Imagine personala la profil

Started by Felix, April 11, 2007, 03:59:06 PM

Previous topic - Next topic

Ce parere aveti de folosirea unei imagini personale ca avatar ?

Sunt de acord
6 (60%)
Ma abtin
2 (20%)
Nu sunt de acord
2 (20%)

Total Members Voted: 6

Voting closed: April 16, 2007, 03:59:06 PM

Felix

Deschid acest chestionar pentru a vedea ce parere aveti despre utilizarea unei imagini personale la profil.

Bifati optiunile voastre in chestionarul de mai sus.
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

Aricica

am votat: "sunt de acord" cu precizarea, ca pune cine isi doreste... mi-ar place sa vad imaginile/pozele voastre la avatar dar nu cred ca eu mi-as pune imaginea acolo.

simona2

Ai dreptate Aricica , nici eu nu mi-as pune poza acolo . Mai bine cate o floricica  :-*

myky

si cu alea urate ca mine ce faceti,

simona2

Lasa Myky , ca nu cred ca esti urata . Mai bine pune poze cine vrea si cine tu pune ce vrea el . Nu e bine asa ?

Aricica

Quote from: myky on April 11, 2007, 04:22:41 PM
si cu alea urate ca mine ce faceti,
ai ma... care "urate ca tine"? ... sau nu stii cum sa te lauzi?... ei bine te dau eu de gol: e frumoasa myky, cand spune ca e urata se preface :)

myky

nu stiu cat de frumoasa ma vezi tu dar daca vezi pozele mele te speriiiiiiiiiiii de nu mai dormi o saptamana, de asta nici nu am pus pe album decat pe a dianei (odrasla mea),

cara

am votat pentru, cu precizarea ca n-as vrea sa fie obligatorie imaginea personala la profil.  ;D

diana

Si eu am votat...pentru NU ;D Eu de obicei pun poza Alexiei sau poze cu flori...ca sa ma reprezinte ;D Ce, doar misterul trebuie conservat!! :) :)nu-i asa??!! Si nu am motive ascunse (pentru care sa evit "afisarea") dar pentru asta e topic separat :D...si la urma urmei cred ca v-ati plictisi de un chip ;D :-* ;)

Felix

Nu influenta procesul de votare ;D
Nu va fi nimic obligatoriu..acesta este doar un sondaj :)
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

Trofin Petrina

Quote from: myky on April 11, 2007, 04:51:03 PM
nu stiu cat de frumoasa ma vezi tu dar daca vezi pozele mele te speriiiiiiiiiiii de nu mai dormi o saptamana, de asta nici nu am pus pe album decat pe a dianei (odrasla mea),
Las ca ti-am vazut ingerasul de fata si nu cred ca nu are de la tine nici o bucatica ;) DEci nu te crede nimeni ca esti urata. Nici un iubitor de flori nu e urat...........parerea mea :)
http://ninutz.sunphoto.ro/

https://www.facebook.com/petrina.trofin


"Nu uita ca descinzi din Dumnezeu, dar ca depinzi numai de tine."
                  Vladimir Ghika

myky

multumesc, ingerasul meu semana cu tatal ei, doar ca el e brunet cu ochi caprui, in rest este "bucatica" din taica-su
P.S. si eu am crazut ca ai ochii albastri, chiar vroiam sa-ti zic ca ii ai ca ai dianei, cand a aparut corectarea ta la adresa fetelor, asa ca m-am lasat pagubasa