Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

gabriela jalba

Trebuie sa ne luam de mina si sa facem o hora de surori!!!! ;)
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

vernil

Cara si Pene, eu zic ca v-ati imitat perfect gesturile  ;D   Sa nu dati cu bolovani ... azi e ziua mea proasta ... >:(

sicamin

Sincer ma bucur pentru voi ,ca ati petrecut  cateva ore  si v-ati cunoscut si personal.Am vazut si pozele ,care arata  bucuri pe fetele voastre,si sant convinsa ca  ES a fost o gazda  primitoare si cu un suflet mare. I-mi pare asa rau ca si de data asta am ratat intalnirea,dar traiesc cu speranta ca odata si odata ,tot voi veni si eu la intalnirea mushuroiului. Am avut atatea probleme in ultimul timp ,dar cateva minute tot deschideam comp-ul si citeam ce ati mai scris.
Acum sant mai linistita ca sotul e mai bine (dupa operatie) si lucrurile incep sa intre in normal. Casa e aproape gata,dar acum sant la finisaje ,care cer multa alergatura.

vernil

Sica, multa sanatate sotului tau, iar tie putere sa faci fata solicitarilor!
Mai, dar barbatii nostri s-au vorbit sa boleasca ... si al meu m-a tinut acum 2 nopti cu ochii deschisi, a facut 39 temperatura ... Acum e bine, multumesc lui Dumnezeu!

mamaruta

Sica, iubito, si tu ai fost o gazda perfecta, la Timisoara. Si tu ai stiut sa ne aduni...esti un om deosebit si stiu ca vei fi cu noi la urmatoarea intalnire!
Einstein, sigur ma repet (ca ma faceti azi sa fiu romantioasa, dar intalnirea asta de la Slanic, cu mana pe suflet o spun, a fost deosebita!)..dar eu sunt genul de om care aduna prietenii, care gaseste intotdeauna argumente pentru a intari relatiile dintr-un grup; am fost intotdeauna fidela prietenilor mei adevarati; am pus suflet si daruire, pentru ca, in afara familiei, ei sunt tot ce am. Iar daca florile trebuie sa ne uneasca, fie si asa! Iar aici, in oras, nu prea mi-am facut prieteni, nu prea m-au acceptat...asa ca, la voi ajung in fiecare seara, ci voi imi impartasesc gandurile, stiu ce faceti si cum va simtiti, va cunosc si sunt alaturi de voi, chiar daca nu v-o spun zilnic.

lala

mada,eu am zis ca internetul face minuni!Ai prieteni ohoho si nici nu stiu aia ce pierd!!!! :P
Aici ma simt si eu in largul meu si de cand v-am cunoscut  sunt mai relaxata.
pe forumul asta n-am intalnit certuri,dispute sau jigniri................ ::)

gabriela jalba

ESuleasca!!!   Trage tare si termina pensiunea,ca uite se umple!!! Pina in primavara...ahaaaa...iar o sa faci rezervari pe la hotel....
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

einsteinitza

Tin sa te informez ca deja acolo e mare santier,spart,puse cabluri pentru instalatia electrica,instalatorii sunt si ei acolo,acum e mare santier,partea de jos plus izolatia podului trebuie sa fie gata la 1 decembrie.
Am facut chiar si comanda de mobila,la aceeasi firma cu restul pentru ca am fost foarte multumita. :) :)
Acum se sapa si gradina fiindca tin neaparat sa pun gazonul sapatamana viitoare,sa iasa putin pana da gerul,atunci in primavara e deja altfel.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

costieanuconstantin

pensiunile sunt deschise permanent ?

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

einsteinitza

Am reusit si eu sa recuperez aparatul uitat si sa incarc pozele, veti vedea clar cele doua grupuri,forumisti si viitori forumisti,actual mari jucatori ;D ;D ;D
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

myky

aaa, trebuie sa-mi spui de unde-ti procuri piesele pt bijouri, sunt faine rau!

Ella

Ti-am admirat gradina, lacul, pensiunea dar cu minunile astea m-ai lichidat. Sunt super frumoase! Le-am admirat, desi de cand ma stiu, nu am avut ochi decat pt. aur. Felicitari!

einsteinitza

Multumesc,ma bucur ca va plac ::)
Fac si din pietre semipretioase cu argint,dar am vandut imediat tot si acum am lucrat sticla pentru ca.fiind mai accesibile se vand foarte repede,cate cinci sase la o persoana.Saptamana viitoare ma apuc din nou de semi si atunci poate apuc sa pun si poze
Multumesc pentru incurajari :)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Ella

Es. aici sunt persoane care fac felicitari, tot felul de chestiute din blana, picteaza pietre si le vand pe bani buni in mall, imi inchipui ce bani ai face tu cu minunile astea, mai ales ca aici vin japonezii in vizita (este zona lor favorita) iar bastinasii sunt indieni.

Mada :-* for you :-*

Quote from: Mada on October 09, 2008, 11:19:24 PM
Ella, eu sunt prietena ta...fara lame! Dar sunt prietena si cu Didi...deci, sorry ;) :D (cand ma tot intrebam unde esti, am frunzarit albumul tau..si am vazut ursuletul....si am stiut, atunci, ca sigur stii ca ma gandesc la voi!

http://good-times.webshots.com/photo/2648038210090768421UeJGGS
http://good-times.webshots.com/photo/2911766050090768421ZTiqJt
http://good-times.webshots.com/photo/2378912170090768421HWPAVo


vernil

Ce fata frumoasa ai! Sa-ti traiasca!

Ella

Nu-i asa?  ;) mama ce modesta sunt :-[
Multumesc Vernil!  :-*

ozimandias

Es... tu faci astea? Doamne... si noua nu ne-ai aratat? Eu sunt disperata dupa tot ce atarna, e colorat, are pietre, sticla, lemn, metal... Doamne...

Iar fiica mea e innebumita dupa pictat. Cred ca o sa ti-o trimit la initiere. Impusc si doi iepuri, dintr-o data  ;)  :D

einsteinitza

Ella,chiar ai o fata frumosa,sa-ti traiasca si sa fiti fericite.
Ozi,oricand poti da pe la mine sa le vezi pe viu,poate vrei ceva,sunt ieftine si mult mai frumoase ca-n poze.
Daca vreti ceva deosebit pentru voi ,pentru un cadou,de sarbatori,oricand eu le trimit si prin posta,am ambalaje speciale :)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

ozimandias

Es, pe mine personal m-ai omorat. Eu sigur doresc! Imi e asa de ciuda ca nu le-am vazut... Tin minte pentru Craciun. O sa ma gandesc si-ti voi spune.

gabriela jalba

Eheeeee....unde-s anii cind faceam colectii de "tot ce-atirna" - vorba lui Ozi!! Foarte frumoase. Nu-i de mirare ca se vind imediat.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

gabriela jalba

Vio a lansat invitatia:
simbata 25 oct,ora 11 in Gradina Botanica ( Iasi) - expozitia de crizanteme. Cine vine???????
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

mamaruta

Ella, pup-o pe Didi, ca prea e scumpa! Cum vine mateo acasa, ii si arat pozele, sa vada cum il saluta Didi!
Foarte frumoase, Einstein! Ai talent  ;)

Ella

Gand la gand, cand a facut poza ma intreba daca intra si Mateo pe forum.  :)
:-* :-*(didi)

lala

Es,sunt minunate...... da spune cum reusesti sa faci atatea ??? ??? ???tu "stai" vreodata :o :o :o