Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

doina

Quote from: vickylucia on June 06, 2009, 06:03:17 PM
Ma bucur ca vii ,in rest nu conteaza;daca floricele tale minunate [dealtfel]sunt marul discordiei,lasa-le in tara aceea indepartata si vei vedea cu adevarat cine te asteapta.....  ::);D
Sunt si eu de aceeasi parere  .

Codruta

Si eu am "furat" dintr-o vaza de la o prietena 2 trandafiri :D. La cat sunt de distrata i-am furat dar i-am uitat la ea intr-un pahar cu apa. Dupa 2 zile cand m-am dus dupa ei unul era cam blegit asa ca la-m aruncat dar cel care arata inca bine l-am pus in pamant cu pet in cap.

stefana

Eu n-am sa mai vin la intalniri. Chiar nu doresc sa aflu la cateva luni dupa intamplare, ca, prin parerea mea exprimata deschis, am "ranit adanc" mai multe persoane.
Reeditez mesajul ca sa nu lungesc discutia printr-o noua postare: nu de Penelopa este vorba in ceea ce ma priveste. Cu ea am discutat imediat orice am avut de zis.

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

vernil

Quote from: stefana on June 09, 2009, 09:20:14 AM
Eu n-am sa mai vin la intalniri. Chiar nu doresc sa aflu la cateva luni dupa, ca prin parerea mea, exprimata deschis, am "ranit adanc" mai multe persoane.

Chiar am fost surprinsa vazand ca nu ai participat. Cred ca este prima intalnire la care nu participi. >:(

mihail

Dac eu iti spun de la-nceput ca sint ( gata ) ranit,vii sa ne intilnim ?

Marmoset


diana

Quote from: stefana on June 09, 2009, 09:20:14 AM
Eu n-am sa mai vin la intalniri. Chiar nu doresc sa aflu la cateva luni dupa, ca prin parerea mea, exprimata deschis, am "ranit adanc" mai multe persoane.
Stefana, nu te supara pe mine dar cred ca aceasta remarca a ta suna putin rautacios! Regret ca, uneori chiar subtil, readucem in discutie intamplari mai mult sau mai putin placute! Macar spuneti deschis ce va "doare" sau mai exact "cine"... Este limpede pe cine ai ranit si acum vrei o replica??!! O alta furtuna?!  :'( Pacat...

doina

Quote from: stefana on June 09, 2009, 09:20:14 AM
Eu n-am sa mai vin la intalniri. Chiar nu doresc sa aflu la cateva luni dupa intalnire, ca, prin parerea mea exprimata deschis, am "ranit adanc" mai multe persoane.


Stefana , mi-ar pare rau sa nu te mai intalnesc la o urmatoare intalnire  :'(

myosotis

Zic sa luati microbuzul si sa veniti la mine, si raniti si neraniti, ca am o masa rotunda, mare, de peste care sa tipati unii la altii si sa va rezolvati problemele. Veniti cu berea-n traista, ca frigider mare am eu  ;D. Si poate... va racoriti si plecati prieteni  :D 

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

mihail

Myo ,eu sint om batrin si civilizat,de moda veche,am primit o educatie rigida:"doamnele sint doamne,tu trebuie sa fii cavaler".Asta aud de pe la 5 ani,asa erau atunci.
Iar matusile,erau niste poloneze cu idei de astea,ciudate acum.
Cum sa vin sa tzip ? ne-am vazut la Vaslui,ne-am distrat,sintem oameni maturi,eu tin mult la toate.Le respect.

ozimandias

Pai tu tot la alea pe care le-ai vazut la Vaslui vrei sa tipi?  ::)


mihail

eu nu tip la nimeni,decit cu exceptia din certificat.Poate rag,uneori. ;D
Asta,daca mie,imi era adresata intrebarea.Nu pot sa nu privesc cu simpatie,un semen de al meu cu care am vorbit,am mincat alaturi,ne-am pupat,am rulat pe sosea.Dincolo de pisiu e posibil orice,cu toate ca eu incerc sa ma cenzurez.

myosotis

mihail, era o ... figura de stil....  :D

GetaV

Nu mai este mult si vine Codruta in tara.Trebuie neaparat sa-i facem o ptrimire asa cum suntam in stare ,undeva in centrul tarii" asa cum ne-am propus acum cateva luni .Sper sa n-o dezamagim!Asteptam opinii !

Codruta

Mai ca ma tem sa nu va dezamagesc eu :D :D

opiadc


            Asta ce inseamna?  :o :o Nu mai vii? ::)

Codruta

Cum sa nu vin? :o Dar ma ia cu emotii daca ma simt in centrul atentiei :D :D

martipan

Vinesti si tu in tara ?
Ce frumos,avem anul asta 2 vedete din afara (ca tot ziceai ca nu iti place sa fi centrul atentiei  ;D ) !
Va asteptam cu drag,Codruta si Ella , sper sa ne vedem ( daca nu fixati locul de intalneala prea departe  ;D ) !

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Codruta

Inca sunt prin strainataturi dar voi ateriza in 26 iunie seara si din pacate voi sta doar 2 saptamani. De aceea eu as putea veni la o intalnire, undeva prin centrul tarii, in weekend-ul din 3-4 iulie dar am iinteles ca sunt mai multe persoane care nu pot in acel weekend.

georgette

Quote from: Codruta on June 15, 2009, 11:03:06 AM
Inca sunt prin strainataturi dar voi ateriza in 26 iunie seara si din pacate voi sta doar 2 saptamani. De aceea eu as putea veni la o intalnire, undeva prin centrul tarii, in weekend-ul din 3-4 iulie dar am iinteles ca sunt mai multe persoane care nu pot in acel weekend.
Codrutule,iti reamintesc (daca mai e  nevoie :D ) ca pentru tine ma fac Pasari-Lati-Lungila si vin sa te imbratisez ! :-* :-* :-*

mihail

unde "in centru"??
Bucuresti,..poate Cluj...sau Bacau ?

vernil

Codruta, si eu imi doresc sa te intalnesc. Mihail, banuiesc ca centrul tarii inseamna Brasov.