Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

Mihai

Concluzia asta am tras-o citind mici aluzii gen:dubla cetatenie,aia de dincolo,etc.Rautati gratuite,dupa opinia mea.
Si la un moment dat am avut senzatia ca sunt mai multi distinsi membri ai acestui forum care merg pe ideea asta!
Sper sa ma fi inselat!

ozimandias

Mihai, daca nu e imoral, nici ilegal inseamna ca ingrasa...
"Mici aluzii" n-ai auzit decat de la o singura persoana, pe care eu am avut placerea sa o cunosc la Vaslui si despre care pot sa-ti spun ca e mai mult decat OK. Insa asa e el... mai cu limba sloboda. Nu cred ca a adus vre-un prejudiuciu pana acum pe acest forum.

Parerea mea, dar cine sunt eu sa-mi spun parerea totusi....

opiadc

               Unii nu inseamna toti...si multi dintre forumisti sunt inscrisi si pe alte forumuri...asa ca, sa lasam ce a fost in spate si sa ne vedem de gradinarit!
             

Myrela


  S-aveti o intalnire placuta !!! va pup pe toate!.......de acasa....si de data asta :-[

  ........of ce-as mai impaturi harta in 10 , asa , sa fiu mai aproape de voi........
http://myrela.sunphoto.ro/
Din IUBIRE ne nastem, pentru IUBIRE traim, doar cu IUBIRE ,,plecam,,.

mamaruta

Da, confirm ce spune sora ozi; limbi slobode avem toti, dar invatam, in timp, sa ne abtinem.

ELA


mihail

Buey Ozi (trebuia sa-ti spui "uzi")...am ris de m-am prapadit pe chestia cu "unirea".Defapt tu ce vrei ?...un mop adevarat ?
Multumesc,dar nu-mi mai fa imagine,imi place tare mult rolul de cetepeu al forumului.Nu mai da din casa ! :P ::) ;D :D

mamaruta

Nu fi modest, frate, ca nu te prinde! Io nu vreau sa fii cetepeul musuroiului....ca imi e antipatic.

mihail

Mada esti draguta,mai ai dinti ?
Nu ai cumva,filmuletul cu englezoaica de la tara care vine la oras si cinta,de chica aia in fund ??
Poate un link ceva.L-am vazut zilele astea la stiri.

mamaruta

Parca l-a postat Claudiu...stai sa il caut. Se rezolva, frate!
Mai am dinti...de scos >:( >:( :'( :'( (o sa plang de miercuri incolo, la Timisoara, la operatie).

mihail

...am simtit eu ca bat la usa care trebuie.

mamaruta


mihail

Mada...(Claudiu),multumesc frumos.M-a impresionat pina dincolo de lacrimi.Filmul nu este o "manopera" holidiana.Cu toate ca are toate ingredientele.
Mi-a placut enorm,si-mi demostreaza inca o data ca nu trebuie sa "ei" oamenii dupa virsta sau dupa cum arata.Poti avea surprize,uneori neplacute.
Am gresit de citeva ori in viata,considerind ca fiind de nimic niste "batrini".Mi-am luat-o cu virf si indesat,o meritam.
Atunci am invatat ca nu exista oameni batrini.
Am invatat,pt. asa cum spunea un filozof: "numai prostii nu invata din experientele negative ".
Mersic frumos,plec la drum cu inima sus.

doina

Deci............ , eu am ajuns acasa si pot sa va spun ca m-am simtit foarte bine la intalnire . Ce mi-a placut cel mai mult a fost mosia , gradinita este mica dar este superba , chiar daca Geta V spunea ca nu avem , inca , plante de admirat , am admirat destule . Nici nu vreau sa ma gandesc cum e cand ea spune ca avem ce admira  ;D , m-ar apuca plansul si ciuda  >:( ca eu stau la bloc  :P
De doamne si domn nu spun nimic pentru ca eu cred ca nu mai e nevoie  ;) , se subantelege ca toti sunt de nota 10 .

Marmoset

Am ajuns si eu acasa. Inca nu-mi revin, dupa ce-am vazut pe viu atatea minunatii inflorite la GetaV...! Ca s-o parafrazez pe Doina, nici nu vreau sa-mi inchipui ce-i in gradina aia cand sunt toate plantele in splendoarea lor!
Gazdele au fost exceptionale, ma inclin in fata lor si jos palaria! Iar compania forumistelor a fost la fel! Extrem de agreabila intalnirea, extrem de agreabile persoane! Asa ca nu ma mai mir ca, din primul minut, m-am simtit in largul meu si parca m-as fi cunoscut de o viata cu acesti oameni!
Mi-am reincarcat bateriile pentru o luna, cred, cinste voua si toata aprecierea mea tuturor forumistilor si consortilor/consoartelor acestora!

stefana


ozimandias

GetaV, frumoasa gradina!
Se vede ca ati petrecut frumos.

myky

geta, felicitari!
se vede ca pui suflet!

martipan

Super,s vede ca ati petrecut frumos,chiar daca azi a plouat mizerabil !
;) Sa va traiasca,intalnicioaselor !

doina

La un moment dat mi-a fost cam frig si nu numai mie , dar am luat un incalzitor  ;)

martipan

Quote from: doina on April 25, 2009, 09:48:22 PM
La un moment dat mi-a fost cam frig si nu numai mie , dar am luat un incalzitor  ;)
Iezicsta si pruni pe mosie  ;D :D :D ?

Nicol Caloian

Iezicsta pruni la sticla!  :D  :D  :D numai pentru mine a fost "forbiden" ca eram cu covrigu' dar m-am simtit atat de bine ca n-am avut nevoie de incalzitor, atmosfera a fost suficienta. Getaaaaaaaa  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*.....

vernil

Eu am tremurat si am cerut prune ... gazdele, primitoare, aveau prunele deja preparate.  :D

gabi_gabriella

Geta, ai o gradina ...de vis !! Oare cum o fi vara, daca acum nu prea ai ce sa vezi in ea ???

GetaV

Imi pare rau ca tocmai astazi a fost asa de frig,dar vine ea si vara .Poate se pregatea cutremurul si de aceea a fost vremea asa ciudata.. Oricum eu va astept toata vara.
Una peste alta ma bucur ca v-ati simtit bine si ca v-a placut la mine la mosie :P. Multumesc de aprecieri :-*