Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

ozimandias

Gata cu Slanicul!  :)
Quote from: viovaslui on October 07, 2008, 07:41:31 PM
Sa vad ce mai gasesc la Indagra in noiembrie
Deci pe cat noiembrie ne vedem?  :D

gabriela jalba

Ce gata,mai Ozi!!! ca uite,eu abia acu' descarcai pozele...
   Nu le mai comentez,ca va amintiti voi de ele. Sinteti bucuria mea!!!!! Anul asta ,pt mine concediul a insemnat cele doua iesiri la Slanic. Daca ma gindesc bineee...,indiferent unde m-as duce ,nu m-as relaxa mai bine!!!! Sper ca data viitoare Cara sa fie in forma (fara probleme acasa,fara grija, ....), Myky ceva mai odihnita si pusa pe statiar Pene,Mada(marele absent : MATEOOOOOO!!!!!!!),Stefana....poate nu mai dati bir cu fugitii dupa citeva ore!!!!!! Sa stiti cu eu si cu Ozi am tinut steagul discutiilor sus,pina la 3 dimineata. Astept sa doboriti recordul,in primavara.
     Turturica,sa stii ca toata lumea se-ntreba ce e cu tine!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

mamaruta

Quote from: cara on October 07, 2008, 07:16:42 PM
deci?
(esti sora si cu mineeeeee!)

;D
Iegzact, soro!Si de bucurie, ma si duc sa iti pregatesc un pachet cu amaryllisii pe care ii tot vindeam eu si nu ii cumpara nimeni!

cara

auzi, da' io credeam ca ne-am facut surori de la aceeasi mama, tu!  >:(

ioana_ralu

Buna fetelor.In sfarsit am gasit si eu un pic de timp,cat sa va scriu cateva cuvinte.Ma bucur ca v-am cunoscut,mi-ati ramas in suflet pentru totdeauna,si sper ca la urmatoarea intalnire sa-mi petrec mai mult timp cu voi .Va pup pe toate (si toti)

gabriela jalba

Ioana,cind ne vedem,trebuie sa te pup si de ramas bun...ca eu am plecat inainte de a va misca voi. Sinteti un cuplu foarte frumos,si mi-a placut mult de sotul tau cit poate fi de atent si grijuliu cu tine si cu fetita.Sa fiti fericiti toata viata!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

ioana_ralu

Multumesc mult pentru urari.Abia astept sa ne revedem,si sotul meu s-a simtit extraordinar impreuna cu voi toti.
Si eu am o datorie fata de ozi,ca nici macar la revedere nu ne-am luat de la ea

ozimandias

Asta ne obliga sa ne mai vedem  :D

PS: Ioana, si eu am ramas uimita ca sotul tau stia ce manamca copilu, ce bea... E mare lucru.

Ella

Ei aici am primit lovitura de gratie, nu ma mai joc cu voi. :'( :'( :'(

mamaruta

Ella, nu fii suparata, se prefigureaza la primavara o intalnire la Slanic de pomina! La care e musai sa nu lipsesti! :-*

stefana

Dupa ce te-am asteptat atata, sa nu te mai joci cu noooi  :o !!!!

Ella

Stefana :-*
Mada daca citeste Didi am incurcat-o, cunosti motivul :-*

einsteinitza

Ioana Ralu,o familie de invidiat,frumoasa,se inteleg din semne,minunat.
Surorile,sunt si eu pe acolo?
Ella,nu te mai plage,fa pregatiri. ;)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Ella

Es, eu nu prea ma plang (ca n-am cui) ;D, dar regret sincer ca nu am putut fii cu voi la Slanic, mai ales ca-i aratasem Dianei poze de la intalnirea voastra trecuta.

cara

Quote from: penelopa on October 07, 2008, 09:02:46 AM
Am văzut,  Cara, în pozele unde suntem amândouă,  că, în general, avem aceeaşi expresie a feţei (ori râdem amândouă ori suntem încruntate amândouă), aceeaşi poziţie a mâinilor,  a corpului  etc.
Deci, te declar, oficial,  sora mea.  :-*  

iaca si dovada ca aveai dreptate:  :D

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

vernil

Mai, eu azi am realizat ca sunt nebuna de legat in privinta florilor, iar sotul meu ma iubeste cu adevarat! Acum am reusit sa venim de la firma Cargus care este la intrarea in Otopeni (prietenii stiu ce inseamna asta ca timp la ora de trafic intens) de unde am reusit sa luam cele 25 kilograme de bulbi de crini! Multumesc din suflet Es ca m-ai ajutat, multumesc si celor de la Grup Expert care m-au sprijinit de joia trecuta si pana acum ca sa recuperez bulbii de crini, multumesc si doamnei de la Cargus cu ajutorul careia am recuperat bulbii de crini, dar multumesc si colegului de munca de la Otopeni care m-a ajutat sa recuperz bulbii de crini.
Am mentionat de multe ori recuperarea bulbilor, fiindca nu veti crede, dar se ratacise un colet cu bulbi si aveam o singura solutie, sa accept celelalte colete si sa primim inapoi banii pe ceilalti.
Credeti-ma, cu adevarat viata bate filmul, mai ales pentru mine, azi ...
Va spun mai multe amanunte (plata si foto) la rubrica de comenzi.

gabriela jalba

Cit de nebuna esti....e discutabil!!!!, dar barbatul tau te iubeste sigur !!!!! La ce orhidee ai capatat,nu-i loc de indoiala!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

mamaruta

Soro Einstein, pai nasul tau fin ce iti spune? Vrei si tu niste amaryllisi, gratis, sa te convingi?
Ella, aranjez eu cu Didi o strategie, cand o sa veniti voi aici  ;D ;D ca sa nu mai lipsiti la urmatoarea intalnire de la Slanic, care, fara exagerare, va fi de exceptie!
Ella, sa fi vazut curtea pensiunii plina cu forumisti, oriunde iti intorceai privirile , vedeai prieteni care radeau, care se simteau extraordinar!Sa o fi auzit pe Einstein, care tot intreba cati suntem....eu am simtit ca sunt un om implinit, langa atitia prieteni....

Ella

Mada imi este prietena? :o (aici nu am vazut lame)
:-* :-* :-*

nico.agat

   Buna doamnelor,in sfarsit pot scrie cateva cuvinte,sunteti nemaipomenite cu intalnirile acestea.
Sper ca o sa vin si eu la una din intalniri sa gust ;;musuroiul;;.

mamaruta

Nico.agat, te asteptam! Curtea mushuroiului (mutata temporar la Slanic) e mare!
Ella, eu sunt prietena ta...fara lame! Dar sunt prietena si cu Didi...deci, sorry ;) :D (cand ma tot intrebam unde esti, am frunzarit albumul tau..si am vazut ursuletul....si am stiut, atunci, ca sigur stii ca ma gandesc la voi!
Pentru surorile cara si pene, inca o dovada:
http://i11.photobucket.com/albums/a177/mateuca/Slanic%20toamna/jpg?t=1223583098

Ella

Iti dai seama ca nu putea lipsi ursuletul, atata timp cat Didi a avut acces la albumul meu.

A descoperit, tot aici...doar unde in alta parte ;D, desene ro, s-a inregistrat cat ai clipi, ma duc sa caut o capodopera sa o vedeti.
Na ca erau desenatori.ro
http://www.desenatori.ro/desen-464496.htm


einsteinitza

Mada,tu totdeauna ai fost un suflet.
Eu te-am admirat mereu pentru pasiunea cu care te implici in grup.Chiar si pe alt forum,unde dupa munca de sisif ai fost aruncata afara.  ;D
Deci,nasul meu nu trebuie sa spuna nimic,doar te stiu bine.Numai faptul ca ai batut singura atata drum e o dovada.
Asa ca,fa-i program si lui Mateo si te astept la lalele ;)
;)Da,am avut un fix,cati suntem,cand nu mai reuseazm sa numar,peste tot erau forumisti.
La un moment dat,am fost sus cu un grup la gradina mea,iar la banca de sub nuc era un alt grup,nici nu mai reuseam sa ii vad pe toti.A fost splendid
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

penelopa

Da, Mădă, soră dragă,  eu şi Cara, în poziţie de surori,  am fost fotografiate chiar  de tine    :-*

lala

Mey da stiti cum e"cine se aseamana se aduna".....sau cam asa ceva! ;) ;)