Fuchsia

Started by gabriela jalba, August 11, 2006, 09:42:12 AM

Previous topic - Next topic

lizi2

as dori si eu fucsia ,am varietatea rosie cu fustita rosie

vickylucia

lizi te servesc dar spune-mi de care?vreau si eu de asta rosie

vickylucia

sar ca o buna crestina sa va ajut.....dati-mi fratilor adresele voastre.P.S mi-am schimbat adresa de email:Popescu1901@yahoo.com

lala

Vicky, poti sa ma iei si pe mine calcul cu lastar alb cu fustita mov?Am si eu vreo 4 feluri,dar inca nu au inflorit.Am alb simplu,alb cu fustita roz,rosu fustita mov,roz simplu.

lala

Pene,ai primit comanda de la bakker????

penelopa

Eeeeee, Lala! E cam devreme.
Le-am dat termen pana la 15 mai. Si hai,  inca vreo 2-3 zile intarziere.  ;)

miha

As vrea si eu fuchsii...imi plac foarte mult...din pacate nu am fuchsii sa va pot oferi la schimb....dar daca doriti altceva din ce am eu ...va ofer cu placere... Din pacate vara trecuta a fost groaznica si am pierdut vreo 4 varietati  >:(, mai am una, dar nici nu stiu cum mai e...am zis ca renunt la ele, la noi vara e groaznic de cald...dar nu pot...sunt prea gingase si imi plac mult...oricum am sa mai ies si prin magazine...sper sa mai gasesc cate ceva... :P

Shalymar

Lala, te rog frumos unul alb simplu si unul roz simplu si pentru mine, te induri, alege ce iti place din albumul meu!

penelopa

Te dotam noi, Miha.
Si eu am vreo 3 ghivece in care am infipt multi lastari. S-au prins si au crescut dar nu stiu inca ce fel sunt.


lala

Da-mi adresa si alb pot sa-ti trimit un lastarel,ala roz inca nu stiu care e ca am incurcat putin ghivecele....

lizi2

as dori si eu lastari daca va prisosesc ,multumesc

vickylucia

Quote from: lala on May 14, 2008, 07:53:19 AM
Vicky, poti sa ma iei si pe mine calcul cu lastar alb cu fustita mov?Am si eu vreo 4 feluri,dar inca nu au inflorit.Am alb simplu,alb cu fustita roz,rosu fustita mov,roz simplu.
[sigur te servesc si vreau si eu de ale tale.lasa-mi adresa la mesaje/quote]

vickylucia

cine mai vrea sa-mi lase adresa la mesaje

lala

Shalimar,daca mai vrei ceva spune pana pun pachetul.

Shalymar

Lala mai vreau si cate o frunzulita de gloxinie, te rog frumos ca ai niste culori superbe!alba si rosie :-*

lala

Draga mea iti trimit si frunze cu rezerva ca nu stiu ce-ti pun.Inca nu au inflorit si cand am schimbat pamantul le-am ametit si nu mai stiu care unde si ce culori sunt!!!! ??? ???

Shalymar

Multumesc mult, esti o scumpa! :-*

vickylucia

am notat adresele si incepand cu sapt urmatoare incerc sa onorez comenzile

AngelEyes

Ok Vicky.Multumim !  :-*

Erwin

Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

lyana

No comment...superb!!!!! ;D

Heidi

Erwin, intr-adevar superba!
:o

Heidi

Iata si acele plantute care urmeaza sa infloreasca:

Si cele care infloresc in contiunare ;)

Heidi

La Mures au aparut Fuchsiile cu flori mari, chiar aveau vreo 3-4 feluri.
Iar pentru a va face o imagine cit de mari pot fi ... vedeti pagina:
http://s124.photobucket.com/albums/p5/Heidi2006_04/Fuchsia/