Bine ati venit

Started by Felix, August 08, 2006, 05:13:12 PM

Previous topic - Next topic

georgette

Quote from: bella_donna on November 07, 2008, 10:10:02 PM
Otrava sunt eu!
N-am sa am efect letal, intrucat "dozele" in care intru & postez pe forum sunt infime.
a
Chiar asa???Si eu care credeam ca mai degraba inseamna femeie frumoasa..eu asa am sa consider ;)..deci....bine ati venit frumoase doamne!!

costieanuconstantin

  "credeam ca mai degraba inseamna femeie frumoasa"
cateodata femeia frumoasa poate fi o otrava puternica  ;D ;) de cateva ori ,am auzit femeile mai in varsta , cand trecea cate o femeie tanara si frumoasa --uite-o si pe otrava asta -- ;D :D ;)

bella_donna

Sunteti dinamice, rau! Ma tem ca-mi va fi tare greu sa (va) rezist.Dozele mele sunt infime din cauza de program incarcat.
Merci de primire. Pe multe va stiu din conversatii anterioare pe alte meleaguri virtuale, iar pe cateva va stiu din replicile de pe acest forum (citite in timp).
Sa fiti sanataose, frumoaselor!

cara

Quote from: bella_donna on November 08, 2008, 07:04:49 PM
Sa fiti sanataose, frumoaselor!

multumim, multumim, dar nu trebuia sa va deranjati....   :D :D :D

(io m-am simtit, deci am raspuns!  :D )

nico.agat

   Bun venit tuturor noilor veniti pe acest forum  .Veti gasi caldura florilor si frumusetile lor . :-* :-*

mire

Buna

va citesc de mai mult timp,dar nu am avut curaj sa ma prezint,ma numesc Mirela sunt din Lugoj  imi plac florile si sa stiti ca am invatat multe de la voi ,ma simt aici cu voi si am sa intru mai des(daca o sa imi permita timpul)

lyana

Bine ai venit in mushuroi Mirela , aici esti printre prieteni  :-*

vernil

Bine ai venit, Mire! Eu una ma bucur daca ti-au fost de folos informatiile de aici.


Maria



[/quote]

Maria, nu mai vrei un căţel ?  :D
[/quote]

Multumesc  dar nu mai pot accepta altul ( doar daca mi-l trimiti cu o curte cu tot). ;)

Maria



[/quote]

Bine ai venit alaturi de noi, Maria ! Sa vezi ce rea ma vei considera pe mine cand voi face o remarca  ;D ... Ai pus catelul inaintea sotului .... Interesant ... :-*
[/quote]
Nu te consider o rea, am pus catelul inaintea sotului probabil ca pentru el imi fac mai multe griji ( apa, mancare etc.)

cara


Fleurf

 Bun venit Mire si Maria, cu flori catei si ce mai aveti pe acasa  ;)  :-*  :-*

Nicol Caloian

Bun venit noilor musuroite, maria si Mire!

sicamin

Bine ati venit  in mushuroi ,Maria si Mire!

ozimandias

Sunt si eu, oficial, nasa  :D
Quote from: amalia2008 on November 13, 2008, 01:49:56 PM
Azi am descoperit forumul asta, datorita uneia dintre fete care mi-a zis despre el si sunt foarte bucuroasa sa va vad florile, minunate
Bine ai venit amalia!

georgette

Sa traiasca si nasa si ....fina  ..la cat mai multi fini ,Ozi! :-* :-*
Bun venit Amalia,iesi repede la "interval" cu albumul de flori!

Nicol Caloian

Bun venit Amalia! Daca esti la fel de impatimita ca nasa ta de pe forumul acesta inseamna ca ai ajuns unde trebuie.

Erwin

Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

amalia2008

Multumesc mult tuturor pentru urarile voastre... acum abia le-am vazut! Ma bucur ca v-am descoperit, ca am multe de invatat de la voi.Albumul meu cu flori.. nu prea am multe flori cu ce sa ma laud, ale mele sunt putine, dar imi place sa pozez si florile celor apropiati... Vedeti albumele mele in semnatura... am mai multe poze pe acolo, puteti sa va uitati. Cele mai recente sunt pozele cu.. expozitia de flori de toamna de la Iasi, o minunatie! Vizionare placuta. Eu deocamdata scriu mai putin, ca am multe de citit, si apoi.. poate ca am sa si scriu...

doina


costieanuconstantin

Quote from: amalia2008 on November 13, 2008, 08:41:08 PM
Multumesc mult tuturor pentru urarile voastre... acum abia le-am vazut! Ma bucur ca v-am descoperit, ca am multe de invatat de la voi.Albumul meu cu flori.. nu prea am multe flori cu ce sa ma laud, ale mele sunt putine, dar imi place sa pozez si florile celor apropiati... Vedeti albumele mele in semnatura... am mai multe poze pe acolo, puteti sa va uitati. Cele mai recente sunt pozele cu.. expozitia de flori de toamna de la Iasi, o minunatie! Vizionare placuta. Eu deocamdata scriu mai putin, ca am multe de citit, si apoi.. poate ca am sa si scriu...

precizie si romantism  :)

martipan

Bun venit si la mult grait ,
Ca mult v-ati mai inmultit :D :D !

penelopa

La vremurile astea !!! ...... cum bani de `numarat nu prea avem, nu ne ramane decat sa ne innmultim  ;D
Bine ai venit, Amalia! ..... de ce 2008 ?

martipan

Ca bine zici,Pene...stiam eu un banc,dar nu prea se poate spune pe post  :D :D :D !

amalia2008

Am scrsi 2008 ca mi-am facut contul in 2008, sa am amintire cu anul in care am facut contul. Acum, sincer, mi-era teama ca o mai fi cineva cu numele meu, asa ca am pus de la inceput 2008, ca sa nu ma puna sa completez iarasi tot, ca mi-e tare greu sa completez toate datele alea...