Bine ati venit

Started by Felix, August 08, 2006, 05:13:12 PM

Previous topic - Next topic

Marmoset

Dianatm...daca esti Dianatm pe care o stiu eu, de pe alt forum, n-ai idee ce ma bucur ca ai venit in Mushuroi! Te pup cu tot dragul si bine ai venit!  :-*

penelopa

Bine ai venit, Dianatn!
Îţi doresc să nu regreţi niciodată că ai venit la noi.
Ş, cât mă bucur că te pricepi la hoya!!! :) Voi avea o întrebare pentru tine la topicul respectiv.

einsteinitza

Bine ai venit DianaTM
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

penelopa

Quote from: einsteinitza on May 28, 2009, 08:21:47 AM
Bine ai venit DianaTM

...  doar Diana are dreptul la această  " constatare" ......... şi, poate eu vreu să-i zic "tn" ... care-i problema ta ?!


einsteinitza

Eu doar i-am urat bun venit :o :o :o :o :o
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

ani

Bine ai venit, Diana!
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

sicamin

Dianatm bine ai venit! Ma bucur mult ca ai reusit insfarsit sa intri "legal" pe  forum. :D


dianatm

Wooo, ce primire calduroasa, multumesc  la toata lumea pentru bratele deschise cu care m-ati primit  acum regret ca nu mi-am facut mai repede timp sa ma inscriu pe acest forum, dar cred ca ar trebui sa va spun si motivul pentru care sunt asa ocupata si atunci poate o sa ma intelegi si mai bine. Motivul este baietelul meu Alex care are in curand 4 anisori si este plin de energie(Mada si Sicamin il stiu) nu sta o clipa locului si are nevoie sa ii acorzi atentie in fiecare minut. Acum cred ca sunt iertata de ce ma amanat atat inscrierea pe forum si sper sa fiu iertata si de acum incolo daca nu o sa am timp sa fiu foarte activa pe aici.
Mada cred ca te dezamagesc dar de la vizita ta, violetele mele sau imputinat considerabil si sa marit colectia de hoya din motive obiective si anume : hoya suporta mult mai bine plecarile mele in weekenduri sau in concediu nu imi duce chiar asa dorul ca violetele care dupa un concediu de o saptamana sau injumatatit.
Stefana o sa povestesc despre colectia mea de hoya la toppicul despre aceasta sa nu ma lungesc prea mult aici cu povestile.

Deci inca o data multumesc mult la toata lumea pentru calduroasa primire si da sunt aceeasi dianatm de pe toate forumurile cu flori. :)

Marmoset

dianatm, e o placere sa avem o posesoare de asa frumuseti pe aici!  :-*

mariusori

Salut!

Noi suntem Marius & Sori, din TM, iubitori de plante si mai nou incercam sa aflam idei noi de pe forum.
Bun gasit!

Marmoset

Ohooo, pai iubitori de plante se aduna aici! Bine ati venit, ati nimerit la fix!  :-*

mariusori

Quote from: Marmoset on May 28, 2009, 08:44:43 PM
Ohooo, pai iubitori de plante se aduna aici! Bine ati venit, ati nimerit la fix!  :-*

Bine v-am gasit ;)

Felix

Quote from: mariusori on May 28, 2009, 08:39:42 PM
Salut!

Noi suntem Marius & Sori, din TM, iubitori de plante si mai nou incercam sa aflam idei noi de pe forum.
Bun gasit!


Bun venit pe TotalMush :) DianaTm ..Marius&Sori..Voi sunteti 2 in 1 ? :)
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

dianatm

Bine te-am gasit Felix, se pare ca se aduna tot mai multa lume de la Timisoara :)

penelopa

Salutare!!!
Timişoara e cu noi!  :D
Bine aţi venit, dragilor!

einsteinitza

Bine ati venit, ne bucuram sa va primim printre noi :)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

opiadc


                Bine ati venit, Mariusori! :)
            Daca sunteti doi trebuie sa folosesc pluralul, sa nu patesc si eu ca in bancul acela cu manelistul care intra in magzin si intreaba :'Biscuiti este?', 'Nu, nu sunt';'Dar rahat sunt?'; 'Da, esti!' :)

            Sper sa va simtiti bine printre noi si cu siguranta o sa gasiti si multe idei utile pe forum! ;)

mariusori

Quote from: opiadc on May 29, 2009, 09:05:26 AM

                Bine ati venit, Mariusori! :)
            Daca sunteti doi trebuie sa folosesc pluralul, sa nu patesc si eu ca in bancul acela cu manelistul care intra in magzin si intreaba :'Biscuiti este?', 'Nu, nu sunt';'Dar rahat sunt?'; 'Da, esti!' :)

            Sper sa va simtiti bine printre noi si cu siguranta o sa gasiti si multe idei utile pe forum! ;)

:))

Multumim de primire!
Suntem 2,dar de obicei partea feminina e la tastatura :D

doina

Bun venit ultimilor inscrisi si sedere placuta alaturi de noi  ;)

sicamin

Bun venit mariusori ! Nu conteaza cine e la tastatura! E mai bine ca santeti doi ,asa ca unul va fi de serviciul la comp. si altul in gradina la munca. :D

Nicol Caloian

Bun venit, lume noua! Impartasiti-ne din experientele voastre.

Alinutza

buna, sunt Alina, sunt din Brasov si ma bucur ca fac parte dintr-o familie mare si iubitoare de frumos.

cara

Alinutza, bine ai venit.
hip-hip-ura! o brasoveanca!  ;D

vickylucia

Bine a-ti venit in mushuroiul nostru!