Discutii diverse

Started by Ella, October 23, 2009, 04:33:31 AM

Previous topic - Next topic

vernil

ieri seara am vazut ultimul film al lui Robert de Niro - Everybody's fine - merita vizionat ... chiar daca este un remake dupa filmul "toata lumea a bine" ... experienta de viata, neimpliniri, minciuna imbracata frumos ...

gentiana

Va anunt pe aceasta cale ca azi  e inca SF Patrick si ca n-am primit cadourile pt ziua Elfilor( sa mai vreti voi pe bancute)

vernil

Pai, uite, eu ti-am oferit numele unui film care merita vizionat.  :D

einsteinitza

Nu stim de sarbatoarea sta! La mine-n calendar nu e. Sac!
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gentiana

Tu da,da Pene zicea de topuri

gentiana

Quote from: einsteinitza on March 17, 2010, 08:09:31 PM
Nu stim de sarbatoarea sta! La mine-n calendar nu e. Sac!
in calendar n-o fi ,dar pe mine ma stii!....sac :D

einsteinitza

Domne, eu cu calendarul pe perete, dar nu zice nic. ???
Hai ca ne-o luam, batem campiii ::)
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gentiana

acilea cica ne putem face de cap si avem voi sa si visam

lovetulip

E cineva din Iasi? Tocmai s-a terminat meciul.  Poli Iasi-FC. Vaslui 1-3.   :D :D :D  Vrea cineva... lame?

vernil

Quote from: vio on March 18, 2010, 06:44:36 PM
E cineva din Iasi? Tocmai s-a terminat meciul.  Poli Iasi-FC. Vaslui 1-3.   :D :D :D  Vrea cineva... lame?

Ha! Sa vezi ce suparare era aseara in multe case din Bucuresti, ca a pierdut Steaua ! Doliu  ;D

diana

Quote from: vio on March 18, 2010, 06:44:36 PM
E cineva din Iasi? Tocmai s-a terminat meciul.  Poli Iasi-FC. Vaslui 1-3.   :D :D :D  Vrea cineva... lame?
Vio, eu chiar ma bucur!!!!! URAAAAAAA! Doamne ce ma rog eu sa retrogradeze Poli!

gentiana

Io-s si mai rea vreau sa se desfiinteze cluburile de fotbal,federatia,statioanele sa devina parcuri si sa nu mai existe comentatori de fotballa radio si la tv

diana

Quote from: gentiana on March 18, 2010, 07:58:25 PM
Io-s si mai rea vreau sa se desfiinteze cluburile de fotbal,federatia,statioanele sa devina parcuri si sa nu mai existe comentatori de fotballa radio si la tv
Nu sunt departe nici eu de asemenea pareri! ;D

einsteinitza

 ??? ??? ??? ??? :o :o :o :o :o :o


In alta ordine de idei, Elfo, stii ca am un trandafir care se cheama Elfe? E vernil. Deci merge si pentru tine si pentru Vernila!E multilateral.
 
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gentiana

[Atata scandal si zarva pt nimic
In urma cu cativa ani am patit o chestie urata
Eram in piata victoriei in masina unei prietene cu fetitele ei gemene ,in varsta de vreo 2 ani si cu 2 caini ai prietenei mele,ne intorcema de la medic(prietena mea fiind gravisa eu conduceam) si habar n-aveam ca a fost meci si unde
A fost anul in care s-au batut galeriile steaua si dinamo  prin oras si a fost scandal mare
si am fost prinsa intr-o ambuscada de masini cand stelistii fugeau si sareau peste masini si dinamovistii dadeau cu bate in masinile intalnite in trafic si in trecatori
norocul nostru ca desi mi s-a parcat un stelist pe bot,nu a zgariat masina si nici n-a indoit-o si pt ca au sarit caini sa latre la ala ,am scapat cu masina ne lovita cu bate
ne-au zis ca au vazut ca sunte dinamoviste(si prietena mea si eu suntem antifotbal)
cainbi au latrat pt ca ala se apropiase de masina(casa lor)
de atunci URASC DINAMO si nu-s foarte departe de aceleasi sentimente si pt Steaua
nu mi-a fost mai frica nici in decembrie 1989 cand eram in zona unde se tragea cu arma


gentiana

Nu-s foarte sigura dar cred ca-l am si eu
Stiu de mult de el,da anul asta trebuie sa verific daca il mai am sau trebuie sa cumpar altul

gentiana

Draga Mogador-Laura nu te sfii si scrie-ne  despre gradina ta asteptam cu nerambdare sa ne impartasesti din experienta ta intr-ale crinilor(am vazut ca te pricepi)
Fa-ti o gradina si posteaza acolo ,eventual cat mai multe poze

Mihai

Ai postat de doua ori.
Ai emotii cand vorbesti cu un barbat ?Mogador e nume masculin,nu?

gentiana

la mine apare o singura postare,gresisem  o litera
nu dragule,am emotii numai cand vorbesc cu femei deghizate in barbati
cred ca declarasem pe undeva ca  mi-s "homosexuala " convinsa (adica imi plac barbatii!!! ;D)

Mihai

Cat ma bucur! :D :D :D
Am mai rezolvat o necunoscuta ;)

gentiana

necunoscuta x,y sau z? ;D

lala

Quote from: einsteinitza on March 18, 2010, 08:01:57 PM
??? ??? ??? ??? :o :o :o :o :o :o


In alta ordine de idei, Elfo, stii ca am un trandafir care se cheama Elfe? E vernil. Deci merge si pentru tine si pentru Vernila!E multilateral.
 
[/quote






Elfe l-am plantat si eu in toamna...abia astept sa-l vad inflorit!

gentiana


einsteinitza

Lala, nu inteleg, vrei butas???
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gentiana

Nu,Es  ,zice ca are si ea