Bine ati venit

Started by Felix, August 08, 2006, 05:13:12 PM

Previous topic - Next topic

cara

Quote from: "daveco"bina v-am gasit!

bine-ai venit!
o cafea? un ceai? un moderator?  :lol:
daca ai insomnii, te invit la cafenea!
daca vrei un butas, un petiol, un hibrid, orice avem, tre' doar sa ceri. ca sarim mintenas sa-ti dam ce vrei!  :lol: functionam precum canabisul: ne-ai gustat, devii dependent!  :lol:

daveco

un butas de canabis chiar ca n-ar strica.asa sa m,a uit doar la el ca n-am nici un gand.multumesc de primire!

cara

Quote from: "daveco"un butas de canabis chiar ca n-ar strica.asa sa m,a uit doar la el ca n-am nici un gand.multumesc de primire!

io zic sa te multumesti cu un ...tablou! daaa? uite aici, ca sa devii dependenta de gradina noastra  :lol: :

[attachment deleted by admin]

daveco

din asta am vazut eu o gramada undeva :wink:

cara

Quote from: "daveco"din asta am vazut eu o gramada undeva :wink:


sssstttttt! gura! ca ne trezim cu brigada antidrog in mijlocu' gradinii! :lol:

myky

din ce in ce mai bine, vrei sa te salte astia?


bine ai venit daveco, sa te bucuri alaturi de noi

Aricica

Quote from: "daveco"bine v-am gasit!
Bine ai venit daveco!
... vad ca te-au si luat fetele in primire :)
Te-au intampinat vesele si gurese ca niste randunele primavara :)

penelopa

Desi nu ma considera o gazda a acetui forum,   subscriu si eu urarilor de bun venit pentru Daveco si Papusica,  cu speranta ca "familia noastra" se va mari pe zi ce trece!

cara

Quote from: "myky"din ce in ce mai bine, vrei sa te salte astia?


horoscopul mi-a prezis noi prieteni. sper sa nu se fi referit la cei de la jilava!  :lol:  :lol:  :lol:

cara

Quote from: "penelopa"Desi nu ma considera o gazda a acetui forum,   subscriu si eu urarilor de bun venit pentru Daveco si Papusica,  cu speranta ca "familia noastra" se va mari pe zi ce trece!

draga, treci la fapte! fa-ti rost si tu de-o acadea, o dulceata, o verdeata, ceva. dupe cum vezi io le dau mac si...neste iarba! cele preluate de mine nu mai pleaca veci!  :lol:  :lol:  :lol:

penelopa

Cara mia,  tu esti mai dotata in ale tehnicii si-mi iei fata cu pozele tale.
Da` nu ma perfectionez io?!  Sa vezi atunci!

daveco

cu cat nu-ti pasa cu atat nu te salta.multumesc de urare.

sicamin

 Bine v-am gasit!
,  I-mi place mult sa "gradinaresc" ,i-mi plac florile ,plantele si pomii . Am o mica gradina in care am plantat o multime de flori, la multe dintre ele nu le cunosc decat denumirea populara dar asta nu ma impiedica sa le iubesc.
Acum vin cu rugamintea : Ma primiti si pe mine in clubul  gradinarilor?

myky

BINE AI VENIT SICA! in sfarsit ne-ai gasit

[attachment deleted by admin]

diana

Bun venit, Sicamin! Iti multumim ca esti cu noi! :)

simona2

Bine ai venit  si sper sa te simti bine alaturi de noi .

Aricica

Quote from: sicamin on April 03, 2007, 07:00:07 PM
Bine v-am gasit!
,  I-mi place mult sa "gradinaresc" ,i-mi plac florile ,plantele si pomii . Am o mica gradina in care am plantat o multime de flori, la multe dintre ele nu le cunosc decat denumirea populara dar asta nu ma impiedica sa le iubesc.
Acum vin cu rugamintea : Ma primiti si pe mine in clubul  gradinarilor?
Bine ai venit printre noi sicamin!  :)
Gradinari sufletisti si veseli sunt intodeauna bine veniti in aceasta "gradina".
Asteptam sa imparti cu noi bucuriile si satisfactiile gradinaritului si vom incerca sa te ajutam cu sfaturi atunci cand ai nevoie. Stiu ca si tu poti oferi multora dintre noi sfaturi si idei frumoase din experianta ta in cultivarea si ingrijirea plantelor de interior si gradina.
Bun venit in mijlocul nostru! 

Trofin Petrina

Bine v-am gasit:) Vad ca sunt oameni adevarati pe forumul asta, iar Cara in special m-a fermecat cu stilul ei :)
Pana acum n-am postat ca nu am avut curaj................dar se pare ca o sa devin dependenta:)) ca de ce scriu, de ce as mai scrie:))
Ma bucur ca ma aflu printre voi:)
http://ninutz.sunphoto.ro/

https://www.facebook.com/petrina.trofin


"Nu uita ca descinzi din Dumnezeu, dar ca depinzi numai de tine."
                  Vladimir Ghika

simona2

Bine ai venit printre noi .

Aricica

Quote from: Ninutz on April 06, 2007, 06:46:33 PM
Bine v-am gasit:) Vad ca sunt oameni adevarati pe forumul asta, iar Cara in special m-a fermecat cu stilul ei :)
Pana acum n-am postat ca nu am avut curaj................dar se pare ca o sa devin dependenta:)) ca de ce scriu, de ce as mai scrie:))
Ma bucur ca ma aflu printre voi:)


Bun venit in gradina noastra, Ninutz!
Daca te-a luat in primire Cara si ti-a si placut, e clar... vei deveni dependenta de noi  ;) :D
Ma bucur ca ai prins curaj sa postezi, iar acum ca ai facut primul pas... keep going!  :)

Trofin Petrina

Cu siguranta prezenta mea pe acest forum nu se va incheia aici:) La mine e mai greu inceputul, ca dupa aceea nu ma mai pot opri:) Ce sa-i faci, asa se intampla cu lucrurile placute ;D
http://ninutz.sunphoto.ro/

https://www.facebook.com/petrina.trofin


"Nu uita ca descinzi din Dumnezeu, dar ca depinzi numai de tine."
                  Vladimir Ghika

cara

Quote from: Ninutz on April 06, 2007, 06:46:33 PM
Bine v-am gasit:) Vad ca sunt oameni adevarati pe forumul asta, iar Cara in special m-a fermecat cu stilul ei :)
Pana acum n-am postat ca nu am avut curaj................dar se pare ca o sa devin dependenta:)) ca de ce scriu, de ce as mai scrie:))
Ma bucur ca ma aflu printre voi:)


draga ninutz,

afla despre mine ca am fost plecata. cu iepurasu. de obicei sunt plecata cu sorcova. acu mam intors si sunt tare bucuroasa ca t-eam gasit si ca it-i place de mine si mie i-mi place de tine. eu fac farmece cum bine t-iai dat seama, adica ferb neste ierburi si trimit fumu prin tara sa adun oameni pe forum. cred ca in lipsa mea fumu o ajuns la tine si t-io dat curaj.

pi es: sper sa te tina efectu. pa.

Trofin Petrina

 :-*DE asta mirosea a fum la mine acasa:)) Si eu care credeam ca e de la soba:))
Si eu sper sa aiba efect cat mai indelungat:)
http://ninutz.sunphoto.ro/

https://www.facebook.com/petrina.trofin


"Nu uita ca descinzi din Dumnezeu, dar ca depinzi numai de tine."
                  Vladimir Ghika

myky

bine ai venit ninutz, vad ca nu ati stat degeaba cat am fost plecata, bravo fetele asa va vreau