Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

Mihai

Quote from: mihail on April 16, 2009, 10:59:04 PM
Acum,imi plac maritate-le.Stiu cum vine treaba..Nu mai pierd eu timpul cu scolarizarea.
;D ;D ;D

Marmoset

Parca si Danero e tot barbat..., nu?

gabi_gabriella

Ionut, Claudiu , popgeo ...se mareste lista :)

Vai Vernil, l-ai uitat pe Corcodel :)

mihail

Extraordinar...ati uitat de proprietarul "stabilimentului" pt. roabe.  ;D..Cred ca l-a uitat intentionat,il pastreaza doar pt. ea.Penelopa,ci fashi ??




diana

Mihail, tu chiar vrei sa te baneze Felix?! Eu nu vreau!

mirelush


vernil

- vio
- Felix
- Ati
- Costi
- Marti
- Gomez
- Mihail
- Mihai
- Erwin
- Ionut
- Claudiu
- Danero
- Popgeo
- Corcodel

Mai sunt au cont pe acest forum Eflorian si Von Schnuppe

Alcatuiam aceasta statistica dintr-un motiv normal, de obicei barbatii ascund aceasta dragoste pentru delicatetea florilor, pe forumurile d eplante foarte rar intalnesti cate 3-4 barbati. Noi avem 16 barbati  pe forum!!!  Ma bucur foarte mult.
Acum, imi permit sa intreb, oare ce anume ii face sa fie atat de activi pe acest forum ?


gabriela jalba

faceti praf topicul vorbind de politisti,numarat barbatii(se putea si din lista membrilor !!!),trandafiri.....Exista  in CAFETARIE , "Discutii diverse " . Daca nu abuzez....rog un moderator sa mute totul acolo; E asa de frumos topicul asta!! Febra pregatirilor,bucuria intilnirii,impresii post, poze... Pacat sa-l poluam .
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

mihail

mai Gabi...ia uite cita dreptate ai ! Te rog sa ma ierti,mai bine sa-l stearga,n-are rost sa-l mute(ma refer la postarea mea).Daca pot,uite imi sterg eu postarea personala.Ce nu fac eu ca tu sa fii fericita ? Oare nu esti un pic cam exigenta...stricta ? In definitiv nu sintem aici ca sa comunicam unii cu altii,sa ne bucuram ca ne intilnim prietenii,pe care-i iubim ??
Sa fii iubita !

stefana

Acu' hai si eu cu un off-topic, pe care sa-l stearga moderatorul cand o avea timp  ;D
Chiar daca te bucuri cand te intalnesti cu prietenii si stai la un pahar de vorba, e bine sa discuti intr-un loc destinat acestui lucru  :D :P

Nicol Caloian

In sfarsit, am descarcat pozele, le-am pus in album, asa ca pot fi vizionate. Cum talentul fotografului n-a fost pe masura posibilitatilor aparatului, va rog fiti ingaduitori. Nu aruncati cu oua sau cu rosii! Mai bine le mancati!  :D  :D  :D
Pe cat posibil le-am aranjat cronologic (asa cum ne-a rugat Mihail). Adresa: http://nicolcaloian.sunphoto.ro/Vaslui_11-12_aprilie_2009

gabriela jalba

Super faine!!! Imi place ca ai facut si ceva poze exteriao -interior la pensiune. Era tare frumos,chiar m-a impresionat.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

mihail

Nashpa....acu' stiu aia pe cine sa injure...infine o sa ma aparati voi.Treaba voastra !  ;D

Codruta

Felicitari Nicol! Un adevarat "filmulet" a celor doua zile.

mihail

Eu cind am rugat,am explicat si de ce...ca sa aiba o logica,nu am vrut sa fie o povara.Iar cu "etichetarea" am vrut ca  asa sa pot memora,foarte bine,pe distinsii participanti.
Iti multumesc.
Ar fi o singura hiba (scuze),minora:fotografiile sint "etichetate" dedesubt,dar cind maresti poza,titlul/explicatia nu mai apare.
Poate face Stefana "epopea" (cind o avea timp)si atunci totul va fi bine.
Obesrv ca nimeni nu "are" fotografii cu dansul mopului.Apreciez discretia voastra.Rusinica !  ;D ;) ::) :D

Nicol Caloian

Chestia cu "etichetarea" care nu mai apare cand maresti poza nu am cum sa o elimin. Asa functioneste site-ul ce gazduieste albumul. Si mai are o hiba, care pe mine ma necajeste, nu se por rearanja pozele in album (sau poate nu stiu eu?!  ::)  :P)

cara

nu se pot, si pe mine ma'nerveaza la culme chestia asta!  >:( >:(

Ella

voi vorbiti de descrierea facuta de Nicol, sub fiecare poza? sau ce "etichetare"cautati?
descrierea apare si la poza marita, in stanga sus, nu sub poza.

GetaV

Asa cum v-am promis ,din aprilie ,ne putem intalni la mine ,la curte.Poate veni oricine doreste,"capitalist" sau nu.Eu stau in cartierul de vest ,la strtia de metrou Pacii.Pentru detalii imi dati un mesaj.Intalnirea este sambata 25 aprilie ,ora si-o stabileste fiecare.Va astept cu mare drag!

Fleurf

Eu zic "prezent"  :D
Cine vrea sa-i aduc ceva sa-mi dea mp  ;)

Codruta

Am sa fiu in Romania, intr-o foarte scurta vacanta de 2 saptamani, intre 27 iunie si 11 iulie. Daca se organizeaza o intalnire in aceea perioada am sa-mi dau silinta sa raspund si eu prezent.

Marmoset

Teoretic, si eu zic "prezent" la intalnirea de sambata, de la GetaV!

myosotis

Quote from: GetaV on April 21, 2009, 08:05:39 AM
Asa cum v-am promis ,din aprilie ,ne putem intalni la mine ,la curte.Poate veni oricine doreste,"capitalist" sau nu.Eu stau in cartierul de vest ,la strtia de metrou Pacii.Pentru detalii imi dati un mesaj.Intalnirea este sambata 25 aprilie ,ora si-o stabileste fiecare.Va astept cu mare drag!

Mortal ! Am fost vecine ani in sir si habar nu am avut ! Cum intru  pe Iuliu Maniu (cand merg la bloc, la statia de metrou Pacii  :D ) am un ghem in stomac.

Marmoset