LA MULTI ANI!

Started by costieanuconstantin, November 03, 2008, 10:19:04 AM

Previous topic - Next topic

cara

LA MULTI ANI, Nicol!

pupici si-o...gerbera!  ;D ;)


Fleurf

La multi ani fericiti, alaturi de cei dragi!  :-*

ozimandias


lyana

LA MULTI ANI Nicol cu multa sanatate si multe bucurii alaturi de cei dragi tie !!!!!!! :-* :-* :-*

miha

La multi ani, Nicol...multa sanatate si ce-ti doresti sa se implineasca...  :-*

myky

draga mea, sanatate, fericire, si mult noroc!
La multi ani! :-* :-*

costieanuconstantin


opiadc

          LA MULTI ANI!, draga Nicol! :-*
         Sa ai o viata frumoasa ca si sufletul tau! :)

Ella


gabi_gabriella

LA MULTI ANI NICOL!!  sanatate , fericire si numai bine !!  :-*

floare mica

La multi ani, Nicol ! multa sanatate si tot ce-ti doresti  8)

penelopa

Pentru cea mai iubită dintre pământeni, la mulţi ani cu sănătate şi putere să-şi crească nepoţii!  :-* :-*

mamaruta

La multi ani, iubito! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de flori, nepoti si ...prieteni!  :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Marmoset

Nicol, ma bucur ca n-a trecut de ora 12 noaptea si-ti urez La multi ani chiar de ziua ta...! Stii ca esti una din febletile mele, asa ca-ti urez din toata inima multa, multa, multa sanatate si putere ca sa ajungi sa-ti vezi tu nepoteii pe post de bunici, cand le-o fi vremea! Iti doresc sa ai parte numai de bucurii si de impliniri alaturi de cei dragi tie si sa fii fericita...cat cuprinde! Un pupic si-o imbratisare sincere din partea mea si-a feciorasului meu!  :-* :-* :-*

Nicol Caloian

Va multumesc din suflet pentru urarile facute. M-au bucurat tare mult si mi-au dat acel sentiment minunat pe care-l capeti atunci cand stii ca sunt atatia oameni care se gandesc la tine. Va imbratisez pe toti cu mult drag si va doresc si voua numai de bine.

georgette

LA MULTI ANI ,NICOL!Chiar daca e trecut de  12 noaptea ,(caci Cenuserasa acum a reusit sa ajunga aici)...sa fi fericita alaturi de cei dragi! :-* :-* :-*

ati

La multi Ani Draga Nicol
tel.0744253574

Locul unde totdeauna gasesti ceva interesant  http://greenfield.go.ro/

Johana

Nicol, multa snatate si un calduros LA MULTI ANI! !!!

GetaV

LA MULTI ANI ,si numai bucurii  :-* :-* :-* :-* :-*

ionut

La multi ani Nicol,prima forumista care m a vizitat
sa traiesti si sa infloresti,sa te bucuri de tot ce e frumos

Codruta

La multi ani Nicol! Multa sanatate si tot ce iti doresti sa devina realitate.

sicamin

Diana ii doresc un calduros" La Multi Ani" fiicei tale Alexia ! Sa creasca mare si sa va bucurati de ea.

ani

La multi ani, Nicol! Sa fii sanatoasa, fericita, bucuroasa si sa cresti nepotii si stranepoti!
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

martipan

LA MULTI ANI,Alexia !!!!

Nicol Caloian

Va multumesc la toti pentru urari. Va doresc din toata inima si eu, multa samatate si multe bucurii.