Folosirea functiei "search" si necesitatea unui regulament

Started by Felix, May 11, 2007, 01:44:49 PM

Previous topic - Next topic

Felix

Quote from: Aricica on May 11, 2007, 12:56:32 PM

O regula buna pentru viitorul regulament ar fi aceea, ca inainte de a pune o intrebare sa se caute pe forum daca acea problema a mai fost dicutata inainte. 
Personal consider tot acest timp petrecut doar pentru a da explicatii si a lamuri de n ori de ce aceste topicuri nu-si aveau chiar toate rostul, este un timp irosit. Iar faptul ca va trebui sa ordonez topicurile mai tarziu, iarasi un tip irosit...

Desi topicul unde spui asta este in alta parte am preferat sa deschid un topic separat.
Desi nu am prea mult timp la dispozitie si activitatea mea pe forum este redusa :) din motive obiective, vreau sa va asigur ca sunt perfect de acord cu Aricica si apreciez eforturile ei.

Deasemenea vreau sa specific ca am totala incredere in capacitatile tale de moderator, Aricica, :) si iti acord calificativ de 10+ :)

Ca regula de baza, valabila de azi inainte ptr oricine doreste sa posteze...folositi cu incredere functia "Search"...asa e cel mai simplu ptr toata lumea.

Ca o completare...orice user care se va inscrie cu adresa de e-mail falsa va fi sters fara drept de apel..nu vreau ca situl TotalMush sa fie inclus pe vreo lista de spam ptr faptul ca trimite mailuri de activare a conturilor aiurea.

Un regulament chiar este de dorit..nu ceva absurd, cum se practica pe unele forumuri...ci cu niste reguli de bun simt si care sa ajute la pastrarea ordinii.
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

bella_donna

Explicati-mi si mie, va rog, unde gasesc celebrul Search? Ca zau ma chinui sa gasesc topicuri despre diferite plante, si nu reusesc.
Merci.

mamaruta


bella_donna