Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

georgette

Bai Pene,mi ai stricat "acoperirea" :D....Mihaile,tizul tau si barbatul meu are si el ale lui idei ...Gabi,gelos n-a fost niciodata ,m-as mira sa fie acu la batranete... cred ca e comoditatea sau faptul ca eu am tot fost plecata si mi a simtit lipsa,asa ca trage din portia voastra  :D sa compenseze! mi a promis ca mergem alta data!L-am angrenat in alte treburi incat nu mai am resurse "energetice" ca sa-l inving si de data asta ;)

gabriela jalba

Bai Miky!!!! Eu ma asteptam sa zici ca vii si tu.!!!!!In fiecare zi m-am tot uitat sa vad ce zici....ce faci????
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

myky

si eu ma asteptam, dar nu e cum te astepti, e cum se-ntampla. asa ca sa faci lista cu ce am promis ca-ti dau, ca eu in afara de ruta (care este deja in ghiveci) nu mai tin minte nimic.

mihail

Gabi,buna seara,citi sintem pe lista pina acum ?

gabriela jalba

te rog crede-ma ca nu stiu.Cred ca nu prea are importanta,ca pina atunci mai e vreme si unii poate se hotarasc in ultimul moment sa da,altii...sa nu poata...
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

mihail

Ba avea,dar ai si tu dreptate.Ai unele obligatii daca tot ai generat exodul.Poate o sa vorbim la telefon ,macar cu o saptamina inainte,sa nu mergem cu deshtu-ngura. ;D


mihail

Intreb si eu,poate nu supar pe nimeni:de ce nu-linvitam si pe dl.Felix ?

myosotis

Probabil pentru ca nu s-a gandit nimeni. La intalnirile forumiste, de obicei, se merge fara invitatii. Cine vrea si are chef se prezinta la locul faptei. Cu catel, cu purcel si sacosa plina de plante.

mihail

Deci...bufnitza este un "animal"inteligent....Cu toate ca aia de la Discovery spuneau ca numai privirea e de ea.

mamaruta

Am pus-o! cred ca si sotul meu a citit ceva pe aici, cu tot forbiddenul meu...ca a spus ca nu ma misc spre Vaslui fara el!  :-X

mihail

ha-ha-ha....foarte bine, i-al si pe el,de ce nu ? Eventual,pe astia care sint bolnavi de spionita ii punem unul linga altul.Ce virsta spunei ca are ?

mamaruta

Eu am 24 si el are 44... :-X ::)

mihail

perfect,a  mea are,parca 45...o sa mearga. Spui 24 ?...inseamna ca-n pozele alea trebuie sa fie sora ceva mai mare...sau mama...sau bunica... ;D Cine stie ?  ::)

mamaruta

In poze e clona mea, bre...vad ca e la moda cu clonele...de cand tot spun eu ca exista programe de citire a mailurilor, a mesajelor de pe mess...si toti ma faceau paranoica! No, acum va convingeti!

mihail

sigur ca este,dar nevasta-mea ar trebui sa fie tare nervoasa ca sa-si bata capul cu fineturi de astea.Pt. ea este mai simplu sa dea o fuga la tribunal.Dar ,daca vorbesti in general,chestia cu cititul e-mail-urilor nu-i deloc grea.

mamaruta

Vorbesc in general, mihail. Sigur nevasta-ta nu are nici o legatura cu asta.
sa iti povestesc ce a patit fiu-meu: era in clasa a 12-a, eram impreuna la munte, la Predeal....nu avea laptop la el, nu a mers la internet cafe, nimic....pe drum, in masina, suna un prieten si ii spune ca a primit mesaje pe mess de la fiu-meu si ca il asteapta acasa sa ii dea cateva...suna altul...la fel; ingrijorat, fiu-meu isi suna cativa colegi si afla ca nu numai toti din lista de mess au primit mesaje injurioase de la fiu-meu, dar si vreo 2 profe au gasit mesaje deochiate...noroc ca am sunat eu acele profe, la intoarcere, sa le asigur ca baiatul meu nu are nici un fel de legatura cu mesajele, doar nu ma dezlipisem de el la munte....cineva a intrat pe mess-ul lui, a schimbat parola si a facut praf toata lista de mess.
Deci...orice se poate...si eu imi gasesc mailurile citite..altadata erau mai atenti cei care imi intrau pe contul de mail...acum nu mai au nici o rusine.

mihail

In privinta asta,niciodata nu poti fi sigur.Asa ca...daca nu te baga nimeni in seama,daca nu esti interesant,ai scapat.

doina

Mada , schimba parola des , si cauta una imposibila , care sa nu aiba nici o legatura cu persoana ta .

gabriela jalba

Mateeeeee!!!! hai,ca Romel abia asteapta sa va vedeti ! 
    Mihail,sotul lui Mada nu din gelozie "se tine" de Mada sa vina ! El a mai fost o data si stie cum e si nu vrea sa piarda intilnirea cu baietii.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

lovetulip

Pana astazi au confirmat venirea la Vaslui.
-Gabi Jalba
-AnaMaria
-Penelopa(acum 5 minute Florin a confirmat telefonic)
-Mihail (vine duminica)

mihail

La fel.pt. Mihail,comfirma Camelia cu Tefalul pt. clatite.Zdranggggg ! :P

mamaruta

Pai, si eu confirmai, mai nasule!

Nicol Caloian

Quote from: vio on March 25, 2009, 08:48:22 PM
Pana astazi au confirmat venirea la Vaslui.
-Gabi Jalba
-AnaMaria
-Penelopa(acum 5 minute Florin a confirmat telefonic)
-Mihail (vine duminica)

Pai Vio, se pare ca n-ai citit tot. Ia vezi colea:

Quote from: Nicol Caloian on March 22, 2009, 08:53:14 PM
Apropo de cazarea la pensiune. Vio, si eu vreau pat dublu in camera (doar l-ai cunoscut pe Virgil  ;D) iar daca nu se poate atunci va fi nevoie de camera dubla.

mihail

Vio,te rog refa lista ,si apoi afiseaz-o aici.
Eu itre timp incerc sa abordez "stapinirea" sa vad daca nu reusesc sa o lamuresc sa semneze convocatorul.
Nu exclud nici eventualitatea unei rapiri.O sa vorbesc cu alcaida pascaneana.