Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

lala

fffff frumos doar suntem o mare familie nu?

vickylucia

Ma scuzati ca nu am deschis acest topic si nu am stiut de intalnire[noroc de o prietena draga ca m-a avertizat]!Maine am o problema de rezolvat,dar o sa ma stradui sa ajung.daca va fi posibil.Pe 2 noiembrie,insa voi fi sigur !Dar eu as veni cu o alta propunere sa organizam o intalnire in Iasi in luna mai,atunci cand pe Copou infloresc teii, e cald,florile sunt splendide si ar putea sa vina forumisti din toate colturile tarii.
Cat de mult mi-as dori sa fim cat mai multi,iar cei de la Iasi,va invit sa ne strangem randurile si sa ne gandim la ceva inedit.Ce ziceti?

mamaruta

Eu sunt de acord. Intr-un fel sau altul, tot trebuie sa ajung si eu odata la Iasi, ca nu am calcat pe acolo!

gabriela jalba

Viky! precis in iunie infloresc teii in Iasi. Cam in acelas timp cu tirgul  olarilor , " Cucuteni..."  Ideea e faina !!! Sa ajungem cu sanatate pina atunci !!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Nicol Caloian

Ce dor imi e de mirosul teilor din Copou!!!  ::)  ::)

stefana

Si mie mi-ar place o intalnire la Iasi  ::) : am fost de putine ori si mereu pe fuga  :-[

gabriela jalba

Ma bucur ca spui asta,Ste!!!! Aseara iispuneam lui Viky,ca nu cred ca tu ai veni pina aici.....Chiar ma bucur foarte mult!!!! Sa vina primavara!!!! Sa infloreasca teii !!!!! De cind s-a facut forumul,visez la o intilnire la Iasi.....
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

stefana

As veni si eu  ;D. N-am ajuns pana acum la Ikea, ca mereu mi se parea prea departe. Dar pentru o intalnire ... trec peste inconvenient.

penelopa

Ştefana, la Ikea ne trebuiesc câteva ore bune să vizionăm exponatele.
Vezi cum îţi  organizezi timpul.

myky

deci dragelor!
la ikea, duminica nu ai sa arunci un ac, e o inghesuiala de te doare mintea, bafta!
eu ies duminica dimineata, deci, nu am cum sa ma intorc la ikea dupa 12

ozimandias

Si drumul de intors.... va fi cumplit duminica.
Desi am si eu in plan un drum la Ikea, duminica nu vin, sigur. Imi pare rau  >:(
Ma gandesc la alt loc de intalnire...

myky

Quote from: ozimandias on October 31, 2008, 03:08:58 PM
Si drumul de intors.... va fi cumplit duminica.
Desi am si eu in plan un drum la Ikea, duminica nu vin, sigur. Imi pare rau  >:(
Ma gandesc la alt loc de intalnire...

mai pi shentru!

vernil


ozimandias

Pi centru sunt si eu pro  :D
Oriunde, unde e metrou, e super OK. Desi eu v-as invita la o plimbare si-n Romstal Garden Vitan  ::)

myky

io nu am vazut romstal la metrou?

penelopa

Pai, atunci, haideti sa ne intalnim in zona .... cimitirelor  ( ;D),  aproape de Myky, Ozi, Vernil, Stefana .... la metrou la Pieptanari (Eroii Revolutiei) fiindca acolo  cunosc cel mai bine (mi-am petrecut 13 ani de viata intr-o .... existenta anterioara  ;D). Acolo ajungem  cu metroul si eu si Opi din Militari.
P-orma, om vedea ce-o mai face.
Myky, vreau sa divortez de un anthurium mare (stii tu care  ;)  ). Ce zici ?

cara

soro Pene, termina, fata, cu coincidentele ca deja e suspect!  :D

si tu vrei sa divortezi de un anthurium mare?  :o ai vazut la topicul de anthurium ca si io i-l donez lu' Daveco?  ::)



:D

stefana

Da' un anturium mic n-ai?
Si decat o plimbare prin zona cimitirelor, ce ziceti de un... Tineretului? Ca e o statie mai inapoi  ;D

vernil

Quote from: penelopa on November 01, 2008, 07:35:56 AM
haideti sa ne intalnim aproape de Myky, Ozi, Vernil, Stefana .... la metrou la Pieptanari (Eroii Revolutiei) fiindca acolo  cunosc cel mai bine (mi-am petrecut 13 ani de viata intr-o .... existenta anterioara  ;D). Acolo ajungem  cu metroul si eu si Opi din Militari.

Pene, musai sa te plimbam prin Bucuresti, mai ales pe la casele noastre ... Sa-ti amintesti toate egsistentele matele anterioare sau posterioare  ;D. Daca tu si Opi veniti din Militari, fixam aici locul de intalnire, ca este aproape de Myky si Stefana. Ozi vine din Berceni (sudul capitalei  ;D) iar eu din sud-est, adica Balta Alba  ;D. Ar putea ajunge si Cara  :-*

myky

Quote from: penelopa on November 01, 2008, 07:35:56 AM
Pai, atunci, haideti sa ne intalnim in zona .... cimitirelor  ( ;D),  aproape de Myky, Ozi, Vernil, Stefana .... la metrou la Pieptanari (Eroii Revolutiei) fiindca acolo  cunosc cel mai bine (mi-am petrecut 13 ani de viata intr-o .... existenta anterioara  ;D). Acolo ajungem  cu metroul si eu si Opi din Militari.
P-orma, om vedea ce-o mai face.
Myky, vreau sa divortez de un anthurium mare (stii tu care  ;)  ). Ce zici ?

daca divortezi tu de ala mare, pt. mine, atunci divortez eu de ala mic, pt srefana.
de intalnit, ne intalnim unde vreti voi da sa fie langa metrou.
pene, pe tine nu te aduce florin?
sa-mi spui daca ajungi sigur, sa-ti aduc lastarii de pamponoase si streptosu, si daca mai e ceva da-mi un PM

stefana


ozimandias

Quote from: myky on November 01, 2008, 04:28:01 AM
io nu am vazut romstal la metrou?

Deci, dragele mele.
Nu-i Romstal la metrou. Dar la metrou imi las eu masina (in caz ca ne vedem la alt metrou decat cel din zona mea) si cu masina mintenas ajungem la Romstal Garden.

O sa iau topicu la citit iar. Parca am stabilit locul (metrou Pieptanari sau Eroii Revolutiei desi acolo nu cunosc nici un loc unde se poate sta si bea o cafea  ::). Ar mai fi metroul de la Brancoveanu (o statie mai aproape de Romstal  ;D sau metroul de la Tineretului... o statie mai departe. In zonele astea se poate bea si cafea. Intre Pieptanari si Brancoveanu e Gradina de Sud (cam saraca si scumpa... dar e). La Romstal chiar v-as invita.

(abia astept sa va vad si sa va pup!)

stefana

Ce program are Romstalu' duminica?

ozimandias

Din cate stiu eu pana la ora 4.
(am cautat site-ul lor, ca stiu ca aveau si zice ca e in constructie...)

myky

la pieptanari este city mall, la brancoveanu este Mc-ul, la unirea este Mc-ul, la romstal este de plimbat, iar eu nu merg la plimbare.
de ce nu ne intalnim undeva unde sa stam si noi ca oamenii la o cafea, si dupa aia cine vrea se duce la cumparaturi, cred ca sa este cel mai corect
sau invers, mergeti la cumparaturi si dupa aia ne intalnim!