Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

Mihai

Ceva poze?
Ca altfel nu cred ;D

sicamin

Sa va fie de bine fetelor! In sfarsit incepe primavara sa ne mai scoata din case  :D



sicamin

Sophia ,unde v-ati ascuns ,ca nu va vad  :D ?

sicamin

Gata v-am gasit !!! Sa va fie de bine frumosilor ! Santeti incarcati ....cu flori. :D
Cred ca si hippe. al tau a vrut sa ti se ofere de "8 Martie".E minunat!

ozimandias

Foarte tare!
Daca stiam, te rugam sa-l pupi se nas si din partea mea... :D

Mihai

Da si tu o fuga pana la Vaslui si rezolvi personal :D

ozimandias


gentiana

Musiu Mihai ,ai primit invitation da nu ne-ai onorat cu prezenta si erai asteptat mai ceva ca un mar copt(ti-a fost frica de gagici?sa stii ca-s niste doamne extrem de dragute si pasnice)

stefana

Ne-am intalnit, asadar, la un pahar de vorba, cu prajiturele (si mucenici in avanpremiera :D) un numar record (dupa cum a observat si Ani ) de forumiste. Deci am fost: gazda GetaV , Ani, Georgette, Fleur, Penelopa, Gentiana, Doina, Nina (din Titan) DanaT ( cu mama ei neforumista), Vernil, Myosotis, Nicol   ;D si eu. S-a vorbit atata ca n-am apucat sa fac decat o poza.
Iar Vernil ne-a facut o surpriza foarte frumoasa de martisor, la fiecare :-*  :-* :-*  .

Mihai

Scuze,dar din pacate am citit invitatia astazi si nu eram pregatit pentru asa o intalnire.
Imi voi face curaj si la urmatoarea "agapa" vin si eu.
Cu Gomez desigur ..........ca a avut curaj si poate mi-l transfera si mie :D

sicamin

Fetelor ,dar ati avut "adunare"mare  :D . Ce ma bucur pentru voi! Oricum sa stiti ca m-am gandit azi la intalnirea voastra ,si ma bucur ca ati avut si timp destul de bunicel.

gentiana

La urmatoarea intalnire sa stii ca trebuie sa fi dotat cu paturica si cos de picnic  ca se iese la cules de floricele
sa treaca si ultimul vaj de frig si sa ne vezi ce ne preumblam

gentiana

nu ne mai induram sa intram in casa la Geta,i-am admirat gradina,am facut schimb de informatii si cred ca eram la un pas sa ne punem in 4 labe si sa scurmam la flori

Mihai

Asa e cu pasionatii .............sunt in stare de multe ;D

gentiana

cam da
las ca ajungi si tu !

GetaV

cateva poze sa ne creada pe cuvant si cine nu ne crede:P
http://picasaweb.google.com/JorjetV/070310#

Mihai


Mihai

Si banuiesc eu ca Gentiana a facut pozele,nu? ;)

simonaelena

Cum ti-ai dat seama? Dupa sarme?  :D :D :D :D

GetaV

Gresit ,Mihai ,nu Genti a foist fotograful .O asteptam si pe Georgette cu poze.

gentiana

Quote from: Mihai on March 07, 2010, 07:13:04 PM
Si banuiesc eu ca Gentiana a facut pozele,nu? ;)
ce le stii tu pe toate

vernil

Fetelor, dar am fost tare cumintele, nu am mers sa vizitam nici un magazin ... Mihai, sarmele alea din poze sunt suportul pentru plantele cataratoare ce vor inflori in vara. Acum noi am tinut locul florilor  :D Daca vezi gradina Getei inflorita, nu mai pleci din ea  :D

penelopa

Quote from: stefana on March 07, 2010, 06:40:00 PM
Deci am fost: gazda GetaV , Ani, Georgette, Fleur, Penelopa, Gentiana, Doina, Nina (din Titan) DanaT ( cu mama ei neforumista), Vernil, Myosotis si eu.
.... Nicol şi Jorjet  ;) .... măi, Ştefana!  

:ps. Acum realizez că am înnumărat precum Pristanda  .. cu Jorjet.  :D