Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

georgette

Quote from: ozimandias on April 01, 2009, 08:52:36 PM
:'(
ozi..poate ramanem in aceeasi formula pentru o data aviatoare ;) :-* :-* :-*

GetaV

Pentru seria 2 ma inscriu si eu

mihail

Larisa,o sa-ti comunic numarul meu de telefon,ca sa "punem tara la cale".Invitatia mea ramine valabila.Deci poti sa-ti faci bagajele,fara nicio grija.

penelopa

Deci,  Ozi, n-ai cuvânt!!!  >:(
Fii-ta poate să meargă la dans şi cu  bunică-sa  :(

ozimandias

Pene, lovesti sub centura!

De aseara fac planuri in toate felurile.
Exclus sa vin eu fara copil. Nu m-as simti bine... asta e (cred ca au uitat medicii sa taie cordonul ombilical dinspre mine spre ea  :D).
Totdeauna iegzista o posibilitate daca vrei. Si va ganditi ca-mi doresc din suflet. (mai ales ca mi-a scris Vio un mesaj de m-a busit in acelas timp si rasul si plansul).

Deci, daca fiica-mea participa doar la o sectiune a concursului (care incepe la 11) si daca nu ia premiu (ceea ce e de asteptat) cand se termina sectiunea ei (ora 13, poate 14) as putea sa plec spre Vaslui. Daca insa profesorul a inscris-o la mai multe sectiuni asta inseamna cam ora 18... Iti dai seama ca la ora aia nu am cum sa plec...Astea le voi afla luni cand ma intalnesc iar cu profesorul.
Eu stiam de concurs de o luna. Vorbisem cu ea si stabilisera ca e preferabil sa venim la intalnire. Insa ieri la antrenament a convins-o ca nu poate lipsi, ca echipa e mai slaba fara ea, ca toti colegii sufera ca nu vine.... si i-a spus ca merge....

Luni seara va spun clar daca vin sau nu. Am inteles ca Vio marti trebuie sa dea raspunsul.
Insa Pene, daca vin, "in oras" va dormi Florin, tu vei sta la pensiune la barfa  ;D


larisa

Quote from: mihail on April 02, 2009, 08:16:01 AM
Larisa,o sa-ti comunic numarul meu de telefon,ca sa "punem tara la cale".Invitatia mea ramine valabila.Deci poti sa-ti faci bagajele,fara nicio grija.
Multumec Mihail ,

penelopa

Quote from: ozimandias on April 02, 2009, 08:50:09 AM
Pene, lovesti sub centura
......................................

Luni seara va spun clar daca vin sau nu. Am inteles ca Vio marti trebuie sa dea raspunsul.
Insa Pene, daca vin, "in oras" va dormi Florin, tu vei sta la pensiune la barfa  ;D

Te-ai îndoit vreo secundă că va fi altfel?!!  :D :D

gabriela jalba

Ozi ai zis ca pe 12 are Ana mica concursul!!! Noi pe 12Duminica),dupa prinz incepem sa ne imprastiem....... Ia un "calindari" in mina si fa planuri !!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

ozimandias

Quote from: gabriela jalba on April 02, 2009, 08:38:25 PM
Ozi ai zis ca pe 12 are Ana mica concursul!!! Noi pe 12Duminica),dupa prinz incepem sa ne imprastiem....... Ia un "calindari" in mina si fa planuri !!!
Aualeu... Gabi... asa e...
Doamne si cate sperante imi facusem... Ai dreptate. Eu stiam ca pe 12 suntem la Vio si am crezut ca 12 e sambata...
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

gabriela jalba

Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

mamaruta

Anamaria, fa ceva, mama, ca fara tine nu se poate! Lasa copilul cu bunica....inteleg ca nu ai chef sa vii fara ea...dar daca e musai? hai, ca eu plec de vineri din deva, sa pot sa va vad.
Si ia spuneti-mi ce traseu sa aleg pana la Vaslui? ca ma gandeam prin sovata - Gheorghieni - Lacu Rosu - Piatra Neamt - Roman - Vaslui? nasule, ai fost de curind pe acolo....cred...cum e drumul? ce ma sfatuiti?
gabi_gabriela, tu ce traseu alegi?

gabi_gabriella

Mada, noi tot pe acolo cred ca mergem , ala cred ca-i drumul cel mai scurt ,pt noi . Drumul nu stiu cum mai e , dar acum vreo 2-3 ani a fost reparat .

lovetulip

Quote from: Mada on April 03, 2009, 12:26:42 AM
Anamaria, fa ceva, mama, ca fara tine nu se poate! Lasa copilul cu bunica....inteleg ca nu ai chef sa vii fara ea...dar daca e musai? hai, ca eu plec de vineri din deva, sa pot sa va vad.
Si ia spuneti-mi ce traseu sa aleg pana la Vaslui? ca ma gandeam prin sovata - Gheorghieni - Lacu Rosu - Piatra Neamt - Roman - Vaslui? nasule, ai fost de curind pe acolo....cred...cum e drumul? ce ma sfatuiti?
gabi_gabriela, tu ce traseu alegi?

Deva Sibiu Brasov Bacau Vaslui zic eu.

mamaruta

Poate stiti careva si cum sunt drumurile? gropile asfaltului romanesc sunt din ce in ce mai numeroase....
Vio, da, stiu varianta asta...se pare ca e cea mai comoda; dar ne-am hotarat sa plecam de vineri, sa stam pe drum o noapte, undeva - poate Lacul Rosu...sa nu ajungem obositi. Ne mai gandim....

lovetulip

Plecati de miercuri si luati si 2 sapaligi cu voi.   :D :D :D

                                                                Vio

lovetulip

Quote from: vio on April 05, 2009, 03:45:08 PM
Plecati de miercuri si luati si 2 sapaligi cu voi.   :D :D :D

                                                                Vio
Poate stiti careva si cum sunt drumurile? gropile asfaltului romanesc sunt din ce in ce mai numeroase....
Vio, da, stiu varianta asta...se pare ca e cea mai comoda; dar ne-am hotarat sa plecam de vineri, sa stam pe drum o noapte, undeva - poate Lacul Rosu...sa nu ajungem obositi. Ne mai gandim....

stefana



ani

Venim si noi, credeti ca mai gasim o camera la pensiune?
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

stefana

Nu se putea o surpriza mai mare, Ani !!! ;D

Nicol Caloian

Ce bine-mi pare Ani ca voi avea ocazia sa te cunosc! Ce surpriza placuta!

ozimandias

Ani!  :-*
Pe Iulia nu o poti convinge?
:-*

gabriela jalba

Aniiiii  !!!! Doamne!!, nu-mi vine sa crede!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

lovetulip

Quote from: ani on April 05, 2009, 06:14:34 PM
Venim si noi, credeti ca mai gasim o camera la pensiune?

Ani!!!Cum sa nu fie?Treci prin Galati si ia-o si pe Ela.

gabriela jalba

Vio, te rog,joi pune lista finala,ca sa stiu cine vine,ca am planturte de adus.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=