Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

GetaV

Si eu cred ca protapul este ceva deosebit si ne scuteste de multe cumparaturi si amestecaturi
Vykyyyyy sa nu care cumva sa nu vii  :P :D

mamaruta

Suna bine cu berbecul la protap (ca tot ma obisnuisem cu lamb-ul in Grecia - miel...)
Dar  ma supun majoritatii!

georgette

Protap,de ce nu? Intreaba pretul si hotaram...
Vicky..daca poti, vino..nu  e nevoie de invitatie...ne intalnim sa ne revedem, si sa ne cunoastem cei care n am facut o pina acum! :-*
Vio..lasa bagajul , nu trebuie sa aduci nimic ,decat pe voi!

gabi_gabriella

Quote from: Mada on September 26, 2009, 09:43:52 PM
Eu ajung cu trenul in Iernut pe la ora 11.20.... Daca stiu adresa (si o stiu) iau un taxi pana la tine acasa.

Cea mai buna poanta !!!!  :D   :D  :D
Daca vrei sa gasesti taxi la noi ...te prinde ..nici nu stiu ce ..
La noi nu sunt taxiuri , asa ca o sa vin eu sa te iau de la gara
Ideea cu protapul suna bine !

opiadc


          Facem autostopul daca nu sunt taxiuri! :D :D :D
          Cate spatiu imi alocati in masina, ca stiu cum aranjez florile? ;D ;D Aveti portbagaj mare? 8) 8)

lovetulip

Quote from: georgette on September 27, 2009, 01:54:18 AM
Protap,de ce nu? Intreaba pretul si hotaram...
Vicky..daca poti, vino..nu  e nevoie de invitatie...ne intalnim sa ne revedem, si sa ne cunoastem cei care n am facut o pina acum! :-*
Vio..lasa bagajul , nu trebuie sa aduci nimic ,decat pe voi!

Hai mai G,chiar cu mana goala sa vin?Aduc si eu o dulceata de smochine sau un borcan de gem.Vad eu... :D :D :D

georgette

Quote from: vio on September 27, 2009, 04:25:55 PM

Hai mai G,chiar cu mana goala sa vin?Aduc si eu o dulceata de smochine sau un borcan de gem.Vad eu... :D :D :D
Vio..te rog frumos..dulceata de smochine e brandul meu...alege alta(mi ar placea de nuci verzi.. :D :D :D)

gabi_gabriella

Quote from: opiadc on September 27, 2009, 02:21:19 PM

          Facem autostopul daca nu sunt taxiuri! :D :D :D
          Cate spatiu imi alocati in masina, ca stiu cum aranjez florile? ;D ;D Aveti portbagaj mare? 8) 8)

Le mai tii si in brate daca nu incap  ;D  ;D
Inghesuim noi cumva toate florile :) , ca restul bagajelor si de le lasam acasa ..nu conteaza ...florile sunt baza  ;)  ;D

ani

Dragilor, deci noi ar trebui sa venim sambata seara sa va gasim pe toti?
Nicol si Getav, voi cam cand ajungeti la Tg. Neamt? Mai bine veniti de vineri la Braila si plecam impreuna.
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

GetaV

Asta trebuie sa negociezi cu Nicol ,ea este soferul :D :'(

Nicol Caloian

Ani, cu draga inima as veni de vineri dar nu se poate. Vom pleca din bucuresti sambata de dimineata si sper sa ajungem la Tg Neamt pe la pranz sau cam pe acolo. Mai ramane sa vorbesc cu Geta.

ani

Bine, atunci mancam impreuna de pranz la Dobru! Mai vorbim pana atunci.
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

opiadc


        Gabi_Gabriella, m-am interesat:autobuzul meu pleaca la 6 dimineata, deci cred ca in jur de 11 sunt acolo! ;)

mamaruta

atunci, ne ''pescuieste'' pe amandoua deodata! :D

Mosu Tuti

Buna seara. Draga Gabi Jalba, nu reusesc sa complectez tabelul de la Pagina 203 ; Reply #3042 on: September 24, 2009, 10:02:32 PM. O fi defect prog. meu sau nu stiu eu ? Merci. Mosu Tuti.

lala

Gabiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!
Pentru mine mai este camera?2 nopti ??? ??? ???
Pe cine aduc eu,ma duc sa-l iau pe Vio?


lala

Floricelelor,daca vreti ceva de la mine sa-mi spuneti din timp.Am pus poze noi in album lala sunphoto.ro pentru documentare. ;D

penelopa

Dragă Lala,  bună ziua ai dat, belea ai căpătat!   :D
Deci, îţi transmit lista pe MP.  ;D

ozimandias

Azi am avut placerea si onoarea sa-l conduc pe Vio la Hornbach si la Obi (dar a fost dezamagit de oferta magazinelor...).

El era pe fuga, asa ca nu am mai dat de stire cand m-a sunat ca e la statia de metrou de langa mine...

Vio, te mai asteptam in Bucuresti!


Nicol Caloian

Viooooo, vei fi pedepsit!!!!!

stefana

Pai o sa vina la IndAgra, pe la mijlocul lui octombrie.
Si eu m-am intalnit azi cu Vio ;). Am fost sa vedem oferta de bulbi din Bricostore Orhideea. Era cel mai apropiat magazin (pe specificul gradina) de Gara de Nord (Vio avea tren spre Vaslui la ora 17.50 ).

lovetulip

Multumesc Flori si Ana pentrul turul de magazine si timpul acordat.Numai astazi mai puteti vizita:

http://mimiana.sunphoto.ro/Bucuresti_2_oct_2009/DNZADEWAUBBBPXPCDBL

gabriela jalba

In Pascani s-a desfiintat magazinul ala cu pulpe si piepturi,si..ieftin!!!!!! deci nu am de unde sa iau avantajos. Eu am sa cumpar scaricica pt gratar.
  Faceti voi alte propuneri. Chiar daca aduce fiecare cite -s ce,si e prea mult pt vineri seara,facem oricum totul,si se mininca a doua zi, la popasul care-l vom face.
  Ziceti voi ce si cum.....
   Miine ma duc a pensiune. Am intilinire cu patronul  ca sa-i dau nr de cameresi pt cind,si voi discuta si chestiunea berbecului,sa vedem de pret si va zic. Hotarim ulterior daca ne bagam coltii in berbec sau nu.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

penelopa

Deci............. veniţi la vorba mea!  ;)
Chestiunea e să nu aducem prea mult. Aduce fiecare  cît ştie că e în stare să înfulece. Şi acolo, înfulecăm la grămadă.  ;)