Gradina Anasstasiei de la tara

Started by anasstasia, March 02, 2011, 12:45:15 PM

Previous topic - Next topic

anasstasia


Mihai

Anasstasia,nu ştiu daca ai observat sau nu ,dar trebuie sa schimbi :Gardina Anasstasiei de la tara,in Gradina Anasstasiei de la tara.
Sunt convins ca este o mica scapare,nu?

anasstasia

 =)) =)) =)) Evident ca nu am observat.  +ham +ham
Asta vroiam sa spun si mai devreme cu imbatrinirea. Primul soc pe care l-am avut si mi-am dat seama ca am imbatrinit a fost cind am constat ca nu mai vad bine. Evident ca inca nu m-am dus la oftalmolog. Si din acest motiv nu prea vad ce scriu. Am prins si prostul obicei (deoarece toata ziua scriu la calculator de ani de zile), dactilografiez foarte repede, incerc sa ma corectez insa nu prea ma ajuta ochii si dau repede send. In timp am observat ca multe cuvinte le scriu sub forma de anagrama. De cele mai multe ori in loc sa scriu cuvintul client scriu clinet  =)) =)) =))
Asa ca va rog sa ma iertati, insa o sa cam gasiti cuvinte stilcite.

anasstasia

Nu stiu cum sa ma corectez acum... :-\

anasstasia

Daca ma poate ajuta cineva .......Ma scoate din minti acum cind vad cum este scris. Multumesc Mihai pentru observatie.

flordel

Te-as ajuta, dar nu stiu cum se modifica titlul. Cred ca ar trebui sa rogi un moderator, din ce-mi dau eu seama nu se poate.


paraschivvvv

Am admirat lalelele si reusita pozelor; Felicitari

anasstasia


MITU

frumoasa gradina,sunt sigura ca in fiecare an o sa mai adaugi cite ceva,asa fac si eu.

anasstasia

Multumeasc Mitu. Cred ca asa facem cu totii,


einsteinitza

Foarte frumoase! Incepe si gradina ta sa isi arate minunatiile.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

anasstasia

MUltumesc Es. Ma tin si eu in fuga dupa voi, dar nici nu indraznesc sa ridic capul in fata voastra.

popgeo

Eu zic ca sa indraznesti... ;-)  Nu vad de ce  sa nu indraznesti... fiecare are etapa lui, frumusetie lui de arata si mai ales evolutia gradinii...

Quote from: anasstasia on May 27, 2011, 09:06:48 PM
MUltumesc Es. Ma tin si eu in fuga dupa voi, dar nici nu indraznesc sa ridic capul in fata voastra.

Mihai

Quote from: anasstasia on May 27, 2011, 09:06:48 PM
MUltumesc Es. Ma tin si eu in fuga dupa voi, dar nici nu indraznesc sa ridic capul in fata voastra.
Mai,dar ce fatucă modesta :D
Fii serioasa!Şi noi am început cu cate puţin şî apoi am tot adunat..........

Rux

Anasstasia ,imi place gradina ta. De abia astept sa vad trandafiri infloriti.

einsteinitza

Si eu, si eu.
Si lasa modestiile, ca nu tine aici! +hug
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

anasstasia

Moaaaaaaaaama, dar voi chiar sinteti minunati!! Nu sint modesta, imi cunosc locul. Dar si cind voi lua avint, sa vedeti atunci...

anasstasia

Rux, eu numai la ei ma gindesc. Ajung la tara peste 2 saptamini si voi sta acolo o saptamina. O sa fie de vis, abea astept. Iar poze voi face cu miile. Numai sa am ce poza. :D Gasesc eu, pozez si balariile si tot ma laud si eu cu ceva. Ca la balarii va iau pe toti, sint locul I. =))

Rux

Anasstasia,daca te uiti la motto-ul lui Es  ,o sa intelgi ce ne uneste .   =)).  Acum, ca sint mama de absolvent de liceu ( este pe picioarele lui ,de acum incolo ...), o sa am timp si mai mult sa ma gandesc la gradina.  +ham
Asa ca ,TE INTELEG perfect .
Si de abia astept pozele !

einsteinitza

Ei, ce vesti interesante, esti fericita de nu se poate.Mai ai un hop si pe urma gata, a zburat de tot puiul.  :-bd
Felicitari. Sa aveti o vara pe cinste si sa iasa asa cum vreti. +apl
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

anasstasia

Quote from: Rux on May 31, 2011, 06:12:24 AM
Anasstasia,daca te uiti la motto-ul lui Es  ,o sa intelgi ce ne uneste .   =)).  Acum, ca sint mama de absolvent de liceu ( este pe picioarele lui ,de acum incolo ...), o sa am timp si mai mult sa ma gandesc la gradina.  +ham
Asa ca ,TE INTELEG perfect .
Si de abia astept pozele !

Rux, mie imi vine sa me pensionez si sa ma retrag la tara. Si am doar 30 de ani  ;D
Numai acolo ma gindesc, zici ca sint copiii mei acolo. Nici nu am stiut cit de mult iubesc florile (trandafirii si clematitele), pina nu am cumparat casa. Pina atunci nici nu ma gindeam deoarece plantele de gradina, cele pe care eu le iubesc, nu imi erau accesibile.

einsteinitza

Anastassia, toti suntem in aceeasi oala cu asta. +ham +ham
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

anasstasia

Zici ca am inebunit, zau asa. Cind se va muta mama la tara (peste cca 1 an), ma gindeam sa imi caut de munca in Alexandria si sa ma mut la tara. Ma mai gindeam sa-mi cumpar un apartament in Alexandria, sa plec din Bucuresti pentru a fi mai aproape de tara.
Nu mai suport Bucurestiul de nici un fel. Sper sa nu supar pe cineva care iubeste acest oras. Eu il vad imbicsit, murdar, poluat, agitat, plin de nervozitate. Vara turbez de cald, iarna imi e prea frig, nimic nu-mi place. >:(