noutate

Started by myky, March 30, 2007, 07:30:17 AM

Previous topic - Next topic

myky

S-a innoit forumul, sa-i traiasca hainuta, mi-am cam prins urechile, da e ok.

Felix

Merci :) Acum sunt mai multe optiuni si facilitati..de exemplu functia de atasare a unei imagini din PC-ul propriu.
Puteti face asta dand click pe "Additional Options" cand scrieti un raspuns :)
Un mic upgrade prinde bine oricand :)
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

cara

Quote from: myky on March 30, 2007, 07:30:17 AM
S-a innoit forumul, sa-i traiasca hainuta, mi-am cam prins urechile, da e ok.


eu am avut parte de surpriza asta noapte! am crezut ca am intrat pe alt site! faina "fatza". (si urechile, daca zici tu  :P)
si-mi place ca avem icons mai multe si mai expresive!  ;D

cara

Quote from: _Felix on March 30, 2007, 12:10:36 PM
Merci :) Acum sunt mai multe optiuni si facilitati..de exemplu functia de atasare a unei imagini din PC-ul propriu.
Puteti face asta dand click pe "Additional Options" cand scrieti un raspuns :)
Un mic upgrade prinde bine oricand :)


dar vai, ce onoare sa te avem printre noi!
si ne plac noutatile de pe forum!  :D

simona2

Trebuie sa ne acomodam cu el. La prima impresie pare sau chiar este total schimbat ....dar....e super fine . Multumim.

diana

Si pentru mine a fost o surpriza cat casa!! M-a anuntat insa Felix inainte de a intra eu pe forum...asa ca eram nerabdatoare sa ma conving.   :D

Aricica

Quote from: _Felix on March 30, 2007, 12:10:36 PM
Merci :) Acum sunt mai multe optiuni si facilitati..de exemplu functia de atasare a unei imagini din PC-ul propriu.
Puteti face asta dand click pe "Additional Options" cand scrieti un raspuns :)
Un mic upgrade prinde bine oricand :)
Multumim pentru noile hainute, cum spunea cineva.
Frumos cadou de Paste (sau de Florii) ne-ati facut.
Se vede ca Iepurasul s-a gandit si la noi.
Optiunea de care spui, Felix e foarte utila pentru multi forumisti.
Felicitari pentru reusita!

Felix

:)) Deocamdata suntem in teste..asa ca orice sesizare a vreunei probleme este binevenita.
Daca nu o sa va placa noul look..schimbam schimbarea :))
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

myky

nu pot sa pun poze din pc

Felix

Ba poti...da click pe additional options cand scrii o postare..si selectezi pozele ce le doresti puse pe forum.
Atentie la extensie..sunt scrise acolo extensiile permise..si la dimensiune...200 kb/poza...si max 4 poze/postare.
Bafta!
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

simona2

Nici eu nu am reusit sa postez poze din pc. Am dat pa addtional options , si mai departe......nu m-am descurcat . pe ce se mai apasa ? sau : cum aleg imaginea din pc ?

Aricica

Quote from: _Felix on March 30, 2007, 08:32:05 PM
Ba poti...da click pe additional options cand scrii o postare..si selectezi pozele ce le doresti puse pe forum.
Atentie la extensie..sunt scrise acolo extensiile permise..si la dimensiune...200 kb/poza...si max 4 poze/postare.
Bafta!
Felix, te rugam frumos, nu vrei sa explici tu putin mai in detaliu, cum putem atasa sau insera poze in mesajele noastre pe forum? Ma gandeam ca poti explica la un subiect de Albume sau chiar aici la Cafeterie... unde vrei tu e bine, numai da-ne in ordine toti pasii. Stii macar pentru mine, ;) care, fie vorba intre noi, uneori sunt cam blonda  :D ;D

Felix

Scuze..greseala mea...au fost setate gresit permisiunile si era un conflict intre cine si ce poate :))
Acum am rezolvat..zic eu...daca mai aveti sesizari va rog sa mi le aduceti la cunostinta :)

"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

simona2

Upss !!! Am devenit lalea !! Ce semnificatie au numele de flori date ? Lalea, narcisa ?

myky

si eu, care-i faza?

cara

faza e ca se schimba rangul in functie de numarul de mesaje postate pe forum. din narcisa te faci lalea, p-orma crin si...tra-la-la!
la 10.000 de postari ajungi "sequoia"  :D :D :D  (pe asta am scos-o din burta, e clar, nuuuu?  ;D)

gabriela jalba

MERGEEEE   !!!!!! Super fain!!!!   E mult mai usor decit cu link-ul din album...pe care sa-l faci,sa-i adaugi,sa-i...
     Felicitari Felix  !!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=