Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

ozimandias

Buna dimineata!
Imi beau cafeaua cu Ella si cu Myky. Ce frumos!

Va pup pe toti de ziua noastra. Si aveti grija ce faceti.

florina



LA MULTI ANI ROMANIA ! LA MULTI ANI ROMANI !
DE ZIUA NOASTRA NATIONALA SA UITAM GRIJILE SI SA NE BUCURAM ..... CA AVEM O TARA ASA FRUMOASA !

simona72

la multi ani romani dragi, oriunde va veti afla.

gabi_gabriella

Buna dimineata ! Sa aveti o zi frumoasa !!
La multi ani ! romanilor!!!! si Romaniei!!

Claudya

La multi ani! Romania.
  am fost in oras si e  Miting.toate strazile blocate. :-\ si o multime de lume. si nu cred ca se va oprii aici. :-\


simona72


Claudya

Buna dimineata va doresc la toti  :-* :-*

penelopa

Bună dimineaţa! ...... la toată lumea  :-*   indiferent daca sunteţi, sau nu, online.  ;)
Vă anunţ că, de azi, am intrat în 8 zile de concediu de maternitate  :D ;D :( ....n-am cu cine lăsa căţeluşii sugari .............. şi cum mai am  încă 12 zile de CO   pe anul ăsta ) :)

sicamin

Buna dimineata! Am lipsit de la cafea(nu am avut comp  cateva zile) dar acum sant si eu cu voi.
Sa aveti timp mai frumos ,ca la noi ploua. :'(

penelopa

Quote from: cara on December 02, 2009, 08:51:29 AM
Quote from: penelopa on December 02, 2009, 08:49:06 AM
Bună dimineaţa! ...... la toată lumea  :-*   indiferent daca sunteţi, sau nu, online.  ;)
Vă anunţ că, de azi, am intrat în 8 zile de concediu de maternitate  :D ;D :( ....n-am cu cine lăsa căţeluşii sugari .............. şi cum mai am  încă 12 zile de CO   pe anul ăsta ) :)

ma bucur ca stai acas si ai grija de nepoteii mei!  :-*

:D

Deci, tu erai infractoarea :D
Nu-i nimic, mă chinui cu ei până la 2 luni, dupe care vin şi ţi-i depozitez în curte.  ;D

cara

Quote from: penelopa on December 02, 2009, 09:41:21 AM
Deci, tu erai infractoarea :D
Nu-i nimic, mă chinui cu ei până la 2 luni, dupe care vin şi ţi-i depozitez în curte.  ;D

vezi ca mi-am pus porti mari la drum, suna-ma sa deschid, nu-i lasa in strada!  ;D

gentiana

si io gata sa sar cu felicitarile la pene cand am auzit de concediu de maternitate si sa o mai si boscorodesc ca s-a apucat de sapat si de mutat copacei cand e cu burta la gura
urat din partea voastra sa ma pacalitzi
mogaldetele n-au oki?
pene vezi ca sunt tetine speciale pt blanosi
aoleu........pana la craciun zombii ajungi
dupa aia isi ia si "tati"  zile de concediu paternal? ;)

Ella

'neata! da' azi fara broscute, ca alea de ieri nu v-au placut. :'(
(nu a incercat nimeni sa-l faca? este un test de clasa a 2 a, la chinezi  ;D  mie mi-au trebuit mai multe incercari de doua minute sa-l rezolv  ???   )

cara

Quote from: Ella on December 03, 2009, 07:13:33 AM
'neata! da' azi fara broscute, ca alea de ieri nu v-au placut. :'(
(nu a incercat nimeni sa-l faca? este un test de clasa a 2 a, la chinezi  ;D  mie mi-au trebuit mai multe incercari de doua minute sa-l rezolv  ???   )


io n-am vazut testul decat acum, cand l-ai mentionat tu. l-am facut, dar nu in 2 minute, deci sunt doar in clasa intai!   ;D


penelopa

Bună dimineaţa!
Ştiu că nu  mai scrii Genţiana, dar poate citeşti, aşa că eu îţi răspund  :)
E foarte nasol! N-am ştiut la ce mă înham.  >:( Căţeluşii plâng mult, nu mai ştiu ce să le fac şi toţi îmi zic că n-or să trăiască. Le-am luat şi tetine şi biberon dar, lipsa mamei lor naturale îşi spune cuvântul.  :(

ozimandias

'Neata mushuroi.
Uite cum sunt cea mai harnica si ma plimb singura pe aici...
:D

Ella

'neata! na, ca nu mai esti singura. :D :-*

mamaruta

Neata! Neata! si eu sunt cu voi! :-*

ozimandias



cara

bre, da' dormiti, nu gluma!  >:(
ia desteptarea! am facut cafea, nu v-a intrat aroma-n nari?






(uite ca doina a simtit-o!  ;D)

georgette

Buna dimineata!
Mmmm.........si la mine a ajuns aroma! e placut sa fii chemat la cafeluta!
sa aveti o zi cu spor  ! ;) :-*

Ella

'neata! buna cafeluta, Cara, da o las pe dimineata, vreau sa doooooorm, iar m-a prins 12 noaptea treaza  ???