Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

penelopa

Deci, Mariana, tine-mi plantele la sanul tau  ;D ............. pana peste 2 saptamani. :-*

GetaV

Pene  ,daca le aduce maine ,pot sa le tin la sanul meu :o ;D

penelopa


GetaV

Daca o spui cu juma de gura ma abtin ;)

penelopa

Nuuuu, o spun cu toata gura: si tu ai un san generos! ;D

DanaT

Vad cum fac ca nu depinde doar de mine. Ma primiti cu o alta iubitoare de flori? Adica cu mama... Mergem la decongestionat rafturi din magazine cu flori?

PS: Daca apar va jumulesc de orice urma de frunza de violeta. Iarna asta am pierdut cam multe... Si vine mama cu pui de clivie ce trebuie sa isi gaseasca parinti...

Fleurf

Dana vino tu ca frunze de violete se vor gasi. Nu stiu daca mergem dupa flori dar tu sa-ti iei raft sa ai unde pune frunzele la inmultit  :D

doina

Am inteles ca ramane intalneala de maine  ;)
Vernil mi-ai promis un lastar de Motoskei iar eu voi veni cu hibi si ripsi   :-*
Am niste pui de violete si frunze cu radacini ...........

ani

Vin si eu maine, mi-ar placea sa va vad. Geta mai sun la tine.
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

doina


gentiana

 daca ma simt bine si e vreme acceptabila as veni si io
ii sunt datoare lui vernil cu un cibi  si o hoya
mai aveti carreva dorinte?
violete?
sfaturi pt streptosi?

vernil

Quote from: gentiana on March 06, 2010, 08:20:22 PM
daca ma simt bine si e vreme acceptabila as veni si io
ii sunt datoare lui vernil cu un cibi  si o hoya
mai aveti carreva dorinte?
violete?
sfaturi pt streptosi?

Maine lesin de bucurie  :-* :-* :-*   Aduc si galbioara de Valcea ...

myosotis

Bai Pene, eforteaza-te si vino si tu la intalnire ca nu s-o muta Perisul din loc  daca lipsesti 5 ore   ;D

gentiana

ii e si ei greu sa vina  cu microbuzi cu 41 si cu metroul
de la 41 as lua-o eu daca se hotaraste
desi pe ninsoare nu crede ca se misca

gentiana

 doina daca nu te deranjeaza as vrea si io niste hibi de la tine si violete
nu stiu ce pot sa-tzi dau la schimb dar le platesc
sau cum preferi tu ,daca se poate

GetaV

Deci maine in jurul orei 12 va astept
Mariana ,ai retinut?,nu la 10 ,decat daca vrei sa-l intretii pe tata (cand ii spun de tine ,te stie)

georgette

Fetelor,incerc si eu sa ajung!Cine are ripsi as vrea si eu o frunzulita pls! Pene si Myky!sper ca nu  "chiuliti"...daca io ma  bat cu zmeii puteti si voi (mai ales ca sionteti mai brave ca mine! :D :D :D ) :-* :-* :-*
Aduc pui de hippe exposure lui Doina ,promis de acu o mie si una de zile! ;)..mai vrea cineva ceva?

penelopa

Quote from: myosotis on March 06, 2010, 08:52:41 PM
Bai Pene, eforteaza-te si vino si tu la intalnire ca nu s-o muta Perisul din loc  daca lipsesti 5 ore   ;D

Să văd cum mă trezesc mâinne cu faţa. ;D  Pentru orice eventualitate, un lăstar din hibi ăla cu frunze mici, zimţate, te rog  ;) că cel de la întâlnirea precedentă a decedat fără să mă anunţe. :D

vernil

Quote from: GetaV on March 06, 2010, 10:21:19 PM
Deci maine in jurul orei 12 va astept
Mariana ,ai retinut?,nu la 10 ,decat daca vrei sa-l intretii pe tata (cand ii spun de tine ,te stie)

Gata, sefa, sa traiti, am inteles ! Si chiar daca vin mai devreme, tatal tau e cel mai simpatic batranel. Probabil i-au placut prajiturelele, cele ce le-am adus cand am venit dupa ora noua si eu tu nu aflasem  :D :D :D

Pene, incearca sa te trezesti cu fata de duminica, mai ales ca luni suntem libere  :D :D :D

gentiana

Quote from: georgette on March 06, 2010, 10:54:38 PM
Fetelor,incerc si eu sa ajung!Cine are ripsi as vrea si eu o frunzulita pls! Pene si Myky!sper ca nu  "chiuliti"...daca io ma  bat cu zmeii puteti si voi (mai ales ca sionteti mai brave ca mine! :D :D :D ) :-* :-* :-*
Aduc pui de hippe exposure lui Doina ,promis de acu o mie si una de zile! ;)..mai vrea cineva ceva?

si io
azi poftesc la orice!
nu va suparati pe mine!

myky

Quote from: georgette on March 06, 2010, 10:54:38 PM
Fetelor,incerc si eu sa ajung!Cine are ripsi as vrea si eu o frunzulita pls! Pene si Myky!sper ca nu  "chiuliti"...daca io ma  bat cu zmeii puteti si voi (mai ales ca sionteti mai brave ca mine! :D :D :D ) :-* :-* :-*
Aduc pui de hippe exposure lui Doina ,promis de acu o mie si una de zile! ;)..mai vrea cineva ceva?


deci cu alta ocazie :-*

doina

Am taiat hibi , am pregatit plantele promise ,mai am sa impachetez frunzele si puii de vio apoi sa incerc sa le ambalez totul cat mai bine ca sa nu inghete in drum spre Bucuresti .

Fleurf

Eu sunt cu bagajele facute  :D

ozimandias

Nicio veste?
Da' va distrati, nu gluma.
Si-ati avut si vreme frumoasa, asa, ca voi.
:)

ani

Cred ca eu am ajuns prima la un calculator, a fost o intalnire frumoasa cu record de participari. Ma bucur ca v-am vazut, ca am vorbit si imi doresc sa se intample cat mai des.
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume