Bine ati venit

Started by Felix, August 08, 2006, 05:13:12 PM

Previous topic - Next topic

penelopa

Mai, Ela, mai!!!
Si tu esti de-a mea: Galatiul este ... cumva...... al 2-lea loc natal pentru mine (eu, de fapt,  m-am nascut in jud. Braila).
In Galati am jumatate din rude (frate,  veri si verisoare, unchi si matusi... fara sa mai vorbesc de prieteni). Tot din Galati am avut si primul meu  iubit.

Acum inteleg eu de ce si tu stiai de ...CRAI  :D :D :D

ELA

mama este nascuta in com.movila-miresii,jud.braila :)
deci ne putem intalni si de-adevaratelea nu numai virtual!

gabriela jalba

Corina!!!!! bine ai venit!!!! Eu am sa-ti zic ES-99 ,ca greu mai scriu einsteinitza....da!!! batrinetele maica!!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

einsteinitza

Bine te-am gasit,cum vrei tu,inteleg ca e un avatar folositor! :D
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Felix

Quote from: viovaslui on October 30, 2007, 06:39:21 PM
detectivii sa o caute pe Elodia.
   sunt Vio din Vaslui.   rog adminul sa-mi schimbe id-iul in viovaslui


Buna Vio din Vaslui :)))
Ti-am schimbat Id-ul :) ..pe viitor e mai bine sa imi dati PM ptr ca sunt sanse mult mai mari de a raspune la timp...programul nu prea imi permite sa fiu in timp real la curent cu tot ce se scrie pe forum...insa ma ajuta si moderatorii ;)
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

penelopa

Din oras si cu ma-sa fosta secretara la nu stiu ce liceu .......... si e mai mare decat tine cu 2 ani ( :D :D :D)

lovetulip

Quote from: penelopa on November 01, 2007, 01:56:44 PM
Din oras si cu ma-sa fosta secretara la nu stiu ce liceu .......... si e mai mare decat tine cu 2 ani ( :D :D :D)
hmm...se scurg informatii?

penelopa

.... nu stiu ce se scurge dar eu mi-am gresit cariera: detectiv trebuia sa ma fac  :D

sicamin

Pene mai fa niste" sapaturi " poate descoperi ca viovaslui e un DOMN  :D :D :D

penelopa

 :D :D :D
La asta nu m-am gandit.
Dar daca e asa,  nu pot decat sa ma bucur si sa-l admir pentru curajul de a intra in  "mushu-roiul cotoharlelor"  de aici.
.....si-atunci, de ce nu si-a zis la incept ......... "lovetulipoi"  ??? 

vernil

Bun venit tuturor celor ce s-au inscris de caurand pe forum. Ma bucur sincer ca regasesc persoane cunoscute!

Felicitari celor ce au avut ideea de a echivala timpul petrecut pe forum cu numele florilor! Este excelent, fiecare avem sansa sa fim o floare!

Erwin

Pene, daca te faceai detectiv aveai apoi nevoie de bona pentru flori... ca erai tot pe drumuri... :))
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

penelopa

Ma descurcam eu, Erwin! Si acum o mai fac din cand in cand pe detectivu` (in cautarea sotului  care nu are "notiunea timpului"  si pe care, de fiecare data,  il gasesc ........... chiar si la orele trecute de miezul noptii)  :D


penelopa

Bine ne-ai gasit,   Omida OZN-ista  (acesta e pseuonimul pe care ti l-am dat la ... streptocarpus ).

larisa

Bine ai venit Ozi.nu ai sa regreti ca ni te-ai alaturat


gabriela jalba

Nici nu stii ce ma bucur cind vad ca mai vine inca cineva!!! Sa fim multi si buni!!! Si tu sa stii ca noi ii indragim automat pe cei ce ni se alatura!!!!Fii binevenita!!!
            Eu...,tot OZI ,o sa-ti zic....
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

cara

bun venit ozi!
(mama, ce nick-uri aveti!  :o)   :D

penelopa

Baaaai, Opiade!!!
Cum adica sa ne  spunem varsta, haaa?
Mai bine punem poze si ne adresam cum simtim, cum dorim, cum.....  etc. FARA SUPARARE!
Eu mi-am expus mutra peste tot, asa ca puteti sa-mi dati cati ani vreti (dar nu la Jilava, Gherla ..... etc.   :D)

penelopa

Daca nu te plictisesti prea repede de noi, o sa ne cunosti si fara sa ne vezi.
Uite, eu deja mi-am facut o "imagine" despre tine si inca una favorabila mai ales ca "Zalau" imi trezeste amintiri frumoase de pe vremea cand m-am prezentat la "post" dupa repartitie la...... Cehu Silvaniei. ;)

cara

la "cafetarie", in topicul de "discutii diverse"  ;D

gabriela jalba

Salut Nicol!!! Ma bucur ca ai venit si sper sa nu-ti para rau. Cu totii sintem activi,si prietenosi si....."o lume nebuna,nebuna de legat!! "
    Spune-ne citeva cuvinte despre tine ca sa stim cu cine vb. EA? EL ?Daca ai curaj pune si poza la topicul "pozele forumistilor".
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

larisa

Bine ai venit Nicol.Sa te simti bine alaturi de noi

gabriela jalba

VIOLET,te-am vazut ceva mai devreme pe forum,dar pina sa-ti zic bine ai revenit,...ai fugit!!! Mai vino pe la noi!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=