mi imbrac bradu' numai in conuri de brad si fundite  ::) , pareri? sugestii?

vivi23ro


costieanuconstantin

Quote from: ozimandias on December 04, 2009, 03:51:21 PM
Mai fomeilor, acu in Postul Craciunului la asta va sta mintea? La lupa?
:D
maiiiiiii !!!!!, da ce anagramare ai tras !!!!!  :o ;) :-*

penelopa

Quote from: costieanuconstantin on December 04, 2009, 07:39:53 PM
Quote from: ozimandias on December 04, 2009, 03:51:21 PM
Mai fomeilor, acu in Postul Craciunului la asta va sta mintea? La lupa?
:D
maiiiiiii !!!!!, da ce anagramare ai tras !!!!!  :o ;) :-*
Eee, măi Ozi, fiecare cu obsesia lui: noi cu lupa , tu cu politica. ;)

georgette

Quote from: Ella on December 04, 2009, 07:00:34 PM
Tre' sa spun, sunt un om liber...
Am avut o saptamana de groaza,
Ma duc, sa-mi vad "puii", sa ma bucur, in sfarsit, de lucrurile normale si firesti la vremea asta.
Georgette, acum pot visa...am voie, da chiar nu stiu, ce vreau de la Mos.

Da Ella..a fost o saptamana de GROAZA (si pentru mine a fost la fel,nici nu credeam ca voi mai ajunge aici cu voi in stare materiala- poate si de asta acum imi dau voie sa rad,sa ma bucur ca vad ,ca va citesc postarile,indiferent ce contin ele..ca sa ma conving ca sant vie) deci da-ti voie sa visezi si sa-i ceri Mosului tot ce ti-ai refuzat pana acum..fii sincera cu tine insati ,nu incerca sa "trisezi" spunandu-ti ca nu  e cazul..nu e momentul..nu e varsta..nu e  nu stiu ce...pur si simplu FII TU..si Mosul (daca este Mos  ;) ) iti va indeplini dorinta (El trebuie sa simta ,sa intuiasca ce -ti doresti)!
E un joc placut care stimuleaza intuitia si sinceritatea ..(mie pentru asta imi place) ;) :-*
PS: din pacate nu sunt un bun pedagog ,caci nu stiu sa predau intuitia altora ci doar sa mi-o slefuiesc pe a mea! :D


georgette

DEci Ella ai inteles ,ca in final sfarsesc prin a intui eu  ce-si doreste Mosul! :D :D :D

mamaruta

Va rog sa votati proiectul ecologic al Liceului Antim Ivireanul, scoala la care am invatat. Are un parc deosebit, dar chiar are nevoie de sprijinul tuturor. Puteti trimite aceasta adresa si prietenilor. Se poate vota pana luni  7 dec cel tarziu. (link-ul mi l-a trimis prietena mea, cu care am stat in banca din prima zi de scoala, care, acum, este profesoara de limba romana la aceasta scoala.)
http://www.nouanepasa.ro/?page=harta_finalisti
Va multumesc mult!

lala

Quote from: penelopa on December 03, 2009, 08:43:44 AM
Ce-mi doresc eu de moşi ............. nu-mi va putea aduce niciun moş  >:(
Se pare că mi-am depăşit prea mult plapuma.  >:(
Poate încerc potul ăla, Lala, deşi nu cred în el. Măcar pot să visez o vreme.  8)





Nici nu stiu ce as putea face cu 7 mil. euro(daca as castiga ;D.......daca as juca ;D).Se castiga duminica sigur..... ca asa e la noi...deci mai avem putin timp pentru vise ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Ella

Quote from: georgette on December 04, 2009, 08:17:23 PM
DEci Ella ai inteles ,ca in final sfarsesc prin a intui eu  ce-si doreste Mosul! :D :D :D

Normal!  :D :D :D

Lala, eu ii impart, incep cu rudele apropiate si ajung la prieteni, pana termin banii. Banii multi te schimba, te fac sa uiti de unde ai plecat si sa traiesti intr-o lume falsa, este greu sa ramai om, cu asemenea sume in buzunar. Parerea mea!
Niciodata nu am avut bani multi, sa  nu stiu cum sa-i distribui, dar tot niciodata, de cand m-am facut eu mare  :D, nu am ramas fara bani, incat sa-mi doresc un lucru normal si sa nu mi-l pot cumpara, mai devreme sau mai tarziu. Mi-as dori ca toata lumea sa aiba strictul necesar, nu extravagantza, nu-ti trebuie mult sa fii fericit... atat cat sa zambesti dimineata, cand rasare soarele. ;)

luiza

Quote from: Ella on December 04, 2009, 07:00:34 PM
Am avut o saptamana de groaza, am dat doua examene, le-am si luat  ;)  am scapat de un curs, mai am doua. ;D

:) felicitari, Ella si bafta multa in continuare...

Ella

Multumesc, Luiza! bafta si tie!  :-*banui ca nici tu nu ai ramas cu studiile din Ro. sau ai depasit deja acest moment?

myky

Quote from: luiza on December 05, 2009, 06:20:04 AM
Quote from: Ella on December 04, 2009, 07:00:34 PM
Am avut o saptamana de groaza, am dat doua examene, le-am si luat  ;)  am scapat de un curs, mai am doua. ;D

:) felicitari, Ella si bafta multa in continuare...

felicitari!
spor la invatat! si la alte activitati  ;)

vivi23ro

cu atita banet mi as face sera cu hibi de la gommer si platecentrum.. si as experimenta inmultitul, ca sa pot imparti flori pina se satura forumul...adica niciodata ;D
Mada ,votat

Nicol Caloian

Ella, felicitari pentru reusita si bafta mai departe!
In privinta mosului.... il duc eu pe mos, diseara la piticii mei. Mie mi-e deajuns sa le simt manutele in jurul gatului si obrajorii lipiti de ai mei. Uit de toate si-mi trec toate durerile.

penelopa

Quote from: penelopa on December 04, 2009, 07:45:42 PM
Quote from: costieanuconstantin on December 04, 2009, 07:39:53 PM
Quote from: ozimandias on December 04, 2009, 03:51:21 PM
Mai fomeilor, acu in Postul Craciunului la asta va sta mintea? La lupa?
:D
maiiiiiii !!!!!, da ce anagramare ai tras !!!!!  :o ;) :-*
Eee, măi Ozi, fiecare cu obsesia lui: noi cu lupa , tu cu politica. ;)

Fiindcă am jurat că nu mai intru la "politică", am să spun aici  ce gândesc eu, Ozi, despre "politica" ta.
Prin urmare, ai dreptul să spui ce vrei şi cum vrei.
Dar, eşti convinsă că  ceilalţi au obligaţia să te asculte  ???

ps, Şi eu te iubesc, ştii asta, nu?!! De aceea, te rog să te gândeşti că suntem în ajunul lui moş Nicolae ...... cât despre postul Crăciunului, văd că ştii. :)