Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

penelopa

Quote from: viovaslui on September 11, 2008, 03:55:19 PM
Quote from: penelopa on September 11, 2008, 12:44:01 PM
Geta, dacă întâlnirea la Slănic nu va fi pe 17 oct. (atunci trebuie să fim în Vaslui), te  (vă) luăm noi.
Bai...intalnirea e la Slanic nu la Vaslui.Sa stiti ca va culc in podul cu paie daca ma trezesc cu voi aici.

:D  Nu-i nimic, Vio, că ne place şi în fân/paie.
Pe 17 oct. însă Florin are întâlnire la Vaslui cu colegii de liceu (Mihail Kogălniceanu)

einsteinitza

Deci am rezervate Gabi Jalba,Vio,Vernil,Nicol.Mai sunt libere o camera cu patru paturi si un apartament cu doua camere.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

georgette

Si eu cu puiul meu..Es!!doua locuri pls..in cam de 4!

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Fleurf

 Si eu vreau o camera Corina. Vin cu sotul si puiutul.

ioana_ralu

Vin si eu cu sotul si puiul ,numai sa-mi trimiti si mie adresa completa pe pm ,te rog

einsteinitza

Deoarece am observat ca nu s-au citit postarile cu intalnirea anterioara de catre noii veniti am sa repet conditiile inatalnirii de la Slanic.
Toata lumea este binevenita,mai ales ca e sezonul in care se pot lua plante din gradina.
Multi vin de departe de aceea au nevoie sa doarma peste noapte si oricum intr-o zi nu ai timp sa-i cunosti pe toti si sa si petreci putin la un gratar.
Eu am doua pensiuni si asa pot asigura cazare,dar bineinteles contra cost pentru cine doreste.Camera cu pat dublu si baie proprie e 80lei,camera cu 4 locuri si baie proprie e 100lei si apartamentul unde pot dormi doua familii,cu baie proprie,e 120lei.Fiecare trebuie sa specifice pentru camere ce camera,din ce a mai ramas, si pentru care interval.
Imi pare rau dar nu pot pune pensiunile la dispozitie gratis.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

vernil

Corina, te rog sa ma inscrii la o camera cu pat dublu si baie proprie, pentru o noapte.

Fleurf

 Eu o sa ocup una din camerele apartamentului.

Nicol Caloian

O camera cu pat dublu pentru sambata noaptea. Mi-ar placea sa vin de vineri dar nu poate Virgil.

einsteinitza

Rezervaari deja facute Gabi,Vio,Vernil,Nicol,camere duble cu baie proprie.
Una din camerele apartamentului Fleurf,iar Georgette camera cu patru paturi.Am zis bine?
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gabriela jalba

Georgette,am inteles ca 2 locuri in camera de 4.....
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

vernil

Eu zic sa opresti pentru acea data toate camerele, vedem la fata locului cum ne impartim. Cred ca vor fi ocupate toate camerele  ;D.

lovetulip

Salina e deschisa in tot cursul anului?

gabriela jalba

Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

lovetulip

Ai remorca sa aducem niste pietre verzi? :D :D

cara

o camera cu doua paturi si baie proprie ai si pentru mine?
sau se gaseste la pensiunile din jur?  ::)

va anunt ca eu vin cu fina mea. am zis!  ;D

georgette

Da Gabi,ai zis corect: eu vreau 2 paturi in camera cu 4 (vin cu baiatul) iar celelate 2 sant libere pentru cine mai are nevoie!o noapte ne descurcam!

einsteinitza

Cara,a mai ramas o camera din apartamentul pe care in parte il ocupa Fleurf si doua paturi la draguta Georgette,sau sa incerc la hotel sa=ti rezerv o camera,e 130 lei pe noapte.Te rog spune-mi ce hotarasti.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

cara

draga mea, io-s batrana, sforai, am insomnii, alea-alea, nu pot deranja pe cineva, asa ca fa-mi rezervare la hotel. deci voi sta cu Daveco, o camera cu doua paturi e perfecta.

einsteinitza

Bine,fac rezervare la hotel.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

penelopa

Eu o să vin sâmbătă dimineaţa cu soţul şi cu Geta.
Plec spre seară  acasă iar dacă  mă hotărăsc să rămân peste noapte în Slănic,  mă duc peste Cara şi Daveco că-mi iau cu mine  "doapele" contra sforăitului  :D  

georgette

Bai si cu noi nu mai vrea nimeni???si unde pui ca nici nu sforaim!!!

einsteinitza

Lasa,Gerorgette,vom vedea la fata locului ce si cum,voi aveti paturile rezervate.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

myky

Daca ajung, ca la noi la serv. s-a rasturnat lumea cu fundu-n sus, tot sambata vin si probabil plec seara.