Google Chrome

Started by Erwin, September 05, 2008, 01:40:13 PM

Previous topic - Next topic

Erwin

Va recomand sa incercati  noul browser de internet oferit de Google. Se numeste Google Chrome. Din punctul meu de vedere e bun.

Il puteti descarca de la:

http://www.google.com/chrome/index.html?hl=ro&brand=CHMG&utm_source=ro-hpp&utm_medium=hpp&utm_campaign=ro
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

cara

multzamim, amu' sa vedem cum mere....  ;D

myky


Erwin

Ca sa nu aveti n ferestre deschise... deschideti un google chrome si daca mai vrei sa stati pe alte site-uri in acelasi timp... dati click pe "+" si se deschide inca o "fila". Apoi aveti o "bara de marcaje". Daca vreti sa salvati o adresa, de ex. total mush, apasati "Ctrl + D" in acelasi timp si salvati marcajul. La nume scrieti  ce nume vreti voi, iar la Dosar alegeti, "bara de marcaje" si dati click pe "editati" si uite asa in bara de marcaje o sa va faceti o lista cu site-urile cele mai des frecventate. Daca aveti nelamuriri... intrebati si... gasim un raspuns. Have fun!
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

martipan

Quote from: cara on September 05, 2008, 03:42:50 PM
multzamim, amu' sa vedem cum mere....  ;D
Am vazut ca te-ai facut health-freak,draga mericica  :D :D :D !
Sincer,eu m-am cam uitat la review-uri,insa mi se pare izbitor de asemanator cu opera (pe care eu il folosesc cu succes,si pe care-l recomand cu multa caldura,de cam 1 an nu prea ma- dezamagit ) ,aproape mi se pare furat,dar deh,asa se progreseaza,se pare  :P !

Erwin

Eu folosesc mozilla si mi se pare asemanator. Dar deh, cred ca incorporeaza functiile mijto de la mai multe browsere.
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

martipan

Cine stie,din moment ce nu l-am incercat,nu ma pot pronunta,poate il iau la un test-drive  :D :D :D !

cara

Quote from: martipan on September 05, 2008, 10:29:03 PM
Am vazut ca te-ai facut health-freak,draga mericica  :D :D :D !

vrei sa papi din mar, Adame?  :D

he he he, io folosesc Mozilla si colegu' Opera.  deci seamana, ie foarte bune toate!  ;D

Erwin

Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

cara


stefana

Mai fratilor da' cu browserele astea am ametit de tot . IE nu era bun  8), apoi pe la mine au aparut Opera, mai nou Mozilla ori K-meleon  :o.

martipan

Quote from: cara on September 06, 2008, 07:49:32 AM
Quote from: martipan on September 05, 2008, 10:29:03 PM
Am vazut ca te-ai facut health-freak,draga mericica  :D :D :D !

vrei sa papi din mar, Adame?  :D


Recunosc,cel din avatarul tau mi-a facut o pooooftaaaa...mmmmm,salivez,dar musai dupa acela  :D :D ;) !

Felix

Si eu prefer Mozilla..si am tot incercat :)
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci