Rhapsody in blue

Started by einsteinitza, June 06, 2010, 06:32:12 PM

Previous topic - Next topic

flordel

Rhapsody in Blue cu cepe! ;D
Nu arata el prea bine dupa furtuna si ploaie... ::)

einsteinitza

 :D :D :D
Arata perfect, mai ales ca pe vremea asta ii poti reda mai bine culoarea, e foarte ochios.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

flordel

Am prins o raza de soare puternica, e oleaca mai inchis... :D

dancoman


Dalia

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand am facut listele, pe Rhapsody "l-am sarit". Cred ca am sa-l comand si eu in toamna (daca o sa mai am putere, dupa ce-o sa plantez cei 32 de trandafiri de la Petrovic   :D ).  E foarte frumos!

anasstasia

Eu am 35 de trandafiri in lista de la petrovic. Insa vreau sa mai comand si de la bulgar 7 trandafiri, iar cu olandezul inca ma mai lupt: sa comand, sa nu comand....

anasstasia

Si da, trandafirul acesta chiar merita sa fie cumparat. Si eu l-am tot sarit, insa o sa am grija ca data viitoare sa nu-l mai neglijez ;D

dancoman

eu l-am sarit pana acum tocmai pentru ca stiu ca il avem in tara,am preferat sa comand ce gaseam mai rar la noi,sau deloc(si poate sa fac schimb de butasi cu cineva care are)

adrianam

Pun si eu o poza cu al meu care este mai mititel:



Am sesizat ca acum, pe vremea asta ploioasa, culoarea vireaza un pic spre roz inchis la unele flori!

Dalia

Quote from: anasstasia on May 25, 2012, 08:05:51 AM
Eu am 35 de trandafiri in lista de la petrovic. Insa vreau sa mai comand si de la bulgar 7 trandafiri, iar cu olandezul inca ma mai lupt: sa comand, sa nu comand....
Sa te vad cand te dai la sapat 40 - 50 de gropi ce mai spui!  =)) Ei, stiu ca ai ajutor, dar si asa este dificil; si ma refer aici, mai ales la aranjare, grupare si alte chestii de genul acesta. Cand stiu ca am de primit 32 de trandafiri, deja imi da cu virgula, din punct de vedere al tabloului, ca sa zic asa.  ;D

flordel

Anastasia, care bulgar? ???


flordel


flordel

Cateva floricele. ;D

claude

Chiar e frumos...in ultima vreme mi-am revizuit atitudinea si il vreau si eu  =))
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

flordel

Da, dar sa stii ca nu se omoara cu facutul florilor! :D

claude

ei si tu, mai stiu eu si altii care vor inflorire continua la trandafiri   ;D  Daca face macar alea 2 valuri de inflorire eu zic ca e ok  :-\   Mai umplem golurile cu ceilalti care sunt mai infloritori
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

Rux

Lasa Flor ,ca -si scoate parleala cu frumusetea..

anasstasia


claude

Te simti cu musca pe caciula?  ;D  :D
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

anasstasia


nicol

Am gasit si eu o poza cu el.

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

adrianam

Foarte frumos!  ;;)
Mi se pare ca are florile destul de mari!
La ai mei mi s-au parut cam mici florile, dar ma gandesc erau si ei inca mici.

flordel

Nu are florile prea mari...
O poza de astazi: